Yardımmm

tcetveli3

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2024
18
2
27
Merhaba, sat 17 Şubat, 23 martta kan testi yaptırdım 1,20 çıktı akşamına tarlusala başladım. Normalde pcos olduğu için tarlusal kullanıp bitiminde üçüncü gün regl olurum. Kutu bitti 7. Gün açık kahve pembe arası lekelenme ve karın ağrım başladı ( adet olma ağrısı ) bugün ağrım geçti lekelenme az az devam ediyo tam sökülemedim neden böyle oldu fikri olan var mı

Merhaba,
Öncelikle, sağlık konularında endişelenmek doğal bir tepki olabilir, ancak bazen vücudumuzun normalden farklı tepkiler vermesi de olabilir. Tarlusal gibi ilaçların kullanımıyla ilişkili olarak yaşadığınız değişiklikler, vücudunuzun ilaca nasıl tepki verdiğine bağlı olabilir.

Lekelenme ve hafif karın ağrısı gibi semptomlar, vücudunuzun hormonal dengeyi düzenlemeye çalışmasıyla ilişkili olabilir. Bu tür durumlar genellikle birkaç gün içinde kendiliğinden düzelir, ancak endişeleniyorsanız bir sağlık uzmanına danışmanızı öneririm.

Merhaba,
Öncelikle, sağlık konularında endişelenmek doğal bir tepki olabilir, ancak bazen vücudumuzun normalden farklı tepkiler vermesi de olabilir. Tarlusal gibi ilaçların kullanımıyla ilişkili olarak yaşadığınız değişiklikler, vücudunuzun ilaca nasıl tepki verdiğine bağlı olabilir.

Lekelenme ve hafif karın ağrısı gibi semptomlar, vücudunuzun hormonal dengeyi düzenlemeye çalışmasıyla ilişkili olabilir. Bu tür durumlar genellikle birkaç gün içinde kendiliğinden düzelir, ancak endişeleniyorsanız bir sağlık uzmanına danışmanızı öneririm.
Doktora gitmeyi düşünüyorum kesinlikle, 20 gündür de gece terlemem oluyor ıslanacak kadar. Bugün 10 gün oldu gelen giden yok :eek:

Merhabalar aynı durumu bende yaşıyoruuuuum sat tarihim 27 Şubat hala olamadım doktora gittim beta 0.1 çıktı tarlusal verdi halen bir değişiklik yok bugün ilaç bitti

X