Yarın boşanıyorum.Mahkemem var.Saat 10:30..Eşimin metresi var.Araftayım.

Tamam nikahı vermemeye takmışsın onu anladık da sen sanıyor musun ki kocan o kadına nikah yapsa da onu da aldatacak yani kendi başınızdaki musibeti kadına vermiş olacaksınız nikah ile beraber. Bırakın istediği olsun bu kadar kasmayın. Boşanın, evlatlarınızı alın gül gibi yaşayın. Malınız mülkünüz de varmış valla daha iyi koca da bulur mutlu da olursunuz ilerde ne var? Ömür mü bitti? Niye bu adamı çekiyorsunuz ki? Niye inat ediyorsunuz?

Sonda "herkes yapıyor, ben neden yapamıyorum" demişsiniz ama çok saçma. Bunu sizden âlâ yapabilen var mı?
2 defa boşamışsınız zaten adamı. 3. defa boşandıktan sonra aynı adamla tekrar evlenmemeyi başarabilseniz yeter.

Evlen-boşan, evlen-boşan, evi topla-yerleştir, dilekçe ver-geri çek...
Siz çocuklarınızın psikolojisine ne yapıyorsunuz Allah aşkına ya?
Karı-koca hiç sağlıklı değilsiniz.
Bırakın adam defolsun gitsin, siz de gidin bir uzman yardımı alın.

Adamla evlene boşana, aldatmalarını kabul ede ede, diğer kadınlarla muhatap ola ola saygının s'si kalmamış sana karşı...Kadınlığın yerlerde ayağının altında paçavra gibi geziyor.

Tanıştığı kadınlar nikah ve mal talep etmesin diye seni nikah kalkanı olarak kullanıyor...Sen hiçbir boşanmanda bişey almamışsın zaten...Ordan baskı yedikçe senin nikahına geliyor, senden sıkıldıkça oraya gidiyor...

Soruna gelirsek; yarın boşanmalısın...5 tane eviniz varmış, evlendikten sonra kaç tanesini aldıysanız ( kimin üstüne oldugu onemli değil) o evleri talep et aldatılma tazminatı olarak...Bunları avukatına soyle ki yarın ona gore hazırlansın...Temmuz'u beklemenin hiçbir manası yok...Bırak gitsin, arayan mevlasını da bulur belasını da...O çok korktugun o kadına nikah verme işini de yapsın evlensin zaten onla da ya evlenmez ya da cok sürmez evliliği...Sen o çocuklara tertemiz ve sakin bir sayfa aç.. Kurtul bu pislik hayattan, çocuklarının psikolojisine de mi düşünmüyorsun? O adamdan boşan ve birdaha yuzunu bile görme

Üşenmedim tüm konularınızı okudum, hepimiz buraya saçma sapan gelgitli konular açıyoruz ama sizinki çok fazla. Sizi rencide etmek istemiyorum,gerçekten çocuklarınıza çok üzülüyorum.

Bir de sormak istediğim, 5 sene önce sizin konumunuzdan daha aşağıda olan adam nasıl 5 sene sonra sizden çok daha iyi durumda oldu? Öyle bir durum yok dediniz ama çookk önceki eski konunuzda da insanlar şikayet etmek istemiş sizi. Ama o zamandan bu zamana milim ilerleme yok. Ailenize bırakıp tedavi olmalısınız mutlaka. O çocuklara nasıl zararlar verdiğinizi ileride anlayacaksınız ama çok geç olacak.

Son düzenleme:
O
(Kınamıyorum Rabbim kimseye vermesin bu durumu diyorum )
Yuvamı yıkan kadın ? Senin yuvan yok ki.. Senin kocan yok ki.. Senin bir hayatın yok.. Ne kadar onursuz olunabileceğini sizden görüyoruz ne yazık ki.. Kocanz zaten o malı başka kadınlara yediriyor ister boşanın ister boşanmayın senin kocanın parasını başka kadınlar yiyor bacım anlıyor musun ? do you understand me ?
Çok ağır bi şekilde eleştirmişsiniz kınamıyorum demişsiniz ama Büyük konuşmuşsunuz hemde çok dikkat edin derim bu tarz yorumlar yaparken .. zaten o kadında biliyor sizin yazdıklarınızı evet Başka kadınlar yiyor bu anlaşılmayacak bit değil zaten konu sahibi kadının psikoloji durumunun nasıl olduğu belli değil mi zaten yazdıklarından ..

O

Çok ağır bi şekilde eleştirmişsiniz kanamıyorum demişsiniz ama Büyük konuşmuşsunuz hemde çok dikkat edin derim bu tarz yorumlar yaparken .. zaten o kadında biliyor sizin yazdıklarınızı evet Başka kadınlar yiyor bu anlaşılmayacak bit değil zaten konu sahibi kadının psikoloji durumunun nasıl olduğu belli değil mi zaten yazdıklarından ..
E kadın psikoloğa da psikiyatriye de gitmiş zamanında. Eski konularını bir okuyun. Takıntılı ve saplantılı. Tedavi olması gerekiyor. E bunu söylemek suç mu? Valla yanlışı söylemek kınamaksa evet bu kınamak olsun.

Merhabalar,
Ben eski okyanus nickli , Karamelek nickli kişiyim. Ki konularımı birleştirdim. Yıllardır aynı hikaye. Artık kimse bana yazmıyor bile.. Yinede içimdekileri yazmak istedim. Beni bilenler biliyorlar.Bu adamla 3.kez evelndim. Her seferinde aldatmadan bitti. Şimdide 1,5 yıldır metresi var. Çok uğraştım. Mücadele ettim. Ne kadın ne bu adam vazgeçti birbirlerinden.. Anlaşmalı boşanıcaz.Kızlarım mahvoldu. Aslınca cuma günü itiraz dilekçesi verdik.Tekrar vazgeçtik. Kadın nikahı vermediğimi bilirse benim adam ona resmi nikah kıyamaz.
bu kadın benle konuştu. Senin yaşam standartın benim çocugumun yaşam standartı seninkilerle bir değil dedi. Senin kocan benim lüks hayatıma yetişemeyeceği için beni terk etti size döndü demişti. Ben 1.000 tl lık tşört , 3.000 tl ayakkabı giyerim.Yurtdısından parfümüm gelir dedi. Bende çocuklarımın rızkını bu kadar mal varlığını o kadına bırakmak istemiyorum. Ama 3.kez evlendik ve önceki boşanmalarımızda hiçbirşey almadım.Sadece ortak tapulu 2 ev var. Diğer 3 ev eşimin üstüne. Bilmiyorum şu an derdim maddiyat mı içimdeki o acımı. terkedilmişlik m , kadının zaferi mi, kadına istedğini verdim o mu...
sabah geldi eve.. bir haftadır onun yannda... kadın dört gözle boşanmamızı bekliyor. Zaten kadında evliydi. Eşim için kocasını boşadı.Hatta mahkemeye birlikte gitmişler tebligatı almaya.. Benimki tekrar kadını bırakıp bize döndü.Kadında ben yuvamı yıktım senin için sende boşanacaksın diyor. Ya bunlar bahane... Bizimki istemese kadın ne yapabilir diycem ama.Hocaya filan gidiyor. mesaj atıor.Ses kaydı atıyor.Hamileyim diyor.İntihar etti..Ve benimki ısrarla boşanmak istemedi.. Aslında derdi o kadına resmi nikah kıymak değill .Bende boşanmazssam beni bahane edecek. Hayatını yaşayacak.. Ben ne yapayım.. Ölmek istiyorum.Ama evlatlarım var. Bıktım.Yoruldum…
sabah geldi.. Galiba tekrar kadınla konuşmuş... kafası karışmış..

Sen bu evden çık diyor.Temmuz ayında ortak olan evimizdeki kiracının sözleşmesi bitiyormuş.Oraya git diyor. Üstün kirasınıda sen al diyor. Evin tapularınıda çocuklarımızın üzerine yapalım diyor. Kızların eğitim masraflarınıda kendi karşılayacak.
Bende ayrı evlerde yaşayalım nikahı vermiyeyim diyorum. O kadının istediğini vermek istemiyorum. Ama ben mi mutsuz olayım... Bilmiyorum.. Ne diyceksiniz şimdi sizlerdne çok ağır hakaretlerde duyabilirm…Haklısınız. Ben bir türlü bu illetten kurtulamadım. Yarın sabah ya gidip tertemiz boşanayım.. Yada Temmuzu bekleyip tapuları alıp boşanayım..Bilmiyorum protokolde yazılırsa bir yasal yükümlülüğü oluyor mu ? Çok kötüyüm.. Şu an ne yapacağımı bilmiyorum...
Bir ev tuttum.Ailemle oturayım diye. Tekrar vazgeçtim.Evdeki eşyaların hepsi kolilendi. Topladık. Tekrar eşyaları yerleştiridm evime. Kira sözleşmesini fesh ettim diye birde 4.000 lira ceza ödedim.. üstelik bir günde evi toplayıp yereştirdim tekrar... yani şu an ne yaptığımı bilmiyorum.. O kadar kötüyüm... lütfen çok ciddi yardıma ihtiyacm var. Evet sizin söylediklerini yapamadım ama nolur... Yardım edin.Fkir verin.akıl verin.. o kadının istediği olmasında diye mi kendim mi... bilmiyorum... herkes yapıyor ben niye yapamıyoeum... niye...niye..niye...
Annem de babamla 2 kez evlenip boşandı. Bizim de fazlasıyla mal varlıgımız evlerimiz var ve aldattı ikisinde de babam. Cocukları düşünüyorsan boşandığında yaşadığım hafiflemeyi sana anlatamam. Kendini düşünüyosan zamanla cok daha güclü sağlam bir kadın, şimdikinden daha genc bakımlı mutlu biri olacaksın. Seni anlıyorum saplantı yapmışsın ama ömrünü cürütmeye değmez. Ayse gitse fatma gelicek kocanın hayatına. Boşuna bu inadın.

Okyanus hatirladigim kadariyla esin bir kadinla evliydi ve kadin hamileydi. Kadina cocugu aldirmasini soyluyordu ve ara ara seninle de gorusuyor, bosayacagim onu diyordu. En son ben orada kaldim. O kadindan bosanip tekrar seninle mi evlendi? Sonra da baska birini mi buldu?
Ben artik esinin capkinliklarini takip edemiyorum. Senin de ayni adam da ısrar etmeni anlamiyorum.
bu hayatlar gerçek mi ya ağzım açık okuyorum :işsiz:

E kadın psikoloğa da psikiyatriye de gitmiş zamanında. Eski konularını bir okuyun. Takıntılı ve saplantılı. Tedavi olması gerekiyor. E bunu söylemek suç mu? Valla yanlışı söylemek kınamaksa evet bu kınamak olsun.
Bilemedim bana yazdıklarınız acımasızca geldi acaba konu sahibi arkadaşınız olsa yüzüne karşı da söyleyebilir miydiniz bunları yoksa klavyenin vermiş olduğu bi rahatlık mı bu Yanlış anlamayın lütfen muhattabım sadece siz değilsiniz aslında bir çok kişi onursuz gurursuz illet saplantılı vs vs çok acımasızca yorum yapmış bana yazılanlar fazla ağır geldi o kadar ..

Bilemedim bana yazdıklarınız acımasızca geldi acaba konu sahibi arkadaşınız olsa yüzüne karşı da söyleyebilir miydiniz bunları yoksa klavyenin vermiş olduğu bi rahatlık mı bu Yanlış anlamayın lütfen muhattabım sadece siz değilsiniz aslında bir çok kişi onursuz gurursuz illet saplantılı vs vs çok acımasızca yorum yapmış bana yazılanlar fazla ağır geldi o kadar ..
Arkadaşım, eski konularını okuyunca görürsün. Bütün herşeyi kabul ediyor zaten kadın. Üşenmedim okudum, kafam yandı. Kadında yıllardır milim ilerleme yok.. Kocası da aynı, sürekli hamile bırakıp bırakıp çocuk aldırtıyorlar. Sence bunlar sağlıklı mı? Kendi arkadaşımın yüzüne de söylerim, çünkü bu normal değil. Ortada 2 çocuk var. Bunun ötesi var mı? O çocukların Psikolojileri ne haldedir kim bilir.

Allah yardımcınız olsun. Çok zor bir durum 3. Kez boşanacak olmak sizde bu duyguyu biraz bastırmış olması lazım. Lütfen kurtulun onlardan. Bunu kendiniz ve evlatlarınız için yapın. Onlar bir illet ve sizin kurtulmanız gerekir. Sinirleriniz çelikten sanki siz güçsüz değilsiniz o kadının karşınızda konuşmasına izin vermişsiniz. Kocanız o kadınla mutlu olmayacak emin olun. Yoksa çoktan sizi bosardi o kadını istemiyor. Ortada kalacak. Bırakın ve izleyin

Tertemiz bir sayfa aç hayatında al evlatlarını kanatlarının altına bırak herkes kendi pisliğinde boğulsun kendine haksızlık etme çok gençsin daha yeniden başla hayata hayat bu adamdan ibaret değil mecbur değilsin önüne bak çok güzel bir hayat var sağlıklı mutlu huzurlu bir hayat dilerim (yıllar sonra pişman olma huzuru bir yaşasan keşke daha önce dersin)

Merhabalar,
Ben eski okyanus nickli , Karamelek nickli kişiyim. Ki konularımı birleştirdim. Yıllardır aynı hikaye. Artık kimse bana yazmıyor bile.. Yinede içimdekileri yazmak istedim. Beni bilenler biliyorlar.Bu adamla 3.kez evelndim. Her seferinde aldatmadan bitti. Şimdide 1,5 yıldır metresi var. Çok uğraştım. Mücadele ettim. Ne kadın ne bu adam vazgeçti birbirlerinden.. Anlaşmalı boşanıcaz.Kızlarım mahvoldu. Aslınca cuma günü itiraz dilekçesi verdik.Tekrar vazgeçtik. Kadın nikahı vermediğimi bilirse benim adam ona resmi nikah kıyamaz.
bu kadın benle konuştu. Senin yaşam standartın benim çocugumun yaşam standartı seninkilerle bir değil dedi. Senin kocan benim lüks hayatıma yetişemeyeceği için beni terk etti size döndü demişti. Ben 1.000 tl lık tşört , 3.000 tl ayakkabı giyerim.Yurtdısından parfümüm gelir dedi. Bende çocuklarımın rızkını bu kadar mal varlığını o kadına bırakmak istemiyorum. Ama 3.kez evlendik ve önceki boşanmalarımızda hiçbirşey almadım.Sadece ortak tapulu 2 ev var. Diğer 3 ev eşimin üstüne. Bilmiyorum şu an derdim maddiyat mı içimdeki o acımı. terkedilmişlik m , kadının zaferi mi, kadına istedğini verdim o mu...
sabah geldi eve.. bir haftadır onun yannda... kadın dört gözle boşanmamızı bekliyor. Zaten kadında evliydi. Eşim için kocasını boşadı.Hatta mahkemeye birlikte gitmişler tebligatı almaya.. Benimki tekrar kadını bırakıp bize döndü.Kadında ben yuvamı yıktım senin için sende boşanacaksın diyor. Ya bunlar bahane... Bizimki istemese kadın ne yapabilir diycem ama.Hocaya filan gidiyor. mesaj atıor.Ses kaydı atıyor.Hamileyim diyor.İntihar etti..Ve benimki ısrarla boşanmak istemedi.. Aslında derdi o kadına resmi nikah kıymak değill .Bende boşanmazssam beni bahane edecek. Hayatını yaşayacak.. Ben ne yapayım.. Ölmek istiyorum.Ama evlatlarım var. Bıktım.Yoruldum…
sabah geldi.. Galiba tekrar kadınla konuşmuş... kafası karışmış..

Sen bu evden çık diyor.Temmuz ayında ortak olan evimizdeki kiracının sözleşmesi bitiyormuş.Oraya git diyor. Üstün kirasınıda sen al diyor. Evin tapularınıda çocuklarımızın üzerine yapalım diyor. Kızların eğitim masraflarınıda kendi karşılayacak.
Bende ayrı evlerde yaşayalım nikahı vermiyeyim diyorum. O kadının istediğini vermek istemiyorum. Ama ben mi mutsuz olayım... Bilmiyorum.. Ne diyceksiniz şimdi sizlerdne çok ağır hakaretlerde duyabilirm…Haklısınız. Ben bir türlü bu illetten kurtulamadım. Yarın sabah ya gidip tertemiz boşanayım.. Yada Temmuzu bekleyip tapuları alıp boşanayım..Bilmiyorum protokolde yazılırsa bir yasal yükümlülüğü oluyor mu ? Çok kötüyüm.. Şu an ne yapacağımı bilmiyorum...
Bir ev tuttum.Ailemle oturayım diye. Tekrar vazgeçtim.Evdeki eşyaların hepsi kolilendi. Topladık. Tekrar eşyaları yerleştiridm evime. Kira sözleşmesini fesh ettim diye birde 4.000 lira ceza ödedim.. üstelik bir günde evi toplayıp yereştirdim tekrar... yani şu an ne yaptığımı bilmiyorum.. O kadar kötüyüm... lütfen çok ciddi yardıma ihtiyacm var. Evet sizin söylediklerini yapamadım ama nolur... Yardım edin.Fkir verin.akıl verin.. o kadının istediği olmasında diye mi kendim mi... bilmiyorum... herkes yapıyor ben niye yapamıyoeum... niye...niye..niye...
Tertemiz boşanmak ne yaaaa sizi aldattığını ispatlayin alın varını yoğunu mis gibi yaşayın o da kiminle nikahlanirsa nikahlansin zaten sizinle beraberken yapıyor ne yapıyorsa bari artık içiniz acımaz çocuklarınıza odaklanirsiniz

X