Yardımcı olabilir misiniz?

Kedilikiz077

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2021
15
5
23
Uzun uzadıya açıklamak istiyorum
Bana yardımcı olabilecek cevaplar verirseniz sevinirim
Bu ay ovülasyon dönemimden bir iki gün önce bir ilişkim oldu
Fakat ilişki esnasında korundum bu konuda şüphe duymamaktayım
Korunmadan önce vajinal bölgeme bir temas gerçekleşti zevk suyu temas etmiştir veya etmemiştir bunu bilmiyorum dışarıdan olduğu için açıkçası çok önemsememiştim ilk zevksuyunda sperm oranının neredeyse hiç olmadığını okudum bir kaç yazıda. Boşalma zaten kesinlikle olmadı sonrasında da korunduk dediğim gibi
Aşırı stresli zamanlardan geçmekteyim bazı özel nedenlerle. Adet gecikmesi yaşıyorum
Sizce gebelik ihtimali var mı yoksa dediğim gibi stresli zamanlardan geçtiğim için mi bu durum böyle?
Tekrar açıklamak istiyorum yanlış anlaşılmalara yer vermemek için
Boşalma vs asla olmadı
Korundum korunmadığım tek an ilk vajinal bölgeme dıştan temastı zaten boşalma olmadı
İnternette bir çok doktorun yazısında dışarıdan yalnızda zevk suyu temasıyla gebeliğin neredeyse imkansız olduğu söylenmiş
Şimdiden teşekkür ederim

Korunmadan önce vajinal bölgeme bir temas gerçekleşti zevk suyu temas etmiştir veya etmemiştir bunu bilmiyorum dışarıdan olduğu için açıkçası çok önemsememiştim ilk zevksuyunda sperm oranının neredeyse hiç olmadığını okudum bir kaç yazıda. Boşalma zaten kesinlikle olmadı sonrasında da korunduk dediğim gibi
Aşırı stresli zamanlardan geçmekteyim bazı özel nedenlerle. Adet gecikmesi yaşıyorum
Sizce gebelik ihtimali var mı yoksa dediğim gibi stresli zamanlardan geçtiğim için mi bu durum böyle?
Boşalma vs asla olmadı
Korundum korunmadığım tek an ilk vajinal bölgeme dıştan temastı zaten boşalma olmadı
İnternette bir çok doktorun yazısında dışarıdan yalnızda zevk suyu temasıyla gebeliğin neredeyse imkansız olduğu söylenmiş
Şimdiden teşekkür ederim
Boşalmadan önce gelen sıvı yani meni içerisinde sperm bulunuyor canım.ama milyon tane spermden 1-2 tane.yani gebelik durumu olur ama dışarı surtunme,değme,temas ile olmaz.
Vajina içine meni girse bile çok düşük bir ihtimal yani.
Çok stresli dönemlerde adet gecikmesi oluyor.
Psikolojik olarak etkilenip gecikme olabilir.
Antibiyotik,ilaç vb bişey kullandiysaniz oda etkiler.
Bence hamilelik yoktur.

Vallahi biz aylar, yıllarca uğraşıyoruz gebelik için öyle zevk suyundan hemen hamile kalınsa keşke 😂
Değilsindir hamile, stres yaptığın için gecikmiştir.
Kesinlikle ben de çeşitli yazılar okuyorum çevremde görüyorum gebeliğin ne kadar zor olduğunun farkındayım
Cevabınız için teşekkür ediyorum
Allah bebeğinizi sağlıcakla almayı nasip etsin

Boşalmadan önce gelen sıvı yani meni içerisinde sperm bulunuyor canım.ama milyon tane spermden 1-2 tane.yani gebelik durumu olur ama dışarı surtunme,değme,temas ile olmaz.
Vajina içine meni girse bile çok düşük bir ihtimal yani.
Çok stresli dönemlerde adet gecikmesi oluyor.
Psikolojik olarak etkilenip gecikme olabilir.
Antibiyotik,ilaç vb bişey kullandiysaniz oda etkiler.
Bence hamilelik yoktur.
Hiç hoş bir tarif olmayacak ama korunmadan ilişkiye girmedim sadece korunmadan vajinal bölgeme dıştan temas etti
Cevabınız için teşekkür ediyorum regl olmayı bekleyeceğim

Hiç hoş bir tarif olmayacak ama korunmadan ilişkiye girmedim sadece korunmadan vajinal bölgeme dıştan temas etti
Cevabınız için teşekkür ediyorum regl olmayı bekleyeceğim
Bence yoktur için rahat etsin.biz yıllarca dışarı boşalma denen yöntem olmayan hontee korunduk.illaki o sıvı geldi vajina içine ama hamilelik olmadı.

Stresten olabilir yani ama ginede imkansız denmez gebelik testi yapin bi
Hayatta biliyoruz ki hiç bir şey imkansız değil:) cevabınız için teşekkür ederim
Nasıl daha iyi anlatırımbilmiyorum sürtünmeli beraberlik diyorlar ya o denebilir temas açısındankorunmadığım tek o nokta sonrasında korundum

Hayatta biliyoruz ki hiç bir şey imkansız değil:) cevabınız için teşekkür ederim
Nasıl daha iyi anlatırımbilmiyorum sürtünmeli beraberlik diyorlar ya o denebilir temas açısındankorunmadığım tek o nokta sonrasında korundum
Bence yoktur. Ama ginede hem içiniz rahat eder bi yapın

Boşalma vs asla olmadı
Şimdiden teşekkür ederim
Yardımcı olabilecek var mı

Anlattığınız şekilde gebelik olması imkansız boşuna endişe etmeyin zevk suyu içinizdeyken olsa neyse de hiç ihtimal veremedim rahat olun adet gecikmesi strestendir

X