Yardim lütfennnn yardim artk siyircam

Takitoki

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2017
2.252
998
36
Benim 3 yasinda ki oglum bana hayati zindan ediyor. El yikamak istemez. Yemegi zar zor yedirirm. Dis fircalamak istemez. Altini degistirmem gerekir onu istemez. Sürekli yaygars cikarir öyle bi agliyorki sanarsin dövüyoruz cocucu. Yahu 7/24 herseye karsi olurmu bir cocuk???? Cidden artk sinirlerim alt üst oldu. Her sabah her aksam ayni tantana pijama giymek istemez yatmak istmeez üstelik hergn yapiOruz bunlari hala anlayip alismadi halaaa bizi her sabah ve her gece ugrastiriyor. Inadindan wcyede gitmiyo ona bile alismiyor. Delirtiyor beni bana nolur akil verin nolur.

Sağlıklı olduğu İçin şükredin. Gerisi hallolur. Kreş belki disipline etmenize yardım eder. Benimkinin de sizden altta kalır yanı yok😊 üstüne 2. Bebekten sonra loğusalık depresyonu da girdi. Ama benim sağlık kaygılarım var çocuklar İçin imşallah kuruntu yapıyorumdur. Öyle olunca yaramazlık gln çık dert olmuyor Allah başka dert vermesin

2-3 yaş arasindaki çocuklarda bireysellik içgüdüleri gelişiyor, belki bundan kaynaklı olabilir.Çocuklarda farkında olmadığımız bazı rahatsızlıklar olabilir.Hiç pedagoji uzmanından yardım almayı düşündünüz mü?Hiperaktivite,dikkat bozukluğu,konuşma problemleri vb bir çok rahatsızlık çocukları saldırgan, hırçın , uyumsuz,içe dönük davranışlar sergilemesine sebep oluyor.Bir uzmandan yardım almanız hem çocuğunuz hemde sizin kendi sağlığınız içinde faydali olacaktır.Allah kolaylıklar versin🤲🏻🤗

Benim 3 yasinda ki oglum bana hayati zindan ediyor. El yikamak istemez. Yemegi zar zor yedirirm. Dis fircalamak istemez. Altini degistirmem gerekir onu istemez. Sürekli yaygars cikarir öyle bi agliyorki sanarsin dövüyoruz cocucu. Yahu 7/24 herseye karsi olurmu bir cocuk???? Cidden artk sinirlerim alt üst oldu. Her sabah her aksam ayni tantana pijama giymek istemez yatmak istmeez üstelik hergn yapiOruz bunlari hala anlayip alismadi halaaa bizi her sabah ve her gece ugrastiriyor. Inadindan wcyede gitmiyo ona bile alismiyor. Delirtiyor beni bana nolur akil verin nolur.
Benım oğlumda 3 yaşında aynı sıkıntı bızde de son zamanlarda olan bırseyse dönemsel olabılır o hırçınlaştılar halıyle sız gerılıyorsunuz siz gerilince o hırçınlaşıyor böyle döngüye gırıyor ben kendı adıma şunu fark ettım dışarı cıkarabıldıgım güzel oyunlar oynadığımız günler çok yapmıyor bizde insanız gücümüz yetmiyor ısılerımız var ama bende artık gerekırse ev işlerini bırakıyorum onu dışarı çıkarıyorum kızmayım sımırlerıme hakim olabıleyım dıye

X