Yarım bırakılmak

Zeyzeyy01

Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2020
28
38
Merhaba , aktif bir hesabım var ama ifşa olmamak için yeni hesap açtım . Konuyu uzun uzadıya da anlatmak istiyorum kısaltmakta istiyorum bilmiyorum gerginim yazarken bakicaz bakalım ne kadarı yazıya dökülecek.

9 yıllık evliyim 7 yılı benim cinsel isteksizligimle geçti(éşime göre). Benim aslında yaşadığımı cinsellik sanmamla geçti diyelim. Yetistirilmemden de kaynaklı olabilir cinsel bölgem bende emanet gibiydi hiç öyle benimmiş gibi dokunmamış kesfetmemistim bundan 2 sene önce karşılaştığım bir anket beni merak ettirene kadar kadınlarda mastrbasyon yaş aralığı gibi biseydi kadın ve mastrbasyon mu kadınlar mastrbasyon mu yapıyormuş ki biraz araştırdım bi kaç video izledim merak edip denedim vee aa bu çalışıyormuş ben hiç kullanmamışım 😅 böyle böyle açıldım 2 3 ay sonra geceleri artk kocamın üstüne atlar buldum kendimi 7 senenin acısını çıkartırcasına saatlerce acıyıp alev alana kadar . Hayatim bununla birlikte sekil aldı yaptığımda musmutlu yapmayınca gergin sinirli aksi bir ben oldum .

Ve gelelim konuya bunca zaman sonra kullanmayı çözdük ama level atlayamıyorum gecede bazen 2 kez orgazm oluyorum ama nadir genelde hep 1 . Kisa yapacağımız zaman esim hep su teklifi sunar oldu seni bosaltmamayim yine yapalım hayr olmaz rahatlamam lazım diyorum sürekli sürekli söyleyince ben boşalınca bitiriyoruz . Ama yinede bir kaç kez beni yarim bıraktı ve bugün bunu yine yaptı üstelik ben daha yeterince zevk almamisken erken bosalma filan değil kendisi bilerek bunu yaptı dışarı çıkacaktı 30 dk kadar yapabileceğimiz bir süre vardi ama aksam yine yaparız diyip beni yarim bıraktı. 1 buçuk aydır oyle yansin geceler olmuyor çok yoğun olduğumuzdan oyle yarim saat 40dk kadar yapıyoruz o da alıştı geceyi tamamiyla sexle geçirmeye ama ne olursa olsun beni yarım bırakmamalıydı bende kendim tamamlayıcam dedim ve tabi ki kavga ettik . Hata hangimizde ? Bu konuda nasıl çözümler ürete biliriz ? Ben asil nasıl level atlarimda gecede bi kac kez orgazm olurum :KK53: ayy çok mu uzattım kusura bakmayın . Yardımcı olursanız çok sevinirim .

Çok kurcalamayın bozarsınız.
Anlıyorum, bundan seneler evvel ilk atarim alındığında tüm gece uyumamış ve atari oynamıştım ama, sonra adaptörü yandıydı. Onun gibi, mkunu çıkarmadan yapın.
Bi oyunda basaramadiginiz bir oyunu başka biri başardığınında sormaz misiniz bunu nasıl yaptığını? ( forumda da bi kac kez orgazm olanlar varmış bunu sormak çok da zorlamak olmamalı bu hayat bildiğinizi yaparak bilmediğimizi öğrenerek daha güzel olabilir .)

Bi oyunda basaramadiginiz bir oyunu başka biri başardığınında sormaz misiniz bunu nasıl yaptığını? ( forumda da bi kac kez orgazm olanlar varmış bunu sormak çok da zorlamak olmamalı bu hayat bildiğinizi yaparak bilmediğimizi öğrenerek daha güzel olabilir .)

Mario 8-8 bölümü değil yalnız bu olay, herkes için aynı değil, onu bilin de.

Mario 8-8 bölümü değil yalnız bu olay, herkes için aynı değil, onu bilin de.
Soruyorum bende iste ne bu diye bilmiyorum herkes burada soruyor biseyleri burada dalgaya vurulacak şey ne ? Biliyorsanız anlatın bizde öğrenelim bilgi bu sekilde yayılır . Bilmiyorsanız sizi diğer konulara yapıcı bir yorum yapmaya alalım :KK25:

X