Yardıma ihtiyacım var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
senin dediğine bazen katılıyorum ama bu konuda ASLA düpe düz aptal yerine koymak , kandırmak ve aldatmak boşanmayıp ne yapsın ? bebekle evde bırak kadını çorbam kaynıyor , bebeğe bakılıyor , çamaşırım yıkanıyor dışarıda keyfime bakayım zaten arkadaşlarımla biliyor beni yakalamaz kendi başınıza gelse böyle konuşur muydunuz acaba
Bu üye daha Cumartesi üye oldu neyini gördünüzde neyine katılıyorsunuz?

Bak konu sahibi kesınlıkle dalga gecmıoruz. Kendıne gel delil topla. Ayyy aşkım dersen olmaz o iş. Bende aldatıldım. Hemdeyıllarca tanıfıgım bı insandı meğer evlıymış. Bana burda dedılerkı hem arkadasınmış hem ortak arkadasin var evli oldunu nasil bilenedin. Aldatildim yazdim burdaki kadinlar Adam evli Sen mi aldatildin yazdi. O kadar kotuki?

ben biraz yapıcı olmak lazım diye dusunuyorum
Sizin için boynu bükük gül bırakıyorum buraya. Çok acıklı gerçekten, haklısınız. Bir yuva kolay kurulmuyor. Aldattıysa da nolcak, bi daha yapmaz belki. Aile dramı çıkmasın sonra boşanırlarsa, evet haklısınız , buyrun gül —— 🥀
:cry:

Merhaba hanımlar. Eşimle severek evlendik. Birde evladımız var. Eşim çok yoğun çalışan biri. Akşamları evdeyken bile sık sık müşterileri arar görüşürler benim duyacağım şekilde. Son 3-4 aydır işini ve arkadaş görüşmelerini bahane ederek eve geç gelmelere başladı. İşi çok yoğun olduğu için yetişmeyen işlerini, müşteri ziyaretlerini ofis çıkışı yapacağını veya sırf kafa dağıtmak için arkadaşları ile görüşeceğini söylerdi. Tabi mutlaka her geç geleceğinde bana sorar ve rızamı alarak görüşürdü arkadaşları ile. Bu 4-5 ay süre içerisinde aramızda sorunlar olmaya başladı. Önce ki senelerde de hep olurdu aslında. Sık sık basit ve saçma sebeplerle sözlü kavgalar yaşar sonra barışırdık. Hiç kavga etmemişiz gibi devam ederdik. Kendisi ben istemeden haftasonları her zaman kahvaltıya götürür, evde yemek olsa bile gün içinde arayıp akşam yemeğe gidelim diyen birisi. Her zaman ilgiliydi. Neyse geçen akşam eşim yine arkadaşları ile görüşeceğini söyleyip evden çıktı. Akşam çocuğu uyuturken bende uyuyakalmışım yanında ve saat 23:00 gibi beni aradı hayatım geliyorum ben diye haber verdi. Tekrar uyumaya devam ettim. Yaklaşık bir kaç dakika sonra yabancı bir numara beni aradı. Bir kadın bağırmaya başladı o kocana söyle bir daha benim kapıma gelmesin vs diye. Ben yanlışlık olabilir kimsiniz falan deyince de doğrulamak için Eşimin ve benim adımı da söyleyip telefonu kapattı. Sonra Eşimi aradım tabi bağırmaya başladım nerdesin sen vs diye. Eşim eve yaklaştığını söyledi ve 10 dk sonra falan eve geldi. Ve içeri girer girmez başka bir numaradan eşimin telefonu çaldı ben tabi öfke krizine girdim kim o falan diye. Karşı taraf teli kapattı aynı numara beni tekrar aradı. Ve kocamla aynı ofiste çalıştıklarını bir kaç aydır ilişkileri olduğunu anlattı. Aynı zamanda defalarca cinsel ilişkileride olduğunu söyledi. Eşim daha önce iş amaçlı şehirdışına çıkmıştı oraya birlikte gittiklerini otelde kaldıklarını anlattı. (Başka bir zaman eşim ramazanın son günü diye erkek iş arkadaşları ile toplanıp sahilde sahur yapıcaz sonra arkadaşın evine gidip kalıcaz diye izin almıştı benden.) Kız o gece bir otel adı verdi o otelde birlikte kaldıklarını söyledi. Hatta Eşimin vücudundaki ameliyat izlerini dahi söyledi. Neyse sabaha kadar eşimle kavga ettim. eşim benimle aramızın sorunlu olduğu dönemlerde boşluğa düştüğünü ve kızın kendisine çok ilgi gösterdiğini, sevgisizlik ve ilgisizlik hissi ile kızla sadece konuştuğunu söyledi. Daha sonra kızdan kurtulmak istemiş ama kız bunu tehdit etmiş güya karına anlatırım, kendime zarar veririm vs diye. Bu sırada kız bana bir kaç mesajlarını ve kızın evinde yanak yanağa çekilmiş resimlerini de gönderdi. Kızın bana anlatmasına göre eşim karımı sevmiyorum, ayrı odalarda yatıyoruz falan deyip hep beni kötülemiş güya. Öğrendiğim gece ve sonraki günlerde Eşim Kuranı kerime defalarda el bastı ölmüş babasının, hayatta olan ve çok düştün olduğu annesinin üzerine de yeminler etti. Asla kızla cinsel bir ilişkide bulunmadığını, kesinlikle ona dokunmadığını, yalnızca ilgisinden dolayı konuştuğunu ama kızdan kurtulamadığını söyledi. Ameliyat izlerini de daha önce iş ortamında herkesle birlikte konuştukları için kızda biliyormuş eşimin demesine göre. İş amaçlı gidip kaldığı otelde eşim kesinlikle yalnız gittiğini söylüyor. Ama o sahil zamanındaki oteli eşim kabul etti evet birlikte kaldık ama asla cinsel bir amaçla kalmadık hiç bir yakınlık olmadı dedi. Eşim o sahil gecesi çok kötü hastalanmış dinlenmek için kaldık diyor. Otel odasında ise sabaha kadar sürekli kustum dedi. (Ertesi gün hatta eşim eve gelince acile gittik serum vermişlerdi.) Bu arada Kızda aynı şekilde kendisinin ve annesinin üzerine hatta gelecekte olacak çocuklarının üzerine yeminler etti. Eşim inançsız bir insan değildir. Senelerdir Akşamları uyurken şu duayı okuyarak yatalım vs diye bana hatırlatan biri. Ama yine de emin olamıyorum. Yani çok çıkmazdayım eşime inanmak ve güvenmek istiyorum. Ama cinsel birliktelikleri olduysa asla affetmeyeceğimi ve ayrılacağımı bilir. Bu olaydan sonra eşim kendisi teklif etti evden çıkarken bana canlı konum göndermeyi ve hergün konum gönderiyor anlık bakmam için. Bana akıl verin lütfen ne yapmalıyım. Bu şüphe ve kuşku içimi kemiriyor sürekli. Eşimi çok seviyorum o da beni seviyor biliyorum. Ama yaptığını da hazmedemiyorum ve affedemiyorum. Sürekli benden şans istiyor, helallik istiyor. Bir daha böyle bir hata yapmayacağına yeminler ediyor. Konuyu da kapatıp bir daha açmamak istiyor. Birbirimize hatırlatmayalım diyor. Nasıl davranmalıyım sizce kızın anlattıkları doğru mu yoksa eşim beni kaybetmemek için acaba yalan mı söylüyor kafayı yicek gibiyim. Fikirlerinize ihtiyacım var uzun oldu kusura bakmayın :KK43: Bu arada eşim ben bu olayı öğrenmeden o kızla görüştüğü sırada kendi işini kurmak için çalıştığı yerden ayrılmıştı. Kız sürekli kocamla görüşmek istiyormuş ve öğrendiğim gece de kocam kıza artık gelmeyeceğini, bittiğini söylediği için güya kız beni arayıp herşeyi anlatmış eşimin demesine göre.
İnançlı olan insan zaten eşine ailesine bu şekilde birşey yapmaz.
İnanmak istemenizi anlıyor ve saygıyla karşılıyorum ama malesef eşiniz yalan söylüyor.

Konu sahibi neden cevap yazmıyor?? Bu nasıl bi sakinlik ben olsam kafa göz dalmıştım o adama. 🤬
Kocasına sormaya gitmistir "bak eminiz demi kesin yani temas olmadi netiz . Sadece otel ev iş gezileri bu kadardı bak KK da bu kadınlar olmadık yorumlar yapıyorlar inanacam yoksa netiz cinsellik yok" .😐

Kimsenin eşin doğru söylüyor demesini beklemedim zaten. Sadece benim durumunu yaşamış aldatılmış kişilerden fikir almak istedim. Süreyi nasıl atlattıklarına dair.
Kaldı ki günlerce bu konuda bağıra çağıra kavgalar ettim onunla. Kaç kez valizi aldım gidiyorum diye engel oldu yalvar yakar ağladı çocuğumuz için şans istedi. Hata yaptım konuştum ama dokunmadım diye. Halen de vermedim o şansı aynı evdeyiz ama yabancı gibi davranıyorum.
Ne inançlılar gördü bu gözler işine geldiği zaman din Allah Kuran üstüne yeminler eden.. o nedenle o kısmı geçin,maksat belli sizi ikna etmek. Ama buna gerek de yok siz zaten iknasınız.
Bu süreci nasıl atlatırım diye sormussunuz
Bu süreci atlatamazsiniz sürekli aklınızı kurcalarken. Canlı konum atsa ne olacak telefonu bırakır bir yere gideceği yere yine gider. Siz sürekli şüphe içinde yaşayacaksınız. Aklınızda daima sorular olacak.

Merhaba hanımlar. Eşimle severek evlendik. Birde evladımız var. Eşim çok yoğun çalışan biri. Akşamları evdeyken bile sık sık müşterileri arar görüşürler benim duyacağım şekilde. Son 3-4 aydır işini ve arkadaş görüşmelerini bahane ederek eve geç gelmelere başladı. İşi çok yoğun olduğu için yetişmeyen işlerini, müşteri ziyaretlerini ofis çıkışı yapacağını veya sırf kafa dağıtmak için arkadaşları ile görüşeceğini söylerdi. Tabi mutlaka her geç geleceğinde bana sorar ve rızamı alarak görüşürdü arkadaşları ile. Bu 4-5 ay süre içerisinde aramızda sorunlar olmaya başladı. Önce ki senelerde de hep olurdu aslında. Sık sık basit ve saçma sebeplerle sözlü kavgalar yaşar sonra barışırdık. Hiç kavga etmemişiz gibi devam ederdik. Kendisi ben istemeden haftasonları her zaman kahvaltıya götürür, evde yemek olsa bile gün içinde arayıp akşam yemeğe gidelim diyen birisi. Her zaman ilgiliydi. Neyse geçen akşam eşim yine arkadaşları ile görüşeceğini söyleyip evden çıktı. Akşam çocuğu uyuturken bende uyuyakalmışım yanında ve saat 23:00 gibi beni aradı hayatım geliyorum ben diye haber verdi. Tekrar uyumaya devam ettim. Yaklaşık bir kaç dakika sonra yabancı bir numara beni aradı. Bir kadın bağırmaya başladı o kocana söyle bir daha benim kapıma gelmesin vs diye. Ben yanlışlık olabilir kimsiniz falan deyince de doğrulamak için Eşimin ve benim adımı da söyleyip telefonu kapattı. Sonra Eşimi aradım tabi bağırmaya başladım nerdesin sen vs diye. Eşim eve yaklaştığını söyledi ve 10 dk sonra falan eve geldi. Ve içeri girer girmez başka bir numaradan eşimin telefonu çaldı ben tabi öfke krizine girdim kim o falan diye. Karşı taraf teli kapattı aynı numara beni tekrar aradı. Ve kocamla aynı ofiste çalıştıklarını bir kaç aydır ilişkileri olduğunu anlattı. Aynı zamanda defalarca cinsel ilişkileride olduğunu söyledi. Eşim daha önce iş amaçlı şehirdışına çıkmıştı oraya birlikte gittiklerini otelde kaldıklarını anlattı. (Başka bir zaman eşim ramazanın son günü diye erkek iş arkadaşları ile toplanıp sahilde sahur yapıcaz sonra arkadaşın evine gidip kalıcaz diye izin almıştı benden.) Kız o gece bir otel adı verdi o otelde birlikte kaldıklarını söyledi. Hatta Eşimin vücudundaki ameliyat izlerini dahi söyledi. Neyse sabaha kadar eşimle kavga ettim. eşim benimle aramızın sorunlu olduğu dönemlerde boşluğa düştüğünü ve kızın kendisine çok ilgi gösterdiğini, sevgisizlik ve ilgisizlik hissi ile kızla sadece konuştuğunu söyledi. Daha sonra kızdan kurtulmak istemiş ama kız bunu tehdit etmiş güya karına anlatırım, kendime zarar veririm vs diye. Bu sırada kız bana bir kaç mesajlarını ve kızın evinde yanak yanağa çekilmiş resimlerini de gönderdi. Kızın bana anlatmasına göre eşim karımı sevmiyorum, ayrı odalarda yatıyoruz falan deyip hep beni kötülemiş güya. Öğrendiğim gece ve sonraki günlerde Eşim Kuranı kerime defalarda el bastı ölmüş babasının, hayatta olan ve çok düştün olduğu annesinin üzerine de yeminler etti. Asla kızla cinsel bir ilişkide bulunmadığını, kesinlikle ona dokunmadığını, yalnızca ilgisinden dolayı konuştuğunu ama kızdan kurtulamadığını söyledi. Ameliyat izlerini de daha önce iş ortamında herkesle birlikte konuştukları için kızda biliyormuş eşimin demesine göre. İş amaçlı gidip kaldığı otelde eşim kesinlikle yalnız gittiğini söylüyor. Ama o sahil zamanındaki oteli eşim kabul etti evet birlikte kaldık ama asla cinsel bir amaçla kalmadık hiç bir yakınlık olmadı dedi. Eşim o sahil gecesi çok kötü hastalanmış dinlenmek için kaldık diyor. Otel odasında ise sabaha kadar sürekli kustum dedi. (Ertesi gün hatta eşim eve gelince acile gittik serum vermişlerdi.) Bu arada Kızda aynı şekilde kendisinin ve annesinin üzerine hatta gelecekte olacak çocuklarının üzerine yeminler etti. Eşim inançsız bir insan değildir. Senelerdir Akşamları uyurken şu duayı okuyarak yatalım vs diye bana hatırlatan biri. Ama yine de emin olamıyorum. Yani çok çıkmazdayım eşime inanmak ve güvenmek istiyorum. Ama cinsel birliktelikleri olduysa asla affetmeyeceğimi ve ayrılacağımı bilir. Bu olaydan sonra eşim kendisi teklif etti evden çıkarken bana canlı konum göndermeyi ve hergün konum gönderiyor anlık bakmam için. Bana akıl verin lütfen ne yapmalıyım. Bu şüphe ve kuşku içimi kemiriyor sürekli. Eşimi çok seviyorum o da beni seviyor biliyorum. Ama yaptığını da hazmedemiyorum ve affedemiyorum. Sürekli benden şans istiyor, helallik istiyor. Bir daha böyle bir hata yapmayacağına yeminler ediyor. Konuyu da kapatıp bir daha açmamak istiyor. Birbirimize hatırlatmayalım diyor. Nasıl davranmalıyım sizce kızın anlattıkları doğru mu yoksa eşim beni kaybetmemek için acaba yalan mı söylüyor kafayı yicek gibiyim. Fikirlerinize ihtiyacım var uzun oldu kusura bakmayın :KK43: Bu arada eşim ben bu olayı öğrenmeden o kızla görüştüğü sırada kendi işini kurmak için çalıştığı yerden ayrılmıştı. Kız sürekli kocamla görüşmek istiyormuş ve öğrendiğim gece de kocam kıza artık gelmeyeceğini, bittiğini söylediği için güya kız beni arayıp herşeyi anlatmış eşimin demesine göre
Bal gibi aldatilmissiniz da anlayamadigim bir nokta war cinsel birliktelik warsa hazmedip hazmedemeyeceginizi sorguluyorsunuz ama sevgili olmalari sizin icin hazmedilebilir birsey demekki cooook ilgincc!!!
Kocaniz olacak adam kizin evine gidecek,yanak yanaga resim cekilecekler otel olayini soylemiuorum bile ama cinsel birliktelik olmayacak yaaaa akillica bir durum mu?Inanabilmenize ayriva sasirdimm
Sizin kocanizi bosama gibi bir niyetiniz yokk ozaman zaten ilerde boyle durumlara alisirsiniz affola kirdiysam sizi

Kendini o kadının yerine koysana konu fake değilse tabi...

Ben sahilde iftar yapıp sonra bi adamla sadece dinlenmek! İçin bi otele gidicem...Adam otel odasında sabaha dek kusucak orda ve ben de yanında durucam...Yani adamdan aldığım hiçbişi yok aksine iğrenç bi gece gecirmişim...Adamla hiç yatmamışım...Ve gidip karısına biz yattık diyeceğim bi bok yaşamadıgım halde...Aynı odada yattığım yattığım Adamın ise vucudunu asla görmüyorum, aneliyat izlerini de işyerinde konusmalardan sadece duymusum...Adam sabaha dek kusuyor ama hep giyinik yani kusmuklu tişörtünü dahi çıkarmıyor...Aynı yatakta yatıyoruz oyle giyinik...Ve ben adama hastayım takıntılıyım, adama müthiş ilgi allaka gösteriyorum ama asla dokunmuyoruz...Sence??
Bence otelde de dualarla yatmıştır

Merhaba hanımlar. Eşimle severek evlendik. Birde evladımız var. Eşim çok yoğun çalışan biri. Akşamları evdeyken bile sık sık müşterileri arar görüşürler benim duyacağım şekilde. Son 3-4 aydır işini ve arkadaş görüşmelerini bahane ederek eve geç gelmelere başladı. İşi çok yoğun olduğu için yetişmeyen işlerini, müşteri ziyaretlerini ofis çıkışı yapacağını veya sırf kafa dağıtmak için arkadaşları ile görüşeceğini söylerdi. Tabi mutlaka her geç geleceğinde bana sorar ve rızamı alarak görüşürdü arkadaşları ile. Bu 4-5 ay süre içerisinde aramızda sorunlar olmaya başladı. Önce ki senelerde de hep olurdu aslında. Sık sık basit ve saçma sebeplerle sözlü kavgalar yaşar sonra barışırdık. Hiç kavga etmemişiz gibi devam ederdik. Kendisi ben istemeden haftasonları her zaman kahvaltıya götürür, evde yemek olsa bile gün içinde arayıp akşam yemeğe gidelim diyen birisi. Her zaman ilgiliydi. Neyse geçen akşam eşim yine arkadaşları ile görüşeceğini söyleyip evden çıktı. Akşam çocuğu uyuturken bende uyuyakalmışım yanında ve saat 23:00 gibi beni aradı hayatım geliyorum ben diye haber verdi. Tekrar uyumaya devam ettim. Yaklaşık bir kaç dakika sonra yabancı bir numara beni aradı. Bir kadın bağırmaya başladı o kocana söyle bir daha benim kapıma gelmesin vs diye. Ben yanlışlık olabilir kimsiniz falan deyince de doğrulamak için Eşimin ve benim adımı da söyleyip telefonu kapattı. Sonra Eşimi aradım tabi bağırmaya başladım nerdesin sen vs diye. Eşim eve yaklaştığını söyledi ve 10 dk sonra falan eve geldi. Ve içeri girer girmez başka bir numaradan eşimin telefonu çaldı ben tabi öfke krizine girdim kim o falan diye. Karşı taraf teli kapattı aynı numara beni tekrar aradı. Ve kocamla aynı ofiste çalıştıklarını bir kaç aydır ilişkileri olduğunu anlattı. Aynı zamanda defalarca cinsel ilişkileride olduğunu söyledi. Eşim daha önce iş amaçlı şehirdışına çıkmıştı oraya birlikte gittiklerini otelde kaldıklarını anlattı. (Başka bir zaman eşim ramazanın son günü diye erkek iş arkadaşları ile toplanıp sahilde sahur yapıcaz sonra arkadaşın evine gidip kalıcaz diye izin almıştı benden.) Kız o gece bir otel adı verdi o otelde birlikte kaldıklarını söyledi. Hatta Eşimin vücudundaki ameliyat izlerini dahi söyledi. Neyse sabaha kadar eşimle kavga ettim. eşim benimle aramızın sorunlu olduğu dönemlerde boşluğa düştüğünü ve kızın kendisine çok ilgi gösterdiğini, sevgisizlik ve ilgisizlik hissi ile kızla sadece konuştuğunu söyledi. Daha sonra kızdan kurtulmak istemiş ama kız bunu tehdit etmiş güya karına anlatırım, kendime zarar veririm vs diye. Bu sırada kız bana bir kaç mesajlarını ve kızın evinde yanak yanağa çekilmiş resimlerini de gönderdi. Kızın bana anlatmasına göre eşim karımı sevmiyorum, ayrı odalarda yatıyoruz falan deyip hep beni kötülemiş güya. Öğrendiğim gece ve sonraki günlerde Eşim Kuranı kerime defalarda el bastı ölmüş babasının, hayatta olan ve çok düştün olduğu annesinin üzerine de yeminler etti. Asla kızla cinsel bir ilişkide bulunmadığını, kesinlikle ona dokunmadığını, yalnızca ilgisinden dolayı konuştuğunu ama kızdan kurtulamadığını söyledi. Ameliyat izlerini de daha önce iş ortamında herkesle birlikte konuştukları için kızda biliyormuş eşimin demesine göre. İş amaçlı gidip kaldığı otelde eşim kesinlikle yalnız gittiğini söylüyor. Ama o sahil zamanındaki oteli eşim kabul etti evet birlikte kaldık ama asla cinsel bir amaçla kalmadık hiç bir yakınlık olmadı dedi. Eşim o sahil gecesi çok kötü hastalanmış dinlenmek için kaldık diyor. Otel odasında ise sabaha kadar sürekli kustum dedi. (Ertesi gün hatta eşim eve gelince acile gittik serum vermişlerdi.) Bu arada Kızda aynı şekilde kendisinin ve annesinin üzerine hatta gelecekte olacak çocuklarının üzerine yeminler etti. Eşim inançsız bir insan değildir. Senelerdir Akşamları uyurken şu duayı okuyarak yatalım vs diye bana hatırlatan biri. Ama yine de emin olamıyorum. Yani çok çıkmazdayım eşime inanmak ve güvenmek istiyorum. Ama cinsel birliktelikleri olduysa asla affetmeyeceğimi ve ayrılacağımı bilir. Bu olaydan sonra eşim kendisi teklif etti evden çıkarken bana canlı konum göndermeyi ve hergün konum gönderiyor anlık bakmam için. Bana akıl verin lütfen ne yapmalıyım. Bu şüphe ve kuşku içimi kemiriyor sürekli. Eşimi çok seviyorum o da beni seviyor biliyorum. Ama yaptığını da hazmedemiyorum ve affedemiyorum. Sürekli benden şans istiyor, helallik istiyor. Bir daha böyle bir hata yapmayacağına yeminler ediyor. Konuyu da kapatıp bir daha açmamak istiyor. Birbirimize hatırlatmayalım diyor. Nasıl davranmalıyım sizce kızın anlattıkları doğru mu yoksa eşim beni kaybetmemek için acaba yalan mı söylüyor kafayı yicek gibiyim. Fikirlerinize ihtiyacım var uzun oldu kusura bakmayın :KK43: Bu arada eşim ben bu olayı öğrenmeden o kızla görüştüğü sırada kendi işini kurmak için çalıştığı yerden ayrılmıştı. Kız sürekli kocamla görüşmek istiyormuş ve öğrendiğim gece de kocam kıza artık gelmeyeceğini, bittiğini söylediği için güya kız beni arayıp herşeyi anlatmış eşimin demesine gö
Cok üzüldüm sizin adınıza çok zor bir durum

Kendini o kadının yerine koysana konu fake değilse tabi...

Ben sahilde iftar yapıp sonra bi adamla sadece dinlenmek! İçin bi otele gidicem...Adam otel odasında sabaha dek kusucak orda ve ben de yanında durucam...Yani adamdan aldığım hiçbişi yok aksine iğrenç bi gece gecirmişim...Adamla hiç yatmamışım...Ve gidip karısına biz yattık diyeceğim bi bok yaşamadıgım halde...Aynı odada yattığım yattığım Adamın ise vucudunu asla görmüyorum, aneliyat izlerini de işyerinde konusmalardan sadece duymusum...Adam sabaha dek kusuyor ama hep giyinik yani kusmuklu tişörtünü dahi çıkarmıyor...Aynı yatakta yatıyoruz oyle giyinik...Ve ben adama hastayım takıntılıyım, adama müthiş ilgi allaka gösteriyorum ama asla dokunmuyoruz...Sence??
Bence otelde de dualarla yatmıştır
Hesap fake bence hiç bir yoruma cevap vermiyor?

Okadar sinirleniyorum ki şöyle basit düşünen kadınlara... Cinsel ilişkiye girip girmemesi neyi değiştiriyor? Sizi aldattığı gerçeğini değiştiriyor mu? Keşke sadece fiziksel ihtiyacını gidermiş olsaydı. Duygusal olarak bişey hissetmiş olması, başka Bi kadının ilgisine kapılmış olması daha acı verici bence. Böyle Bi adam için 'beni seviyor' diyemezdim.seven insan başkasına ihtiyac duymaz. Sevgiyi siz cinsel ilişkiye girip girmemesiyle mi ölçüyorsunuz anlamıyorum. Ama biz ne desek boş, belli ki siz zaten affetmeye hazırsınız. Ozaman tekrar aldatılmaya da hazır olun. Bir kez yapan bir daha mutlaka yapar. Her boş kaldığında başka kadınların ilgisine tav olacak bir adam belliki. Siz de ömrünüz boyunca başkasına gitmesin diye eşinizi pohpohlamak, her daim ilgi göstermek, sevmek, sarıp sarmalamak için uğraşın durun.

Üzgünsünüz anlıyorum ama insanlar kıymet verip bi ton şey yazdı.eleştirende oldu kizanda ki hepsi sizin güvenli bir hayat oluşturmanız icin kendinize. Bize değilse bile açtığınız derdinize saygınız olsun. 2 cümle cevap yazmak çok mu zor ? Sayfalardır yazıyor insanlar size siz ise sadece okuyorsunuz pes.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X