Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Yardimci olur musunuz ??

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Mrb dp sampuani kullandiktan sonra saclarim acaip dokulmeye basladi korkuyorum ellerimi saclarima atayim bioplas sampuani denedim onunda etkisi yok lutfen onerebileceginiz bir seyler var mi
Ben de yaklaşık 1 senedir dp şampuan kullanıyorum ve çok memnunum.Benim de dökülme var ama her zamanki gibi,ekstra bir dökülme yok yani.Kan değerlerinize bir baktırın derim.

Mrb dp sampuani kullandiktan sonra saclarim acaip dokulmeye basladi korkuyorum ellerimi saclarima atayim bioplas sampuani denedim onunda etkisi yok lutfen onerebileceginiz bir seyler var mi
Selam
Maalesef o hataya ben de düştüm
Arkadaşımın kuaför arkadaşı şöyle demişti bana
Maşallah senin saçlar meslek bıraktırır
O derece.
Şampuan alıyordu annem,, sana da alayım mı dedi normalde ya hacı şakır sabun ya da dalın kullanırım
Hadi al kız bu sefer ben de kullanayim mis gibi kokan şampuan dedim demez olaydım
Dp sampuan kullandım 1 ay
Ilk basta aşırı kaşınma.oldu anlamadım tam olarak niye oluyor belki de iyi durulayamadim vs falan diye düşündüm
Ama bir dökülmeye başladı
Yarin acil cildiyeye gitsem mi diye düşünüyordum.ben de
Kel oldum kel saçkıran resmen
Ya bildiğiniz kel
Lanet olsun bu şampuanı kilullandigum güne
....
Internette biraz araştırdım benim gibi aşırı dökülme yaşayan bu sampuandan sonra o kadar çok kişi var ki
20220620_002707.jpg

Bakin sadece 1 ay içerisinde şu gördüğünüz yerler kel oldu 😥😥

Ogx kullanıyorum ayda birde dax maske yapıyorum saçlarım eskisi gibi dökülmüyor bir yıldır

Yarın doktora gidebilirsem sonucu yazarim insallah bakalim . Bana sorarsanız herkesin deri yapısı farklı ve isin uzmanına görünmelisiniz
Mesela saçlarım daha iyi olsun diye 2013 yılında bioxin almıştım hem de 3 li set 3 şampuan vardı. Siyah şampuan oluyor içinde falan
Yine 1 ay sonra öyle dökülmüştü ki inanın lojmanda kalıyordum o zaman çalışıyordum. Saçlarımı yaparken poşetim vardı ona koyuyordum dökülenleri yani poşet poşet. Attım diğer iki şişeyi.
Sonra ne oldu dr a gitmiştim de ne verdi ne yaptı hatırlayamıyorum su an .durmuştu dokulmesi

X