Yardımınıza ve bilginize ihtiyacım var. Bu testler ne kadar doğru?

Ay kutularına baktım, Freely Early Result Pregnancy Test ( Erken gebelik testi) yazıyor. Kutuya gebelik yazıp, içine başka test koyarlar mı ki?...

Naptınız kan verdiniz mi bugün sonuç nedir ?

Sonuç çıktı ama istediğim gibi olmadı... Hani planlı değildi ama bir buruklukta bıraktı.. Bu markanın(Freely) Gebelik testlerini kullanmayın... İnsanı şebeğe döndürüyor...

Şimdi belim neden hala ağrıyor bunu sebebini bulmam gerekiyor... :)

Sağlık olsun sıkma canını vakti var demek ki

Ay kutularına baktım, Freely Early Result Pregnancy Test ( Erken gebelik testi) yazıyor. Kutuya gebelik yazıp, içine başka test koyarlar mı ki?...
Bende aynı testi bu sabah yaptım kan da verdim çıkmadı ama test kafamı çok karıştırıyor. Siz hamile misiniz

Eklentiler

• IMG_5903.jpeg
    67,8 KB · Görüntüleme: 43
Bende aynı testi bu sabah yaptım kan da verdim çıkmadı ama test kafamı çok karıştırıyor. Siz hamile misiniz
Testin boyası dağılmış maalesef. Normal kaset testlerden kullanmanızı ve arkasında yazdığı kadar idrar damlatmanızı tavsiye ederim. Test hatalı olabilir ya da fazla idrar damlatmış olabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…