Yardıma ihtiyacım var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Her tartışmayı başka bir kadının yaninda teselli bularak atlatacaksa kocan,basınız çok agrir.
Ayrıca adam yalan söylemiş,otellere gidilmiş.
Kadın sizi aramaktan çekinmemis bile demek ki o denli korkmuyor sizden.
Yani kocaniz sizi öyle bir anlatmis ki elin kadının gözünde bile değeriniz yok.
Allah bilir o kadına da : "Sevmiyorum,benim için bitti,çocuk olmasa çoktan bitirirdim"demistir.
Bu satten sonra cinsel ilişki olsa ne olur olmasa ne olur ?
Aldatmak : Sadece penisin başka bir kadınla paylaşılması demek değil.
Kendinizi kandırmayın.Adamin gözünde değeriniz pul kadar.

Son düzenleme:
Eşiniz sizi, siz de eşinizi seviyormuşsunuz. Belli ki bu kız eşinizi kandırmış. İçeceklerine ilaç atmış da olabilir, terbiyesiz kız resmen günahsız kocanıza göz dikmiş. O gün otele pişti oynamaya gitmislerdir bence.
Kocanıza sahip çıkın, sarın sarmalayın aman sakın bu kızın iftiralarına kanıp boşanmayın, millet koca bulamıyor.

Tavla oynamışlar.

Kadını alıp eve mi getirsin boşanma olabilmesi için? Bir tek o kalmış eş tarafında yapılmayan.
Adamın kolundan tutup atması lazım cicim. Kadını eve getirirse de koyniş koyniş yaşayacaksın. Boşanmak hepsinden zor.

Burdaki kadınları anlamıyorum en ufak şeyde Bosan diyolar sanki boşanmak çocuk oyuncagi
Bizde sizin niçin burada olduğunuzu anlamıyoruz ? Öpsün başına mi koysun ne yapsın ? En ufak şey dediğiniz şey kadının aldatilması farkında mısınız , daha büyük ne olabilir

Burdaki kadınları anlamıyorum en ufak şeyde Bosan diyolar sanki boşanmak çocuk oyuncagi
En ufak şey mi? Aldatılmak en ufak bir şey mi? Gerçi kocam olmasa ekmek su verenim olmaz diye düşünüyorsunuz muhtemelen, ekmeğimi kazanayım diyip güçlü bir duruş sergileyemeyeceğiniz için kadınlık onurunu ayaklar altına alıp olanları yutmak daha kolay geliyordur

Aldatmak için illa cinsel birliktelik mi şart aldatılmış siniz ister ilişki olsun ister olmasın.

Ayni otel de kalıp eve gidip aralarında birşey olmayıp arkadaş arkadaş sadece sohbet mi etmislerdir sizce.

Kizin anlattıklarına güya demişsiniz de klasik erkek yalanları işte karımı sevmiyorum,ayrı yatıyoruz, çocuklar için beraberiz vs aldatan her erkek böyle konuşur.

Size canlı konum filan göndermeside birşey ifade etmesin bence konum ayarları her zaman doğruyu göstermez.

Diyelim ki cinsel ilişki olmamış bu sizin için önemli mi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…