Yardm! Ayak Ba Parmaklarm yanlara doru kvrlp bkld.

cerencakko79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2007
30
0
45
Kod:
kızlar benim sorunum sadece ayak başparmaklarımda.çok kalınlaştılar ve yanlara doğru kıvrıldılar.ortası bombeli birşekilde duruyor.batma da oluyor fakat çok kalın olduğu için kesmekte de sıkıntı yaşıyorum.noooolur bana fikir verin.:çok üzgünüm:

romatoid artrit olmasın arkadaşım ağrınız varsa hemen uzmana gitmenizi tavsiye ederim geçmişolsun a.s.

arkadaşım benimde sorunun o yıllarca erteledim zamanla daha kötüye gitti doktorun sölediği tırnak mantarından dolayı şekil bozukluğu bence vakit kaybetmeden bir doktora gitmek geçmiş olsun
tırnaklarımın yanları tamamen kıvrıldı içe doğru kalınlaştı rengi sarımsı bi renk aldı ve çok can acıtan bir durum vakit kaybederek hata yaptığımı düşünüyorum inşallah yardımcı olabilmişimdir

benim de baş parmakta değil ama, iki ayağımda da küçük parmağın iki yanındakiler kıvrılıyor.zamanla daha da arttı bu durum.ne yapcam bilmiyorum

aynı sıkıntılardayız canım maalesef çektirme cesaretim olmadığı için bende ilaçlarla yumuşatıp kendim pedikür yapıyorum..benimde iki ayak baş tırnağım aynı şekilde..

X