Kontakt Lens yardimci olun ( ela lens)

Gamze8807

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2008
1
0
39
selam benım gozum koyu kahverengı ve freshlooktan harelı ela lens sıparısı vardım sızce nasıl durur renk olarak dogallik olarak lens kullananlar ve fıkrı olanlar yazsın lutfen....CADIARZU

ben freshlook un yesil harelisini kullanmıştım.optikçi en doğalın yeşil durcağını söylemişti kahverengi göz renginde.ama elada doğal durur yakın çünki yeşile.optikçi ile ayrıntılı konuşsanız onlar daha yardımcı olur tahmin ediyorlar hangi rengin en iyi gidiceğini...iyi akşamlar

:1no2:
selam benım gozum koyu kahverengı ve freshlooktan harelı ela lens sıparısı vardım sızce nasıl durur renk olarak dogallik olarak lens kullananlar ve fıkrı olanlar yazsın lutfen....CADIARZU

canım bende ela düşünüyorum markasına karar veremedim daha:1no2: geldimi lenslerin yakıştımı dogal olması önemli tabii.gözlerinin fotosunu koyabilirmisin acaba

ben freshlook saf ela kullaniyorumm. gercekten cok dogal duruo. cok yakin arkadaslarim disinda kimse lens oldunu anlamadi. babam bile. ama acik kahverengi gozlerde cok dogal duruo. gozunuze siyah kalem surun inanilmaz gusel duruo.

ben freshlook saf ela kullaniyorumm. gercekten cok dogal duruo. cok yakin arkadaslarim disinda kimse lens oldunu anlamadi. babam bile. ama acik kahverengi gozlerde cok dogal duruo. gozunuze siyah kalem surun inanilmaz gusel duruo.

foto koyabilirmisin tatlım benm gözler de açık kahve ama sende nasıl duruyo merak ettim şimdi .kaydirigubbakcemile

bence ela veya yeşil gibi fazla iddiialı renk almıcaksanız freshlook gerçekten iyi çok doğal duruyo hareli yeşili özellikle pahalı bir markaya fazla para vermek pek doğru gelmiyor bana sonuçta yeşil yani mavi olsa neyse :KK70:

ya arkadaslar ben ilk defa lens alıcam göz rengim acık kahverengi
hangi renk guzel
mavi dedim takma diş gibi olur dediler
ya yardım edin valla kafayı yiyecem senağlama

ben kullanıyorum bebişim hareli ela muhteşem duruyo çok doğal ve gözbebeğini daha
büyük gösteriyo çok iyi seçim yapmışsın kaydirigubbakcemile2

ya yeşil göze bayılırım (tabi göz şeklide önemli) koyu kahve gözlerim beyaz tenim karamel - sarı saçım var bana freshlook haresiz yeşil nasıl olur?

ya pure hazel aldım freshlooktan
daha doğal olucağını düşnüyodm resmn yeşl oldu
nedn böyle oldu anlamadım hiç doğal durmadı lens kutusunun üstünde faln alcon yazıo
freshlook yazan bşy görmedm acaba freshlook vermdimi kadın bana

Pure Hazel bazı kişilerde daha yeşil ağırlıklı durabiliyor. Ama kutunun üzerinde freshlook yazması gerekiyor normalde. Benim elimdeki freshlook marka lensin kutusunun ve blister ambalajının üzerinde yazıyor marka adı. Hiçbirşey yazmıyorsa aldığın yere git sor bence.

Kızlar merhaba ela lenste bence en iyisi hem hazel olarak düşünüğrseniz adore ya da honey rengi isterseniz internette biraz araştırın nasıl olduğunu ben buraya resim koymayı bilmiyorum ama sizler için honey rengi adore lens resmi buldum inanılmaz güzel ve doğal bir düşünün derimmmm....:)

slm bayanlar ben freshlook saf ela kullanıyorum gözlerim kahverengi çok güzel oluyo hiç anlaşılmıyo 3 yıldır vazgeçemiyorum eğer sizinde saçlarınız siyah ve teniniz esmerse ve koyu kahvrengi gözlüyseniz kesinlikle tavsiye ediyorum denemelisiniz...

arkadaslar ben 3 4 renk kullandım ve markasına gore dogallıgı değişiyo, hatta yenı bıtane aldım dun bu marka yenı cıkmıs kımı lenslerde kırmızılıklar var ama bu üründe öle turunculuk yada kırmızılık yok özellikle grisini tavsiye ederim mavi oluyo yeşil oluyo gri far surdugunde gri oluyo makyaja göre değişyo yani..olumunekankayizsmile

arkadaslar ben 3 4 renk kullandım ve markasına gore dogallıgı değişiyo, hatta yenı bıtane aldım dun bu marka yenı cıkmıs kımı lenslerde kırmızılıklar var ama bu üründe öle turunculuk yada kırmızılık yok özellikle grisini tavsiye ederim mavi oluyo yeşil oluyo gri far surdugunde gri oluyo makyaja göre değişyo yani..olumunekankayizsmile

griyi merak ettim bu sözettiğin lensin markası ne peki?

benim gözlerim kahverengi ve küçük freshlook pure hazel kulllanıyorum. Makyaja göre değişiyor yeşil kalemle daha doğal daha seviyorum ama siyah kalemlede gayet güzel oluyor . Doğal duran bir renk

merhaba arkdaşlar benim göz rengim koyu kahverengi rainbow lens te ela olması için hangisini almam lazım .lütfen cevap verin bana .şimdiden teşekkürlerr

X