Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri yarım kollu nişan elbisesi bulamıyorum

amyes

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2013
938
659
kızlar 25 gün kaldı nişanıma balık model yarım kollu abiye arıyorum ama ya hep dekolteli ya da tamamen tesettürlü ikisinin arasını bulamıyorum şık modern yarım kollu bir model arıyorum istanbul avp. yakasındayım öneriniz var mı

valla bende 1 haftadır çarşıyı alt üst ettim ama içime sinen hiç bi kıyafet bulamadım. ara model bulmak çok zor ya tam tesettür ya tam abiye, 25 gün varmış güzel bi model ve iyi bi terzi bulup diktirmeyi düşündün mü ?:44:

canım terzi riskine girmeyi hiç düşünmedim açıkçası , hazır modellerden yanayım fatih , b.köy bakacağım ama bilmiyorum bulurum inşallah çok güzel balık modeller var denedim çok yakışıyor ama yarım kollu istiyorum ben öyle de yok kol yaparız diyorlar öyle de çok abes durur bence

hmm anladım tatlım. ama istediğin gibi bulamazsan mecbur en beğendiğinin üstünde değişiklik yapma yoluna gidersin, işini iyi yapan bi yer bulursan çok sırıtacağını düşünmüyorum. Umarım bunlara gerek kalmaz istediğini bulursun. İstanbulda yaşamıyorum sadece fikir vermek istedim :) hayırlı olsun şimdiden

çok teşekkür ederim canım inşallah bulurum :) en son dediğin gibi değişiklik yaptırırım üzerinde çok zarif sade ve şık bir model istiyorum :)

canim findikzade de mehmet butik var hemen cadde oraya bakmani oneririm yalniz ole cok abiye deil kiyafetler ancak evde olacaksa eger uygun bakmani oneririm bol sans 😃

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

isteme için dediğin yerden bakabilirim sanırım canım teşekkür ederim önerin için

aynı dertteyim ben de. hep dekolteli kıyafetler var mutlaka kol yada yaka yada sırtını yaptırmam lazım istediğim gibi bir elbise bulamadım nişana 2 hafta kaldıııı

ben bakırköy alt çarşıdan bakmıştım araştırınca bulabilrsin ordan..benimde elbisem sıfır koldu kol taktırdım gayette hos oldu balık modele yakındı nişanlığım yada bakırköyde istanbul caddesinde bisürü mağaza var bi bakın göz at istediğin sekilde elbiseler mevcut yakın zamanda benimde nişanım oldu cunki :)

Merhaba bulabildiniz mi bilmiyorum ama Bakırköy altçarşıda bu tür modeller vardı. Ben kuzenimin düğünü için balık model, dantel kollu şık bir elbiseyi Şirinevler'deki Hamitbey mağasından almıştım, çeşitli modeller vardı oraya bakabilirsin. Olmadı beğendiğin bir modele kol yaptır, gayet de güzel oluyor.

ben de cok aradim, bulamadim maalesef. en sonunda bagdat caddesinde bir butige diktirdim, cok icime sindi cok begendim. ilglinersen ismini veririm, ama bakirkoyde tek omuzlu bir elbise begenmistim ona diger omuz da takiyorlardi bir oralara bakabilirsin.

Arkadaşların dediği gibi en begendigin bi modele dantel küpürlü
Yarım kol takarsan hiç sırıtmaz

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba abiye Alabildiniz mi. Fotoğrafini ekleyebilir misiniz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…