Yardımı dokunabilecek bir melek var mı?

Muge anlinin ruhu

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Mart 2019
290
487
35
Canim oncelikle akli basinda davranip maddi durumlari duzeltmeden cocuk yapmayi dusunmediginiz icin tebrik ediyorum. Umarim her sey yoluna girer. Sen de calisabilirsin aslinda. Bi meslegin yoksa evden yapilan isleri de arastirabilirsin

Serenad5

Canım oğlum..
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2016
3.902
7.103
Anlamadığım nokta şu: hem bebek sahibi olmak istiyorsunuz hem de eşim ve çocuklarım için ifadesini kullanıyorsunuz kafa karıştırıcı doğrusu🤔
İlerideki çocuklarım için demiş.. Yani doğmasını istediğim ileride..

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-10-2021

Hamileliğimin 40. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 6 gün kaldı.

Bebeğinizin kafatası henüz tam olarak katı, sert değildir. Birbirinden ayrık ve birbirini iten, geniş beş kemik plakasından oluşmuştur. Bebeğiniz, rahminizde geçirdiği son haftalarda, hayati önem taşıyan madeleri, kanınızdan, plasentadan ve amniyotik sıvıdan almaya devam ediyor. Aldığı antikorlar, hastalıklara karşı bebeğinize bağışıklık sağlayacaktır. Bu noktada bazı bebeklerin boyu 36-38 cm. ve ağırlığı 3,400 gr olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3350 gr. - Yaklaşık boyu : 51.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Lady bug

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2013
3.699
5.590
Herkesin bir derdi vardir her dert kendine agirdir belki yeri belki degil....Su kalp kirici tavrinizdan cikin.Sanki su hayatta herseyi dogru yapiyormusuz gibi birbirimizin aciklarini kollayp ordan vuruyoruz,kadinin kadina yaptigini kimse yapmaz.Keske erkek uyeler olsa da surda su polemikler yasanmasa.

earth_angel9

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2011
2.760
4.073
Esinizin haberi var mi kadinlar kulubunden ona is aradiginizin? Siz yine en kotu iskurla falan gorusun

Night Night

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2016
525
838
İnşallah bulabilirsiniz . Hem eşiniz de iyi bir üniversiteden mezunmuş yani boş kalmaz zannımca

-Cheryl Blossom

ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2018
7.619
19.795
Pardon bu onun konusu zaten.Daha nasıl konu açsın?
Üyenin diğer yorumlarını inceleyebilir misiniz? Başka birinin konusuna da aynı mesajı kopyalamış, forumun diğer bölümlerine de yanı konuyu yazmış.
Hani ben anlamıyorum, burada neden ben günah keçisi oldum?
Niye beni hedef alıyorsunuz yani? Burası iş ya da iş arkadaşı arama yeri mi? İnsan iş arkadaşı olan kardeşine bile tam güvenemiyor. Kaldı ki İnternet ortamında neyin doğru neyin yanlış olacağını nereden bileceğiz?
Yapmayın gözünüzü seveyim, mantıklı düşünmeden insanların üzerine yürümeyin.
Sizin kocanız işsiz ya da iş arkadaşlık kaldığında ona iş arkadaşı bulmak için böyle bir konu açmayacağınıza adım gibi eminim.
Dert tadında açsa, hiçbir yorum yazmam ama kadın bariz bir şekilde gelip kocasına iş arkadaşı arıyor, hemde kadınlar kulübünde, bu normal birşey mi?

Lady bug

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2013
3.699
5.590
Evet konu sahibi A AfsarA dikkat cekicek bir durum yani gercekten is ilanlari ya da ariyorum bolumunden bakabilirsiniz derdinize care olur belki.Bende basliklarinizi inceledim.Ne guzel esinz bir meslek icra ediyor zaten eminim basarirsiniz.Bu tepkileri almaya devam.ediceksiniz kalp kirmadan yorum yapmak tabii daha iyi ama uslub meselesi.Psikologmussunuz siz de ne guzel birlikte calisin gerisi gelir

AfsarA

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2019
18
16
29
Evet konu sahibi A AfsarA dikkat cekicek bir durum yani gercekten is ilanlari ya da ariyorum bolumunden bakabilirsiniz derdinize care olur belki.Bende basliklarinizi inceledim.Ne guzel esinz bir meslek icra ediyor zaten eminim basarirsiniz.Bu tepkileri almaya devam.ediceksiniz kalp kirmadan yorum yapmak tabii daha iyi ama uslub meselesi.Psikologmussunuz siz de ne guzel birlikte calisin gerisi gelir
Çok teşekkür ederim insan bir şeyler için uğraş verince kötü ilan ediliyor ben anlamıyorum. Allah sizin de işinizi rast getirsin

AfsarA

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2019
18
16
29
Üyenin diğer yorumlarını inceleyebilir misiniz? Başka birinin konusuna da aynı mesajı kopyalamış, forumun diğer bölümlerine de yanı konuyu yazmış.
Hani ben anlamıyorum, burada neden ben günah keçisi oldum?
Niye beni hedef alıyorsunuz yani? Burası iş ya da iş arkadaşı arama yeri mi? İnsan iş arkadaşı olan kardeşine bile tam güvenemiyor. Kaldı ki İnternet ortamında neyin doğru neyin yanlış olacağını nereden bileceğiz?
Yapmayın gözünüzü seveyim, mantıklı düşünmeden insanların üzerine yürümeyin.
Sizin kocanız işsiz ya da iş arkadaşlık kaldığında ona iş arkadaşı bulmak için böyle bir konu açmayacağınıza adım gibi eminim.
Dert tadında açsa, hiçbir yorum yazmam ama kadın bariz bir şekilde gelip kocasına iş arkadaşı arıyor, hemde kadınlar kulübünde, bu normal birşey mi?
Hanımefendi belli ki bazı işlerden anlamıyorsunuz. Lütfen gidin egonuzu başka bir yerde tatmin edin. İyi niyetle belki bir vesile bulurum diye açılmış bir konu. İlgilenmiyorsanız yazmazsınız okur biter.

Summerberry

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2018
106
43
Siz çalışıyor musunuz? Bence eşinizin işlerini yoluna koyması için zaman tanıyın. Bebek zaten hayırlısıyla gelir.

-Cheryl Blossom

ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2018
7.619
19.795
Hanımefendi belli ki bazı işlerden anlamıyorsunuz. Lütfen gidin egonuzu başka bir yerde tatmin edin. İyi niyetle belki bir vesile bulurum diye açılmış bir konu. İlgilenmiyorsanız yazmazsınız okur biter.
Egomu neden tatmin edeceğim yahu, hiç tanımadığım birinin üzerinden mi? :KK70:
İş ortağı arıyorsunuz, bunun nesini anlamayacağım. Anlıyorum yardım istiyorsunuz ama bunun yeri burası değil.
Yanlış bulduğumu söyledim, bunu dert tadında açsanız tamam derdi var diyeceğim ama forumda brikaç yere daha mesajınızı kopyalamışsınız, dikkat çekiyorsunuz sizin için söylüyorum. Üslubunuz çok yanlış. Lütfen bir daha beni alıntılamayın, polemiğe girmek istemiyorum. Umarım aradığınızı kadınlar kulübünde bulursunuz, iyi günler.

AfsarA

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2019
18
16
29
Şikayete gerek var mı?
Burdan ortaklık teklifi yapmıyor eşi için iş arıyor? Bir umut diye ..Belki konu farklı akacak neden
Esinizin haberi var mi kadinlar kulubunden ona is aradiginizin? Siz yine en kotu iskurla falan gorusun
ben iş aramıyorum ben psikoloğum eşim mühendis ve kendi işini yaptığı için mimar ve müteahhitler ile iletişimde olması gerekiyor. Belki bir faydası dokunan çıkar diye yazıyorum bunu. Neden anlamak istemiyorsunuz