yardımmm

evt arkadasım davayı acan dava masraflarını ödüyor. Yani ilk duruşma somrasında esinin maas bodrosunu şahitlerin falan dilekceyle bildirilmesi,tazmınatta mahkemeye yatırman geren belli bır mıktar var onu davacı ödüyor.Fakat benim tazmınat için gereken masrafı ve diğer masrafları avukatım ödemışti çok fazla değil korkma.Benim masraflar 250 300 arası tutmuştı yanı tazmınat farkıyla birlikte.

ya bizimkisi çekişmeli boşanmaya girio we en az 2,5 milyar we bu en az fiyat kaybeden mi ödüo bu miktarı ben onu merak ediorm eğer dawayı açan öderse çok kötü olur ailemin yüzüne bakacak halim yok zaten bide bu başıma bela olmasın

Yok canım okadr para çıkcagının sanmam ödemen gereken .Hem bende aynı durumdayım öğretmen mezunuyum ve beni 2 sene calıştırmadı simdi onun yüzünden işsizim.Ama saolsun ailen karsılıyoı her masrafı tabiki bir noktada çekiniyorum ama inan hiç gücenmeden yardım ediyolar bana .İinan senın ailende sana hiç zorsunmadan yardım edeceklerdir.Çünkü onlar senın ailen çekinme zaman gelir birgün bu ailenin jyaptığı yardımların karsılığını onlara ödersin.Bne öyle yapacağım .Bu arada nafaka kesin bağlanır oyüzden çekinme bir bir ailene ödersin

ya warya şu anda babamdan para istemek bile bana çok zor gelio o kadar çekiniorm ki anlatamam isteyemiorm bile anneme diorum para lazım die saolsun amcam babannem bazen onlara dewreye girior aslında babam öle bi insan değil ama ben yinede rahatsız oluorm

Boş vercanım bu sıkıntıları tbiki para isterken utanırsın ama sonuçta onlar senın ailen bir gün gelir hepsini onlara ödersin.Zaten aile neiçin vardır yardıma ihtiyacın olduğu zamn yanında olmak için oyüzden bunları kendine derdetme sen kafanı toplayıp bir an önce düzelmeye bak.

X