Yargı

Yine düştüm teori denizine 🤣 Ceylin hafıza kaybı yaşadı neticede ve gördüğümüz görüntüler onun parça parça hatırladıkları. Vurulma anıyla, o kadın saçı anı arasında zaman geçmiş olabilir. Ceylin bayılmıştır sonra bi ara yine gözünü açmış kadını görmüştür falan olamaz mı? Kadın Laçindir ama vurulma anında orada olmayabilir. Silah sesini duyup gitmiştir belki 🙄

Yine düştüm teori denizine 🤣 Ceylin hafıza kaybı yaşadı neticede ve gördüğümüz görüntüler onun parça parça hatırladıkları. Vurulma anıyla, o kadın saçı anı arasında zaman geçmiş olabilir. Ceylin bayılmıştır sonra bi ara yine gözünü açmış kadını görmüştür falan olamaz mı? Kadın Laçindir ama vurulma anında orada olmayabilir. Silah sesini duyup gitmiştir belki 🙄
Yaaa evet çok mantıklı aslında bı ara gözünü açmış öyle görmüş olabilir ki bencede büyük ihtimalle Laçin o

silah sesini duyup gitseydi şikayet ederdi polisi arardı sonuçta kendisi değildi. Ordaki kadın olay anında orda olan biri

silah sesini duyup gitseydi şikayet ederdi polisi arardı sonuçta kendisi değildi. Ordaki kadın olay anında orda olan biri
Polisi arasa kendi de suçlu olmaz mıydı engini kaçırmış gibi? Orda ne işin vardı senin derlerdi. Bilemedim. Ceylin’i de öldü sanmıştır belki. Şoför alıp götürmüştür onu ordan.

Hakikaten gece gece teori peşine düşürdüler ya 😂😂😂

Kimin saci bu acaba?

Screenshot_2022-01-19-05-36-46-503_com.vanced.android.youtube.jpg

Dumanı üstünde fragman gelmiş💣💣
Ceylinde ben istemedim istifanın yapmasaydın demiş.. Bu ınsanlar yaranılmıyor anam.. Gun gelıo yapmasaydın oluyo🙄

İki şüpheliyi çıkardılar ortaya fragmanda enteresan sekılde..
Ya acaba yekta yapmıs olabılır mi.. Hıc onun uzerıne durulmuyor🤨

Dumanı üstünde fragman gelmiş💣💣
Ceylinde ben istemedim istifanın yapmasaydın demiş.. Bu ınsanlar yaranılmıyor anam.. Gun gelıo yapmasaydın oluyo🙄

İki şüpheliyi çıkardılar ortaya fragmanda enteresan sekılde..
Ya acaba yekta yapmıs olabılır mi.. Hıc onun uzerıne durulmuyor🤨
Zaten Yekta baş şüphelimiz 😄

X