Yardımcı olabilir misiniz ? Sizce almalı mıyım ?

balbocegi35

Ayı balı bol bulunca orasına burasına sürermiş :)
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2013
12.177
8.377
$samsung-galaxy-s4-zoom-özellikleri.jpg

GSM 3G
EDGE / GPRS
HSPA+
802.11a/b/g/n 2,4 + 5 GHz
Wifi Direct
PBAP,A2DP,AVRCP,HFP,HSP,OPP,SAP,HID,PAN, DI, MAP
NFC
MHL 1.2, DLNA
KIES, KIES Air
İşlemci
1,5 GHz Çift Çekirdek İşlemci
Sensörler
Hareket Sensörü, Jeomanyetik, Gyro Sensörü, Işık Sensörü, Yakınlık Algılayıcı
Pil
2 330 mA pil
USB den şarj edilebilir
Ses ve Video
MPEG4, H.264, H.263, VC-1, WMV7 / 8, Sorenson Spark, VP8, MP43
Tam HD (1080p) Video Oynatma
30 fps
MP3, AMR-NB / WB, AAC, AAC+, eAAC+, Vorbis (OGG), FLAC, WMA

İşletim Sistemi
Android 4.2 İşletim Sistemi
Bellek
8GB dahili hafıza
Fiziksel Özellikler
63,5 x 125,5 x 15,4 mm
208 g
Konumlandırma
AGPS Desteği, GLONASS Desteği

Ekran
sAMOLED Ekran
4,3" Ekran boyutu
540 x 960 (qHD) çözünürlük
Kamera
CMOS, 1,9 MP
CMOS, 16 MP 10X Optik Zoom
Xenon Flaş
Otomatik odaklanma
Bağlantı
USB 2.0
3,5 mm kulaklık girişi, Stereo
MicroSD (64GB'a kadar)
Micro SIM
Micro USB (5 V, 1 A)
MHL Desteği
Servis ve uygulamalar
Samsung Apps
Reader hub
Game Hub
ChatON
ActiveSync
ODE, EAS, MDM, VPN

Bu telefonu almak istiyorum ama güvenemiyorum . Kullananlar tavsiye ediyor musunuz?

Kamera sizin için önemli olan sanırım ama ben ergonomik bulmuyorum objektif rahatsız etmez mi sizi kullanırken ?

Kamera sizin için önemli olan sanırım ama ben ergonomik bulmuyorum objektif rahatsız etmez mi sizi kullanırken ?

Şimdi ki telefonum da çok ince o yüzden hep düşürüyorum henüz elime alıp incelemedim ama kamerası fiyatı özellikleri çok cazip geldi :26: ama karar veremedim kullanışı açısından sonra elimde kalır bozulur diye korkuyorum :KK23:

Şimdi ki telefonum da çok ince o yüzden hep düşürüyorum henüz elime alıp incelemedim ama kamerası fiyatı özellikleri çok cazip geldi :26: ama karar veremedim kullanışı açısından sonra elimde kalır bozulur diye korkuyorum :KK23:

S4 zoom değil mi bu ?

Kamerası , 3G si ve kullanışı uygun önerebileceğiniz telefon var mı bayanlar ?

Iphone 5 veya galaxy note veya S serisi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben Iphone ' u sevemedim bir türlü ya ve fiyatıda çok uçuk geliyor . Note'lar da ben elimde tutamıyor kayıp düşürüyorum . S4 mini düşünüyorum ama henüz karar vermiş değilim . Teşekkürler.

Canım bana soracak olursan orta seviye bi telefon ve bana kullanışlı gelmiyor pek :/

s3 ile s4 arasında açıkçası çok fark göremedim ben o yüzden en son çıkmış pahalı fiyata satılan telefonlarda benim aklıma hiç yatmıyor . Kararsızım:KK17: ne alıcağımı bilmiyorum henüz :KK50:

Eki Görüntüle 1059948

GSM 3G
EDGE / GPRS
HSPA+
802.11a/b/g/n 2,4 + 5 GHz
Wifi Direct
PBAP,A2DP,AVRCP,HFP,HSP,OPP,SAP,HID,PAN, DI, MAP
NFC
MHL 1.2, DLNA
KIES, KIES Air
İşlemci
1,5 GHz Çift Çekirdek İşlemci
Sensörler
Hareket Sensörü, Jeomanyetik, Gyro Sensörü, Işık Sensörü, Yakınlık Algılayıcı
Pil
2 330 mA pil
USB den şarj edilebilir
Ses ve Video
MPEG4, H.264, H.263, VC-1, WMV7 / 8, Sorenson Spark, VP8, MP43
Tam HD (1080p) Video Oynatma
30 fps
MP3, AMR-NB / WB, AAC, AAC+, eAAC+, Vorbis (OGG), FLAC, WMA

İşletim Sistemi
Android 4.2 İşletim Sistemi
Bellek
8GB dahili hafıza
Fiziksel Özellikler
63,5 x 125,5 x 15,4 mm
208 g
Konumlandırma
AGPS Desteği, GLONASS Desteği

Ekran
sAMOLED Ekran
4,3" Ekran boyutu
540 x 960 (qHD) çözünürlük
Kamera
CMOS, 1,9 MP
CMOS, 16 MP 10X Optik Zoom
Xenon Flaş
Otomatik odaklanma
Bağlantı
USB 2.0
3,5 mm kulaklık girişi, Stereo
MicroSD (64GB'a kadar)
Micro SIM
Micro USB (5 V, 1 A)
MHL Desteği
Servis ve uygulamalar
Samsung Apps
Reader hub
Game Hub
ChatON
ActiveSync
ODE, EAS, MDM, VPN

Bu telefonu almak istiyorum ama güvenemiyorum . Kullananlar tavsiye ediyor musunuz?

kardeşim aldı gayet memnun ındırımde almıştı o da samsung atak yaptı bu yıl cok kaliteli telefonları :KK6:

s3 ile s4 arasında açıkçası çok fark göremedim ben o yüzden en son çıkmış pahalı fiyata satılan telefonlarda benim aklıma hiç yatmıyor . Kararsızım:KK17: ne alıcağımı bilmiyorum henüz :KK50:

Bende akıllı telefon almayı düşündüğüm zamanlarda baya araştırmıştım canım çok olumlu yorum okumadım bunun hakkında zaten arkadaki optik beni rahatsız etti ergonomik bulmadım o yüzden elemiştim. Sen bilirsin :)xperia çok dayanaklı telefon maddi açıdan limitin yoksa öneririm özellikleri dayanıklılığı çok iyidir

Bende akıllı telefon almayı düşündüğüm zamanlarda baya araştırmıştım canım çok olumlu yorum okumadım bunun hakkında zaten arkadaki optik beni rahatsız etti ergonomik bulmadım o yüzden elemiştim. Sen bilirsin :)xperia çok dayanaklı telefon maddi açıdan limitin yoksa öneririm özellikleri dayanıklılığı çok iyidir

1000 tl yi şimdilik aşmak istemiyorum .Mayısta düşüş bekleniyormuş xperia için bakalım inerse alırım bende araştırmalar sonucunda hep karşıma bu çıkmıştı teşekkürler :KK51:

ben s4 kullanıyorum benımkı bıraz daha hızlı ama kardeşiminkini 2 3 kez falan aldım elıme gayet kullanışlı ve hızlı, arıza falan çıkarmadı 4 ay falan oldu galıba alalı :KK34:

Peki s4 ile zoom kamerası arasında ki farkı nasıl sizce ?

1000 tl yi şimdilik aşmak istemiyorum .Mayısta düşüş bekleniyormuş xperia için bakalım inerse alırım bende araştırmalar sonucunda hep karşıma bu çıkmıştı teşekkürler :KK51:

Bende almak için biraz düşmesini bekliyorum :KK31: Rica ederim :)

X