Yardımm

Zeytin888

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2008
92
0
senağlamaKIZLAR NE OLDUGUNU COZEMEDIM UMARIM COZEBILECEK BIRI VARDRI ARANIZDA HER ZAMAN OLMUYOR AMA ARADA KARSI TARAFA CAM ACMAK ISTIYORUM BENIM CAMIM ACILMIYOR YANI ACILDIGINDA HANI CAM TAKILI DEGILSE BI ISARET CIKIYOR YA O ISARET BELIRIYOR AMA BASKA ADRESIMDEN O ANDA DENERSEM ORDAN ACILIYOR ACABA DISARIDAN MUDAHALE EDEN BIRI MI VAR YANI BEN FARKINDA OLMADAN BUNA IZIN MI VERDIM BIRILERINE :KK43:

Valla dun gece o sınırle nasıl yazdım bılmıyorum ama soyle anlatayım canım hotmaıl.com uzantılı msn adresım karsı tarafla konusurken cam acmak ıstedıgımde bazen camıa cmıyor yanı cam acıldıgında hanı cam yoksa bı ısaret cıkar ya mavı o ısaret cıkıyor ama o adresı kapayıp dıger msn adresımden cam acmak ıstedıgımde cam acılıyor karsı tarafa..bu sefer anlatabıldım umarım derdımı :KK43: ıŞte bende dıyorum acaba o esnada benım msn den bırı goruntumu alıyor yada boyle bıŞeymı acıkcası anlamıyorumda pc ısınden cok fazla aklıma sadece o tarz bıŞey geldı

yok cnm öle bişe olmaz da..bende de oluo o..nedeni yazar ses ve görüntü ayarlarında.. sen de ne yazıo..bende wabcam başka bir prog. tarafından kullanılmaktadır dio..benm webcamın kullanıldığı bi prog vardı.direk sildim kaydirigubbakcemile3 meğer silinmicekmiş. benm de arada açmıo. pc açıp kapıom öle açıo.. benm de bi öğrenmem lazım nasıl olduğunu..

Ok saol canım dun aksam bı ark daha onu soyledı msn de o sekıdle yaptım ama daha kımseyı camda goresım gelemdıgı ıÇın bılmıyorum sonuc ne:) o aksam acılmayınca arkadas bayagı gırgıra aldı benı ya soyleyse ya boyleyse dıye anlamayınca halıyle ya oyleyse deyıverdım bende:) saol tekrar ıyı aksamlar

X