Yarın boşanıyorum.Mahkemem var.Saat 10:30..Eşimin metresi var.Araftayım.

Kimsenin kınamaya hakkı yok duygusal boşluk hepimiz hata yapıyoruz saf olmayın aldatıldığını dair bi sess kaydı alın ve boşanma davasını siz tekrar açın bir avukat tutun ve evet derdiniz maddiyat olsun ne var ne yok alın elin üç. Kuruşluk o... Na çocuklarınızın rızkını yedirmeyin. O gelen nafakalarlada bi güzel ynilenin sizinde sevmeye sevilmeye hakkınız var önce kendinizi sonra çocuklarınızı iyileştirir daha sonra kendi hayatınıza bakın. 3 kere aldatan ömür boyu aldatır bu kadınla bozmayın kafayı

Merhabalar,
Ben eski okyanus nickli , Karamelek nickli kişiyim. Ki konularımı birleştirdim. Yıllardır aynı hikaye. Artık kimse bana yazmıyor bile.. Yinede içimdekileri yazmak istedim. Beni bilenler biliyorlar.Bu adamla 3.kez evelndim. Her seferinde aldatmadan bitti. Şimdide 1,5 yıldır metresi var. Çok uğraştım. Mücadele ettim. Ne kadın ne bu adam vazgeçti birbirlerinden.. Anlaşmalı boşanıcaz.Kızlarım mahvoldu. Aslınca cuma günü itiraz dilekçesi verdik.Tekrar vazgeçtik. Kadın nikahı vermediğimi bilirse benim adam ona resmi nikah kıyamaz.
bu kadın benle konuştu. Senin yaşam standartın benim çocugumun yaşam standartı seninkilerle bir değil dedi. Senin kocan benim lüks hayatıma yetişemeyeceği için beni terk etti size döndü demişti. Ben 1.000 tl lık tşört , 3.000 tl ayakkabı giyerim.Yurtdısından parfümüm gelir dedi. Bende çocuklarımın rızkını bu kadar mal varlığını o kadına bırakmak istemiyorum. Ama 3.kez evlendik ve önceki boşanmalarımızda hiçbirşey almadım.Sadece ortak tapulu 2 ev var. Diğer 3 ev eşimin üstüne. Bilmiyorum şu an derdim maddiyat mı içimdeki o acımı. terkedilmişlik m , kadının zaferi mi, kadına istedğini verdim o mu...
sabah geldi eve.. bir haftadır onun yannda... kadın dört gözle boşanmamızı bekliyor. Zaten kadında evliydi. Eşim için kocasını boşadı.Hatta mahkemeye birlikte gitmişler tebligatı almaya.. Benimki tekrar kadını bırakıp bize döndü.Kadında ben yuvamı yıktım senin için sende boşanacaksın diyor. Ya bunlar bahane... Bizimki istemese kadın ne yapabilir diycem ama.Hocaya filan gidiyor. mesaj atıor.Ses kaydı atıyor.Hamileyim diyor.İntihar etti..Ve benimki ısrarla boşanmak istemedi.. Aslında derdi o kadına resmi nikah kıymak değill .Bende boşanmazssam beni bahane edecek. Hayatını yaşayacak.. Ben ne yapayım.. Ölmek istiyorum.Ama evlatlarım var. Bıktım.Yoruldum…
sabah geldi.. Galiba tekrar kadınla konuşmuş... kafası karışmış..

Sen bu evden çık diyor.Temmuz ayında ortak olan evimizdeki kiracının sözleşmesi bitiyormuş.Oraya git diyor. Üstün kirasınıda sen al diyor. Evin tapularınıda çocuklarımızın üzerine yapalım diyor. Kızların eğitim masraflarınıda kendi karşılayacak.
Bende ayrı evlerde yaşayalım nikahı vermiyeyim diyorum. O kadının istediğini vermek istemiyorum. Ama ben mi mutsuz olayım... Bilmiyorum.. Ne diyceksiniz şimdi sizlerdne çok ağır hakaretlerde duyabilirm…Haklısınız. Ben bir türlü bu illetten kurtulamadım. Yarın sabah ya gidip tertemiz boşanayım.. Yada Temmuzu bekleyip tapuları alıp boşanayım..Bilmiyorum protokolde yazılırsa bir yasal yükümlülüğü oluyor mu ? Çok kötüyüm.. Şu an ne yapacağımı bilmiyorum...
Bir ev tuttum.Ailemle oturayım diye. Tekrar vazgeçtim.Evdeki eşyaların hepsi kolilendi. Topladık. Tekrar eşyaları yerleştiridm evime. Kira sözleşmesini fesh ettim diye birde 4.000 lira ceza ödedim.. üstelik bir günde evi toplayıp yereştirdim tekrar... yani şu an ne yaptığımı bilmiyorum.. O kadar kötüyüm... lütfen çok ciddi yardıma ihtiyacm var. Evet sizin söylediklerini yapamadım ama nolur... Yardım edin.Fkir verin.akıl verin.. o kadının istediği olmasında diye mi kendim mi... bilmiyorum... herkes yapıyor ben niye yapamıyoeum... niye...niye..niye...
Boşanma. Çok ciddiyim. Artık bekarlar bile zor evleniyor, boşanınca yeni birini bulsan da evlenmen zor, çoğu erkek kullanıp bırakıyor. Geç başka eve nikahın dursun, malvarlığı senin çocuklarının hakkı, bunu onlar için yap. Adam ne halt ederse etsin, o kadın da kullanılmayı hazmediyorsa devam eder sen mi düşüneceksin, boşversene.

Yine yanlış yapıyorsunuz elbette rızkı veren allahtır ama aklı da veren o dur. Kendi hakkınızı alıp almamak size kalmış ama kızlarınıza 2 ev alın ki yarın evlendiklerinde boşanma durumunda başını sokabilecek bir baba’dan kalma evleri olsun

M mutluluk1982 sizin için öyle mutlu oldum ki... Konuyu yazan kişiyle şimdiki mesajları yazan bambaşka gibi sanki. Ruh haliniz çok değişmiş belli ki gerçekten çok sevindim. İnşallah bir an önce boşanıp çocuklarınızla hayatınızın en güzel zamanlarını yaşarsınız. Lütfen kararınızdan vazgeçmeyin ve çok mutlu olun:KK200:

Boşanma. Çok ciddiyim. Artık bekarlar bile zor evleniyor, boşanınca yeni birini bulsan da evlenmen zor, çoğu erkek kullanıp bırakıyor. Geç başka eve nikahın dursun, malvarlığı senin çocuklarının hakkı, bunu onlar için yap. Adam ne halt ederse etsin, o kadın da kullanılmayı hazmediyorsa devam eder sen mi düşüneceksin, boşversene.

illa bir erkek gerekmiyor.. bu oo...ço... ömür mü geçer..ben hep inanmak istedim. çok emek verdim... bir gün düzleecek dedim.. hergün hayatım zinda..n... tek yaşamak bundan binkatlıııı iyidir.

Nasıl bir akıl vermek bu. Yazık kadın yıllarca buna cesaret edememiş zaten. Hayatını değmeyecek bir insan için harcamış. Artık kendisi için yaşayacak. Kadınlar bu zihniyette olmaya devam ettikçe çok aldatılır daha. Sizi aldatanın değer vermeyenin yüzüne bakmayacaksınız ki işte o gün erkekler anlayacak akıllanacak ders alacak.

Aldatıldığınızı mahkemeye bildirin çekişmeli dava olsun.Alabildiğiniz kadar mal almaya çalışın.O Pisliklerin parası kalmasın.Kızlarınızın hakkını yedirmeyin.Yoksa nikahı falan cehenneme yani sadece kızlarınızın geleceği için maddi bakın artık bu olaya.Onun şunu al bunu al diye paylaşım yapmasına da izin vermeyin mahkeme paylaştırsın

Ne yaptınız acaba boşanabildiniz mi..?

hayır boşanmadık..davayı geri çekti... eve döndü.. ben işyerindeydim. kabuletmedim. defol git dedim... korona günlerinde gidecek yerim yok dedi.. söz dedi şu korona günleri bitsin dedi... kiraya bir ev bulup gidiem dedi..şu odada kalayım sesim çıkmaz dedi... eve geldim işşten 22.03. cuma günü bir baktım pazartesi banada yasak çıktı... kronik astım hastayım diye evde çalışmaya başladım. halada evden çalışıyorum..oda home ofis çalıştığı için şirkeet evden çalış dışarı gitme dedi.. biz yaklaşık 40 gün hiç birlikte olmadığımız kadar vakit geçirdik.. o kadın bitti dedi.. kan davalıyız dedi.. gel bi şans dedi.. yine.. sonra hergün ailece sabah kahvaltıları yaptık..flmler izledik... sohbeetler ettik..kahveler çaylar.. çocuklar ve biz çok mutluyduk.. masayı hazırlıyor.. hiç yapmadığı şeyleri yapıyor.. emekli olunca seferihisara gidip küçük bir ev alalım sasada küçük bir bahçe yaparım diyerek hayaller kurmaya başladı.... iki gün önce hiçbşrey yokken yürüyüşe gitti akşam.. iki saat oldu gelmedi.. aradım açmadı... beş dakika sonra açtı... hemen anladım... eve geldi.. defol git dedim... o gün otura odasında uyudu.. kızımda onun yaında uyumuş..sabah oldu.dedim bana doğru söyle.. anlat... yürüyüşteyim dedi..bana karışamazssın dedi..bu akşamda gidicem dedi.. bu akşamda gece 12 de gelicem dedi.. zaten sonrası 1 mayıs 3 gün sokağa çıkma yasağı var. senin itiraf etmene gerek yok defol git dedim.. çıldırdım.bağırdım çağırdım... sonra kızım girdi araya.baba itiraf et ve git.. bende inanmıyroum sana... annemden uzak dur bizden uzak dur..ben sana saygı duyuyorum senin arkandayım dedi.. .o da kadından engeli kaldırdığını yazdığını ve iki gündür görüştüğünü söyledi.. ama kaafası çok karışıkmış... oraya gidincede burayı özlüyormuş... ben çıdırdım..delirdim.. niyeeeeeeeeeee geldin niyeeee inandırdın niye masallar uydurdun dedim.duygulsrımı yönetemedim dedi... defol git dedim. ve giitti... ama giderken Allah belamı versin niye engeli kaldırıdm... ben gitmek istemiyorum filan dedi.Ağladı sızladı.. Bana acıyor.. ben o olmadan borç batağına giriyorum ya.. kendi ayaklarımın üzerinde duramıyorum ya.. o yuzden ... defol git dedim...ben sen yokken 3 ay çok iyiydim dedim..bitmişti dedim..

şimdi aililem yok kimsek yok... kimse benimle görüşmüyor. verdiğin kararların bedelini ödüyorsun diyor...
eveet..hakettim... yine gebere gebere ağlıyorum... tam iyileşiyorum.. o kadar acı çekiyorum... iyileşiyorum..yine başa dönüyroum..
herkesn tesellisi o mutlu olmayacak.. göreceksin yaptıkları yanına kalmayacak diyorlar...
ben inanmıyorum... o kocasını benim adam için bırakan oo.... kadın benim kocam... çocuklarını ve bizi bırakıp öyle bir kadına giden adam.... bunlar çok mutlu olacaklar... biliyorum... dünyanın adaleti böyle... çevremde hep görüyorum.... yuva yıkan kadnlar gümbür gümbür o kocalarının paralarını yiyip hayatın keyfini çıkartıyorlar. o masum kadınlarda geride kalanlar çocuklarıyla bir ömür boyu hayat mücadelesi yaşıyorlar... belkide tek vazgeçemedğim şey buydu... ben bu adamın yıllarca kahrını çektim.... milletde gününü görsünmü diyip bırakmyordum... ama kendime çok acı çektirdim... halada çok acı çekiyorum... yeter artık... çocuklarım var gül gibi... evim var.işim var... varsın o köpek olmasın hayatımda..
eşyaların bir kısmını almadı.. ben çöp poşetine koyup o ooo....nun evine göndereyim dedim.. beni kanserli hücreden kurtardın sağol diye yazayım dedim... kızım izin vermedi.. ben babama söz verrdim dedi.. giderken eşyalarımı hepsini alamam demiişti... bende yakarım demiştim. kızımda yeterki git baba ben daha sonra almak istedğinde alırsın dedi.. ben birşey yaptırmam dedi..
3 gün sokağa çıkma yasağı var. çocklarım ve ben evdeyim.. yine yıkıldım..yine darmadağınıgım.. en son istanbuldaki kardeşim bana mahkeme günü o adama geri dönersen Allah sana ölüm versin demişti.. eve aldığımı bile söylemeye cesaret edemememiştim. kardeşim hastanelik olmuş.. acile götürmüşler eve aldıgımı öğrenince...diğer kardeşim o gittğinde bize taşınmıştı... tüm eşylarıını bize getirdi... bizle yaşadı... ama benim kocam gelince o adam hememn kardeşimide geri gönderdim eve.. o kızcağızın düzenini bir anda mahvettim.. ben o adamın oyuncağıydım.. ailiemde benim oyuncağımdı... en son bu adam eve gelmeden önce evden taşınıyordum.. ailiemle birlikte aynı evde yaşayacaktık.. eşyaları toplafık. evi tuttuk.temizledik..son anda vazgeçtim.. tüm ailemi yine yüz üstü bıraktım...
kısacası burdaki insanlar bile sadece yazmaktan yoruldular benden bıktılar ve bana kimse inanmıyor.. birde ailemi düşünün. şu an ne hissettiğimide anlamıyrum... b kaç saat gebere gebere ağlıyorum biraz susuyorum.. biraz o kadını gidiip öldürmek istiyorum... o adamı.. tekrar değmez diyorum..
yağmmur yağdı..derin bir nefes aldım.. yaşamk aslında çok güzel.. hayat çok güzel... ben başarıcam.. bu kanserli hücreden kurtulucam.. herşey çok güzel olacak... .

geçecek bu günler..... önemli olan tekrar beni yaralamasına izin vermek istemiyorum.. en son giderrken ne benim mezarıma gel ne de ben senin ölüne... çocuklar için bile ilerde onların düğününde mezuniyetinde filan aslaa seni görmek istemiyoum dedim.... o öldü....

Aldatıldığınızı mahkemeye bildirin çekişmeli dava olsun.Alabildiğiniz kadar mal almaya çalışın.O Pisliklerin parası kalmasın.Kızlarınızın hakkını yedirmeyin.Yoksa nikahı falan cehenneme yani sadece kızlarınızın geleceği için maddi bakın artık bu olaya.Onun şunu al bunu al diye paylaşım yapmasına da izin vermeyin mahkeme paylaştırsın

uzun uzun yazdım son durumu.. zamanınız varsa okuyablirsini... evet bu saatten sonra sadece maddi düşünüyorum... alabildiğim kadar ... sadece kafamdakieri alsam yeter.. gerisi kendinin olsun..Ailem diyor hiçbirşey almadan boşan hemen boşan..seni kandırmasına iizin vermeden tüm bağın kopsun... canından olacaksın diyorlar.. aynen öyle.. o adam öyle bir pislik ki malına öyle tapıyorki... benim çekişmeli davada yüreğim yok artık...

uzun uzun yazdım son durumu.. zamanınız varsa okuyablirsini... evet bu saatten sonra sadece maddi düşünüyorum... alabildiğim kadar ... sadece kafamdakieri alsam yeter.. gerisi kendinin olsun..Ailem diyor hiçbirşey almadan boşan hemen boşan..seni kandırmasına iizin vermeden tüm bağın kopsun... canından olacaksın diyorlar.. aynen öyle.. o adam öyle bir pislik ki malına öyle tapıyorki... benim çekişmeli davada yüreğim yok artık...
Sakın sakın hiçbir şey almadan boşanmayın hem kızlarınızın geleceği için hem de o pisliklerin süründüğünü görmek için sonuna kadar çekişmeli davaya gidin.Belki çok çirkinleşecekler,olay çıkaracaklar ama vazgeçmeyin.Yoksa sizin kızlarınızın hakkını bi or....u yer.

hayır boşanmadık..davayı geri çekti... eve döndü.. ben işyerindeydim. kabuletmedim. defol git dedim... korona günlerinde gidecek yerim yok dedi.. söz dedi şu korona günleri bitsin dedi... kiraya bir ev bulup gidiem dedi..şu odada kalayım sesim çıkmaz dedi... eve geldim işşten 22.03. cuma günü bir baktım pazartesi banada yasak çıktı... kronik astım hastayım diye evde çalışmaya başladım. halada evden çalışıyorum..oda home ofis çalıştığı için şirkeet evden çalış dışarı gitme dedi.. biz yaklaşık 40 gün hiç birlikte olmadığımız kadar vakit geçirdik.. o kadın bitti dedi.. kan davalıyız dedi.. gel bi şans dedi.. yine.. sonra hergün ailece sabah kahvaltıları yaptık..flmler izledik... sohbeetler ettik..kahveler çaylar.. çocuklar ve biz çok mutluyduk.. masayı hazırlıyor.. hiç yapmadığı şeyleri yapıyor.. emekli olunca seferihisara gidip küçük bir ev alalım sasada küçük bir bahçe yaparım diyerek hayaller kurmaya başladı.... iki gün önce hiçbşrey yokken yürüyüşe gitti akşam.. iki saat oldu gelmedi.. aradım açmadı... beş dakika sonra açtı... hemen anladım... eve geldi.. defol git dedim... o gün otura odasında uyudu.. kızımda onun yaında uyumuş..sabah oldu.dedim bana doğru söyle.. anlat... yürüyüşteyim dedi..bana karışamazssın dedi..bu akşamda gidicem dedi.. bu akşamda gece 12 de gelicem dedi.. zaten sonrası 1 mayıs 3 gün sokağa çıkma yasağı var. senin itiraf etmene gerek yok defol git dedim.. çıldırdım.bağırdım çağırdım... sonra kızım girdi araya.baba itiraf et ve git.. bende inanmıyroum sana... annemden uzak dur bizden uzak dur..ben sana saygı duyuyorum senin arkandayım dedi.. .o da kadından engeli kaldırdığını yazdığını ve iki gündür görüştüğünü söyledi.. ama kaafası çok karışıkmış... oraya gidincede burayı özlüyormuş... ben çıdırdım..delirdim.. niyeeeeeeeeeee geldin niyeeee inandırdın niye masallar uydurdun dedim.duygulsrımı yönetemedim dedi... defol git dedim. ve giitti... ama giderken Allah belamı versin niye engeli kaldırıdm... ben gitmek istemiyorum filan dedi.Ağladı sızladı.. Bana acıyor.. ben o olmadan borç batağına giriyorum ya.. kendi ayaklarımın üzerinde duramıyorum ya.. o yuzden ... defol git dedim...ben sen yokken 3 ay çok iyiydim dedim..bitmişti dedim..

şimdi aililem yok kimsek yok... kimse benimle görüşmüyor. verdiğin kararların bedelini ödüyorsun diyor...
eveet..hakettim... yine gebere gebere ağlıyorum... tam iyileşiyorum.. o kadar acı çekiyorum... iyileşiyorum..yine başa dönüyroum..
herkesn tesellisi o mutlu olmayacak.. göreceksin yaptıkları yanına kalmayacak diyorlar...
ben inanmıyorum... o kocasını benim adam için bırakan oo.... kadın benim kocam... çocuklarını ve bizi bırakıp öyle bir kadına giden adam.... bunlar çok mutlu olacaklar... biliyorum... dünyanın adaleti böyle... çevremde hep görüyorum.... yuva yıkan kadnlar gümbür gümbür o kocalarının paralarını yiyip hayatın keyfini çıkartıyorlar. o masum kadınlarda geride kalanlar çocuklarıyla bir ömür boyu hayat mücadelesi yaşıyorlar... belkide tek vazgeçemedğim şey buydu... ben bu adamın yıllarca kahrını çektim.... milletde gününü görsünmü diyip bırakmyordum... ama kendime çok acı çektirdim... halada çok acı çekiyorum... yeter artık... çocuklarım var gül gibi... evim var.işim var... varsın o köpek olmasın hayatımda..
eşyaların bir kısmını almadı.. ben çöp poşetine koyup o ooo....nun evine göndereyim dedim.. beni kanserli hücreden kurtardın sağol diye yazayım dedim... kızım izin vermedi.. ben babama söz verrdim dedi.. giderken eşyalarımı hepsini alamam demiişti... bende yakarım demiştim. kızımda yeterki git baba ben daha sonra almak istedğinde alırsın dedi.. ben birşey yaptırmam dedi..
3 gün sokağa çıkma yasağı var. çocklarım ve ben evdeyim.. yine yıkıldım..yine darmadağınıgım.. en son istanbuldaki kardeşim bana mahkeme günü o adama geri dönersen Allah sana ölüm versin demişti.. eve aldığımı bile söylemeye cesaret edemememiştim. kardeşim hastanelik olmuş.. acile götürmüşler eve aldıgımı öğrenince...diğer kardeşim o gittğinde bize taşınmıştı... tüm eşylarıını bize getirdi... bizle yaşadı... ama benim kocam gelince o adam hememn kardeşimide geri gönderdim eve.. o kızcağızın düzenini bir anda mahvettim.. ben o adamın oyuncağıydım.. ailiemde benim oyuncağımdı... en son bu adam eve gelmeden önce evden taşınıyordum.. ailiemle birlikte aynı evde yaşayacaktık.. eşyaları toplafık. evi tuttuk.temizledik..son anda vazgeçtim.. tüm ailemi yine yüz üstü bıraktım...
kısacası burdaki insanlar bile sadece yazmaktan yoruldular benden bıktılar ve bana kimse inanmıyor.. birde ailemi düşünün. şu an ne hissettiğimide anlamıyrum... b kaç saat gebere gebere ağlıyorum biraz susuyorum.. biraz o kadını gidiip öldürmek istiyorum... o adamı.. tekrar değmez diyorum..
yağmmur yağdı..derin bir nefes aldım.. yaşamk aslında çok güzel.. hayat çok güzel... ben başarıcam.. bu kanserli hücreden kurtulucam.. herşey çok güzel olacak... .

geçecek bu günler..... önemli olan tekrar beni yaralamasına izin vermek istemiyorum.. en son giderrken ne benim mezarıma gel ne de ben senin ölüne... çocuklar için bile ilerde onların düğününde mezuniyetinde filan aslaa seni görmek istemiyoum dedim.... o öldü....

Allah akıl fikir versin, acilen psikolojik destek alın. Ve kusura bakmayın da bu kadar yaşanana 3 kere bu adamla evlenmiş olmanızın sonucunda yaşadıklarınız gerçekten müstehaktır. İnsanın kendine ettiğini bilmem kaç kişi birleşse edemezmiş ya, sizinki o hesap.

Evinizi alın oturun kızlarınızla. O adamdan da ne kadar para mal alabiliyorsanız alın her ay nafaka da alın birikim yapın çocuklarınız için yatırım yapım gezin tozun eğlenin hayatınızı yaşayın inançlı çocuklar büyüyor benim annem de böyle büyüttü bizi ve onun parası yoktu babam beş kuruş para bile vermedi büyüttü bizi dizin maddiyatınız var bari değerlendirin . Boşanın giysin

Nasıl bir akıl vermek bu. Yazık kadın yıllarca buna cesaret edememiş zaten. Hayatını değmeyecek bir insan için harcamış. Artık kendisi için yaşayacak. Kadınlar bu zihniyette olmaya devam ettikçe çok aldatılır daha. Sizi aldatanın değer vermeyenin yüzüne bakmayacaksınız ki işte o gün erkekler anlayacak akıllanacak ders alacak.
:) böyle de yaşar kendisi için, boşanmak gerekmiyor kendin için yaşamak için, boşanınca hayatına birini alabilmeyi elde edebilecek sadece, bu da evliliğe gitmesi zor bir durum artık ve evet, bu kadın bu adamın bu kadar kahrını çekmiş, şimdi de keyfini sürmesi gerek. Niye elalemin kadını sürsün ki bütün bu kadının yaptığı birikimin? Ne istiyiorsa onu yapar yapılmış birikimle. Erkeklerin de pek umrunda sizin onların yüzüne bakıp bakmamanız, aldatan adamın tıyneti bellidir, böyle şeyleri zırnık kadar umursayacak olsalar zaten aldatmazlar. Aşkmış bilmem neymiş bunların evlilikten daha kutsal olmadığını insanlara yerleştirmekle başlarsanız aldatma vakalarının da öne daha kolay geçersiniz. O erkekler de başka kadınları bulup aldatıyor ve kadınlar "ama aşk" "ama ben kimseye bir şey sözü vermedim" diyip aklanmaya çalışıyor ve yaptıkları kötülükleri normalleştiriyorlar. Neymiş erkeklere bir şey diyen var mıymış bla bla. Yoo adam da kadın da suçlu aldatma olaylarında, herkesin anlaması gereken şey evlilik kurumu aşktan üstündür ve bir insana kötülük etmeme sözü vermeyince kötülük etme hakkı doğmuyor.

konu sahibi kadına zina davası açtınız mı açılabiliyorsa açın bence çevresine rezil olsun işi varsa işinden kovulur

illa bir erkek gerekmiyor.. bu oo...ço... ömür mü geçer..ben hep inanmak istedim. çok emek verdim... bir gün düzleecek dedim.. hergün hayatım zinda..n... tek yaşamak bundan binkatlıııı iyidir.
Benim demek istediğimi anlamamışsınız. Size bu boşanma durumu, maddi yetersizlik veriyor, bir artısı olmayacak hayatınıza. Boşanmak yerine adamdan ayrı bir eve çıkın ve boşanmış gibi unutun, öyle yaşayın demek istedim. Ne yapmak istiyorsunuz mesela tatil turu mu hemen çıkın vs tarzı yaşayın yani. Hayat kısa, üzülmek ve acı çekmek yerine sizi mutlu edecek aktivitelere yönelin çünkü siz bunu hak ediyorsunuz.

Ya ağlayacak yıkılacak ne var kusura bakmayın ama bu artık sizin rutininiz. Kocanızda aldatma hastalığı var elden ayaktan düşene kadarda aldatacak malesef sizi bu belli sizde bağımlı olmuşsunuz artık başka bir âlemde geziyorsunuz zihnen bence . Ağlamayın gelir bikac güne nasılsa. Böyle yaşayın gidin hayatınızı eziyet etmeyin kendinize farzedin kocanız 3 esli cahiliye devrindeki gibi sorun yapmayın diğer kadınları nasılsa boşanmıyorsunuz kızlarınıza eziyet etmeyin hayatı.

X