Yardım Ve Fikirlerinize İhtiyacm var....

Sebebim__Sensin

En anlamlı bakış, bir çift ıslak gözde saklıdır.
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2016
87
113
1 ay sonra eşimin doğum günü kendisi cok romantik biri her aakşm elinde güllerle gelir nişanlıyken sabah işe gideceğim vakıt kapıya gelir gülümü verir işe bırakırdı işe gec kaldığı günler balkonuma bırakır giderdi şimdi romantik olma sırası bende doğum gününde eşime ne yapabilirim.
normalde erkekler odun kadınlar romantik olur bende tm tersi eşim cok romantik ben odunum :KK70:
böle konularda napılır hic anlamam yardmcı olursanız sevinirim :KK70:

şimdiden güzel fikirleriniz icn tşk ederm..

burda bayan arkadaşlardan bir fikir istedm yardm istedm anlaşılan burdaki bütün üyeler benim gibi odun...
veya beni kücük ve yeni gördükleri icn tenezül edip cvp vermiyor burda ilgi cekmek icin illa aldatmış aldatılmış veya hasta mı olmak lazm...!

Yatak odanizi güzelce süsle yatağına Gülle Donat heryerine mum yak ve balonlar sisir ya engUzel fotolari ucuna yapıştır yada minik güzel sözler yaz balonlar ya uçan olsun yada sisir ve ters bant la yapıştır ve eee çok guzel bi masa hazırla hemde mum ışığında güzel bi müzik seç önce yemek yerken arkadan slow bi müzik çal sin süslen puslen iç dis güzel çamaşırlar giy yemekten sonra eşinin gözlerini kapat yatak odasına gotur orda dans edin

Yatak odanizi güzelce süsle yatağına Gülle Donat heryerine mum yak ve balonlar sisir ya engUzel fotolari ucuna yapıştır yada minik güzel sözler yaz balonlar ya uçan olsun yada sisir ve ters bant la yapıştır ve eee çok guzel bi masa hazırla hemde mum ışığında güzel bi müzik seç önce yemek yerken arkadan slow bi müzik çal sin süslen puslen iç dis güzel çamaşırlar giy yemekten sonra eşinin gözlerini kapat yatak odasına gotur orda dans edin

fikir güzel aslnda da bunları 3 saat icerisinde yetişdirebillirmiym orası mechul :KK70:

peki ne hediye alabılırım eşime ona yönelikte parlak bir fikir beklıyorum senden :KK70:

fikir güzel aslnda da bunları 3 saat icerisinde yetişdirebillirmiym orası mechul :KK70:

peki ne hediye alabılırım eşime ona yönelikte parlak bir fikir beklıyorum senden :KK70:
Tabi çok güzel fikirler var mesela bi tane en güzel kocasına diye bi Oskar ödülü var onu alabilirsin fotoğraf larınız i birseyler e bastır cuzdan olur iki tane tişört e bastı biri sana bi ri ona

X