Saç Rengi ve Saç Boyama yardım!!!şu saçların renginin iğrençliğine bakın ya:

esrazey

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2009
410
3
$cep telefonu resimlerim 014.jpg

$cep telefonu resimlerim 016.jpg

kızlar cep telefonumdan çektiğim için çok net çıkmadı.saçlarımı platin sarı röfle yapmak istedim ama kuaför rengini iğrenç tutturdu.üzerine koyu kumral attırdım.ama 1 aya kalmadan aktı.ve sonuçta böyle karmakarışık renk çıktı.
saçımın rengini koyu yapmak istiyorum.ama yine akıp bu renk gelicek diye korkuyorum.kızlar nasıl ben bu iğrenç renkten kurtulacağım.
kızıla boyatmayı da düşündüm.daha önce boyatmıştım.
saçımı ne renge boyatayım ve bu renkten nasıl kurtulabilirim?
lütfen yardım edin?
you help me?

Saçının tonu zaten turuncumsu birşey olmuş, Palette 5-89 koyu yakuta boyayabilirsin

ya bnm de böle turuncumsu olmştu saçımn rengi dün koyu kumrala boyadm geçti saçmın rengi çok güzel oldu

tamamen kapamak için koyu kumral veya kestane tonlarına boyamalısın. tabi bu saçtan sonra oldukça koyu gelecektir gözüne. renk zamanla akar ve alttan hafif hafif açık renkler tekrar çıkar. 2. boyamada oturur renk.

teşekkür ederim kızlar.koyu kumral boyatayım o zaman.ama yine akarsa bir daha boyamazlar saçlarımı yıpranır diye.bayramda memlekete gideceğim orada boyatacağım.boyattıktan sonra size gösteririm.
umarım bir aksilik çıkmaz.
hepinizin Ramazan bayramı mubarek olsun.

turuncu gibi ya da kızıl saçı küllü renkler kapatır başka bişey değil ama garantisi önce beyaz gibi çok açık bi renge boyayıp saçı bu renkten kusturmak sonra da küllü açık kumrala fln boyamak:eek:

X