Yardım

Biblo23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2021
782
178
26
Kızlar oncelikle selamlar🌹
Bir önceki adetim 31ekimdi ve 45 gün sonra adet oldum ve Son adetim 14 Aralık başlangıç, 22 Aralık bitiş , sekiz gün sürdü. Ovulasyon testi kullandim buraya attım allah razi olsun yorumlar yapanlarinz oldu
11. Gün pik 12 çatlama oldu.. 12 ve 13. Günü degerlendirebildim, 12. gün yumurta aki bi akintim olmustu hatta, ve 1 ocak tekrar boyle bir yumurta aki tarzinda akintim oldu bnde PCOS olduğu icin ovulasyon testinden şüphelenip tekrar degerlendirdim,
sonra 4ocak benden kahverengi akinti geldi , iyice arastrdm yumurtlama zamaninda gelebilirmis, yerlesmeymis falan filan,,Ben yumurtlama olasiligi olabilir diye 5 ocak degerlendirdim, kasiklarimdada agri vardi , adet olduğunu sanmiyorum adet bitimimden sonraki 13. Gunumdu çünkü, kahverengi akintim 4 gün sürdü bugün hic gelmedi , erken gebelik testi yaptim negatif , yani bu aydan umudumu kesmelimiyim sizce?

09 ocak: belimden kalçama inen bir ağrı var ..

Son düzenleme:
Kızlar oncelikle selamlar🌹
Bir önceki adetim 31ekimdi ve 45 gün sonra adet oldum ve Son adetim 14 Aralık başlangıç, 22 Aralık bitiş , sekiz gün sürdü. Ovulasyon testi kullandim buraya attım allah razi olsun yorumlar yapanlarinz oldu
11. Gün pik 12 çatlama oldu.. 12 ve 13. Günü degerlendirebildim, 12. gün yumurta aki bi akintim olmustu hatta, ve 1 ocak tekrar boyle bir yumurta aki tarzinda akintim oldu bnde PCOS olduğu icin ovulasyon testinden şüphelenip tekrar degerlendirdim,
sonra 4ocak benden kahverengi akinti geldi , iyice arastrdm yumurtlama zamaninda gelebilirmis, yerlesmeymis falan filan,,Ben yumurtlama olasiligi olabilir diye 5 ocak degerlendirdim, kasiklarimdada agri vardi , adet olduğunu sanmiyorum adet bitimimden sonraki 13. Gunumdu çünkü, kahverengi akintim 4 gün sürdü bugün hic gelmedi , erken gebelik testi yaptim negatif , yani bu aydan umudumu kesmelimiyim sizce uzun oldu ksuura bakmayin yorum yapan herkesten allah razi olsun 😍
Bence en iyisi kan ver canım aklında soru işareti kalmasın

Bence en iyisi kan ver canım aklında soru işareti kalmasın
Canm erken gebelikte çıkmadı, uygulamada adetime daha iki hafta var , dongüm uzun olduğu icin bekleyeyim bakalm yorum yaptigin icin tesekkur ederim dilerim allahtan rabbim kalbinden geceni sana tez zamanda hayrli kilsin🌹

Canm erken gebelikte çıkmadı, uygulamada adetime daha iki hafta var , dongüm uzun olduğu icin bekleyeyim bakalm yorum yaptigin icin tesekkur ederim dilerim allahtan rabbim kalbinden geceni sana tez zamanda hayrli kilsin🌹
Benimde erken gebelikte çıkmadı iki erken gebeliktede kaset testte bı kez çıktı diğer kaset testte çıkmadı demekki çıkan kaset testte hataliydi 😔 adetine daha çok varmış adet gününü beklemek en iyisi amin inşallah Rabb im hepimizin kalbine göre versin canım🌸

Elbet bir gün bzlerde buraya hamileyim yazariz ben inaniyorum bu ay olmasa daha sonraki ayaa, saglik olsun nefes aldıkça umut var 🌹🙏

Dun ki negatif testim 1. Foto renkleriyle oynadim ama yinede silik bir cizgi cikartamadim bgn bacak kasik agrim vardi yeniledim ve ikinci foto boyle cok dikkatli bakinca hayalet bi cizgi göründü gozume ama tekrar bakiyom yok bi bakiyom var , ayni renklendrmeyi onada yaptim ve boyle gozle gorulur bi çizgi çıktı

Eklentiler

• 1000003257-01.jpeg
    1000003257-01.jpeg
    227 KB · Görüntüleme: 32
  • 1000003370-02.jpeg
    1000003370-02.jpeg
    143,7 KB · Görüntüleme: 35
Kizlar ormon kan testi verdim yuksekmi acaba

Eklentiler

• 17048001944802903645798960302597.jpg
    17048001944802903645798960302597.jpg
    142,6 KB · Görüntüleme: 36
Elbet bir gün bzlerde buraya hamileyim yazariz ben inaniyorum bu ay olmasa daha sonraki ayaa, saglik olsun nefes aldıkça umut var 🌹🙏
Seninle bire bir aynı durumdayım bendede pcos var ama benim regl düzenli hiç gecikme yaşamadım şimdiye kadar bu ay bendende açık kahve leke geldi çok açık kahve iki gün geldi sonra kesildi şimdide şeffaf akıntı var büyük ihtimalle yeni yumurtlama dönemine girdim bende ve senin gibi yine bana da 2 hafta var reglime Rabbim inşallah kucağımızi doldurur bizimde 🥺🙏ben hiç test yapmadım çok erken oldu. İçin negatif görmekten yoruldum çünkü

Seninle bire bir aynı durumdayım bendede pcos var ama benim regl düzenli hiç gecikme yaşamadım şimdiye kadar bu ay bendende açık kahve leke geldi çok açık kahve iki gün geldi sonra kesildi şimdide şeffaf akıntı var büyük ihtimalle yeni yumurtlama dönemine girdim bende ve senin gibi yine bana da 2 hafta var reglime Rabbim inşallah kucağımızi doldurur bizimde 🥺🙏ben hiç test yapmadım çok erken oldu. İçin negatif görmekten yoruldum çünkü
Degerlendir bacım bzde herkesinkinden fazla yumurta var her an catliyabilir her hafta 3de olsa 1 de olsa degerlendir yorucu ama napalim sonuc guzel hamile kalamda 9 ay daha tobee ,🤣

Degerlendir bacım bzde herkesinkinden fazla yumurta var her an catliyabilir her hafta 3de olsa 1 de olsa degerlendir yorucu ama napalim sonuc guzel hamile kalamda 9 ay daha tobee ,🤣
Kız valla artık şu günü değerlendir bu günü değerlendir öldüm be 😂😂

X