Kına Gecesi Yardımmm lütfen...

gizem4191

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2011
4.644
4.621
Kızlar kına gecem için organizasyon şirketi ile anlaştım yapılacaklar sırası ile belli.

İlk çıkış davullu bendirli filan olacak ekiple.
Bel kuşağı rengarenk (ark. Tutup dalgalandırdıgı kuşaktan bahsediyorum)
Testi kırma olacak
Kına yakım esnasında ekip ve kızlar kaftanlı olacak

Bunların haricinde bana önerebileceğiniz şunuda yapmalısın kesinlikle diyebileceğiniz bir detay varmı?

Birde şimdiki kınalarda sırf gelin üzerine yoğunlaşılıyor damat saf dışı kalıyor ben istiyorumki her organizasyonda nişanlımda bulunsun. Kına erkek bayan karısık olacak çünkü.

Kınalara gittiğinizde gözünüze takılan hoş detayları paylaşabilirmisiniz lütfen.

Son düzenleme:
hayırlı olsun canım hangi organizasyonla anlaştın? Birde gelin kaçırma oyunu varmış :KK48: ben görmedim ama organizasyoncular söylüyorlar bilgine

Canım tamamen tesadüf eseri bir tanıdıgın yönlendirmesi ile oldu.
7 cihanın sultanları organizsyon diye geçiyor.

Bize anlattı yaptıklarını sahte damat oyunu yapalım dedi birisi erkek kılığına giriyor gelini kaçırıyor gerçek damat devreye giriyor gelini kurtarıyor filan ama tiyatro gibi olur canlandırınca kafamda saçma geldi bana o sevmedim.

damat bastı var bide :) damada fes yelek filan giydiriyorlar eline davul verip külhanbeyi gibi mekana giriyor kına yakım esnasında gelin ağlarken geliyor damat davul çala çala gelinin örtüsünü kaldırıp alnından öpüyor sonra müzik çalıyor karşılıklı gelinle damat oynuyor filan anlattı baya baya kadın ama.

Nişanlım tek başına asla o kadar dikkatleri üzerine çekici bir giriş yapamaz ben erkek olsaydım kesinlikle yapardım ama benimki o konularda çekingen :))

O yüzden toplu eğlence fikirleri arıyorum. Nişanlımında dahil olabileceği gibi.

Yoksa ben davul tepesine çıkıpta oynıycam hatta yetmezse masaya çıkar oynarım :))) ama tek başıma götürmek istemiyorum o günü sonuçta nişanlımla ikimizin günü oda silik olmasın o gün diye çabalıyorum.

Gari de gari şarkısında saçma ama oynarken çok eğlendiren dans var biz düğünde oynadık çok eğlendik. Kınanda oynayabilirsin. Youtube dan bulabilirsin vardır.

Farklı fikirlere açığım kızlarr.

Kına gecesine gidip değişik bir şeyler göreniniz yokmu??

X