yardım lütfen!!!

briseiss85

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2010
3
0
mrb ben yeni ameliyat oldum tamponlar alınmasına rağmen(iki gün önce) hala nefes alamıyorum ameliyat olanlarda da mı böyle oldu lütfen paylaşırsanız seviinirim ne zman burnununuzdan nefes almaya başladınız tşkler.

mrb ben yeni ameliyat oldum tamponlar alınmasına rağmen(iki gün önce) hala nefes alamıyorum ameliyat olanlarda da mı böyle oldu lütfen paylaşırsanız seviinirim ne zman burnununuzdan nefes almaya başladınız tşkler.

cnm panik yapma hiç herşey yolunda:icecream: benim 17 gün oldu hala burnumdan alamıyorum,ağzım sürekli bi karış açık :teytey: doktor rahat ol az kaldı burnunda alabilceksin zamanla dedi..

burun içindeki etler tampon çekildiği andan itibaren şişmeye başlayıp hava yolunu darallttığı için nefes almakta zorlanıyorsun. doktor bana tam anlamıyla 8 hfta sonra nefes alabileceğimi söyledi ben de yarım alıorm ama geçici canını sıkacak bir durum yok

benım tamponlarım var ama burnumda da kan pıhtısı war basım catlıcak gıbı hıc nefes alamıyorum normal mı?? arkadaslar???

kıslar bende de silikon tampon var ama bende bi s0orun yok maşallah çok güzel alıyorum nefesi..ama tamponlar çıkınca bilmiyorum..

X