Yarın boşanıyorum.Mahkemem var.Saat 10:30..Eşimin metresi var.Araftayım.

Valla bende çok merak ettim nedir yani david beckham gibi bir tip falan asiri merak ettim 🤣🤣
Eski bir konusunda kavun kokusu bulmuş, hatta darkmore falan Antep göbekli bir adam demiş 😂 kadın da hiç öyle çirkin 2 çocuk doğurmuş gibi bir kadında değilmiş, çok hoş ve güzel bir kadınmış. Ama işte adam altından herhalde. Bütün kadınlar adama asılıyor mübarek.

Son düzenleme:
Abooooo
Ben de neden dünyanın en uzun boşanma mahkemesi rekoru bu üyede diyordum
Bari üniye giden kendini kurtarsa
Büyüğü kaçsın kurtarsın kendini.
Vallahi ben olsam kendimi düşünemiyorum, zaten sinirli bir insanım. Cinnet geçirmiştim çoktan.

Adam da normal değil ki.
Hadi konu sahibi sağlıklı düşünemiyor, saplantı haline getirmiş; peki adamın derdi ne?
Uçkuruna sahip olamıyorsun, bir sürü kadınla birlikte oluyorsun, onu bunu hamile bırakıp çocuk aldırtıyorsun, belli ki evliliğe uygun bir insan da değilsin...
E o zaman niye bu kadınla evlenip duruyorsun?
Hazır boşanmışsın, git ye ne halt yiyorsan.
İkisi de birbirinden garip.
Yemeği yapılıyor, çamaşırı yıkanıyor, temizliği yapılıyor. Normal bir ev düzeni var. Canı istediğinde gidiyor beğendiği kadınlarla takılıyor. Niye evlenmesin tekrar? Evli gibi yaşamıyor ki evliliği.

Yanlış hatırlamıyorsam, eğer bahsi geçen bu üyeyse aynen böyle söylemişti.Küçük kızı hatta artık ayrıl bu adamdan filan diyordu.Kocası başkasıyla evliydi ve arada bu üyeye gelip mutsuzum falan gibi şeyler söylüyordu, ayrıl gel diyeceğim artık dayanamıyorum hasretine filan gibi cümleler kuruyordu.O esnada buradaki üyeler çirkin bir durumun içinde olduğunu söyleyince böyle bir cümle kurmuştu, kaç yıllık kocam hep öyle kalacak filan demişti.
Dogru hatırlıyorsunuz.

Ya ben parası olduğuna da inanmıyorum yani. Konu sahibi bir değişik, saplantılı. Takıntılı. Eski üyelerden bir üye anlattı, gerçekten garip ruh hali içerisindeymiş. Yok o benim kocam, yok beni çok seviyor falan diyormuş sürekli. Net hasta yani. Zira bu sebeple önceki konusunda konu sahibini bakanlığa şikayet etmek isteyenlerde olmuş, hak verdim. Aşırı gelgitli ve söylemleri garip bir kadın. Adam ne yani? Dünyanın en yakışıklı erkeği olsun, karakteri beş para etmedikten sonra bu ısrar ne? 5 kadından 2si aldatılıyor yani, bak sende yaşamışsın. Ama böyle tiplere girdin mi? Hayır. Seni aldatan kocana tekmeyi basmışsın acını ağlatarak çıkartıp bitirmişmiş..konu sahibinin de yapması gereken buydu, 3 kere evlenmek değil. Ve adım gibi eminim boşanmayacak boşansa bile bu adamla yeniden evlenecek. Diğer 3ünde de öyle demiş, okudum hepsini. Çünkü ta kın tı lı. Adama karşı saplantılı. Adam evlenmiş sönsün diye beklemiş, boşanmış ertesi gün gel yuvana dön diye yalvarmış. Böyle birşey olabilir mi ya? Adamda kadında zerre normal değiller ama o çocuklara çok yazık, büyük üniversite kazanıp gitse küçük kalacak. Keşke anneanne babanne biri sahiplensem de çocukların psikolojisi daha da bozulmasa. Bir de çok iyi anneyim falan diye iddia etmiş değil ya. Bu annelik değil, çocukta derin yaralar açmak iyi annelik değil.

Yakışıklılık güzellik görecelidir ama inan eski karaktersiz esime modellik teklifleri geliyordu. Öyle iyi bir fizigi ve bebek gibi bir yüzü vardı. Tüküreyim yakisikliligina. Dediğin gibi karakteri olmadiktan sonra ne olur ?
Keisnlikle bence de şikayet edilmeli. Hatta bir üye yazmış kadını bulmuşlar sanırım sosyal medyadan ama sonra ne olmuş bilmiyorum. Insanda gurur olacak. Keşke anneanne babanne birine ulaşılabilse de çocuklar yonlendirilse başka şehirlerde en azından yatılı okusalar. Zaten boule bir anne ve babadan sonra o kızlarında iyi secimler yapip iyi evlilikler yaşaması mucize olur. Ciddi yardım almaları lazım bu izlerin tamamı olmaz tabi ama en azından yardımlarla bazıları silinmesi lazım ki onların hayatı düzgün olsun yoksa imkansız. Anne anne değil baba zaten karaktersizlikte nirvana.

Yakışıklılık güzellik görecelidir ama inan eski karaktersiz esime modellik teklifleri geliyordu. Öyle iyi bir fizigi ve bebek gibi bir yüzü vardı. Tüküreyim yakisikliligina. Dediğin gibi karakteri olmadiktan sonra ne olur ?
Keisnlikle bence de şikayet edilmeli. Hatta bir üye yazmış kadını bulmuşlar sanırım sosyal medyadan ama sonra ne olmuş bilmiyorum. Insanda gurur olacak. Keşke anneanne babanne birine ulaşılabilse de çocuklar yonlendirilse başka şehirlerde en azından yatılı okusalar. Zaten boule bir anne ve babadan sonra o kızlarında iyi secimler yapip iyi evlilikler yaşaması mucize olur. Ciddi yardım almaları lazım bu izlerin tamamı olmaz tabi ama en azından yardımlarla bazıları silinmesi lazım ki onların hayatı düzgün olsun yoksa imkansız. Anne anne değil baba zaten karaktersizlikte nirvana.
Sosyal medyadan bulanlara da çemkirmiş zaten.
Kendi çok iyi anne olduğunu iddia ediyor ama çocuklarında derin yaralar açtığını da söylüyor. Bu ne tezatlık anlamadım. Dediğin gibi, çocukların sağlığı için birşeyler yapılmalı. Ne anneye ne babaya. Versinler anneanne babaanneye onlar baksın. Çünkü gerçekten konu sahibinin konuşmaları da bir anormal. Evde de böyle konuşuyordur,bunları çocuklarına yansıtıyordur.

Adam da normal değil ki.
Hadi konu sahibi sağlıklı düşünemiyor, saplantı haline getirmiş; peki adamın derdi ne?
Uçkuruna sahip olamıyorsun, bir sürü kadınla birlikte oluyorsun, onu bunu hamile bırakıp çocuk aldırtıyorsun, belli ki evliliğe uygun bir insan da değilsin...
E o zaman niye bu kadınla evlenip duruyorsun?
Hazır boşanmışsın, git ye ne halt yiyorsan.
İkisi de birbirinden garip.

İmaj, çevre.
Bu adam bu kadar zenginse benzer bir çevrededir ve gerektiğinde davetler, iş görüşmeleri olsun koluna birini takıp götürmesi ve "Aile babası güvenilir" imajını koruması gerekir. Yanındaki kadın eşi değil, dışarıya giydiği pardösü.

Bir de kuş öldü beybisi zamanları için sadık çilekeş, tam biat bakıcı. :)
Daha nolsun?

O zaman yarın boşanmayacak....
37 yaşında gencecik kadın yanı yaşı 37 gorunuyor....
Genelde kadınlar bagımlı oluyor farkındamısınız?

ben pek az erkegın böyle bir şey yaşadığını gördüm....
Kültürden dolayı mı böyle acaba erkek daha güçlü bir figür ya güyaa

bir de tabi klasik kadınlar da yedirememe

Yariya kadar okudum ve bir kadininen büyük kötülügü kendine yapmis oldugunu gördüm. Al malını elinden cehenneme kadar gitsin. 3 kez ayni adamla evlenmekte nedir. Kızlarina kötü örnek oluyorsun. valla ben olsam malıda mülküde önemsemem gurur denen birşey var.

O zaman yarın boşanmayacak....
37 yaşında gencecik kadın yanı yaşı 37 gorunuyor....
Genelde kadınlar bagımlı oluyor farkındamısınız?

ben pek az erkegın böyle bir şey yaşadığını gördüm....
Kültürden dolayı mı böyle acaba erkek daha güçlü bir figür ya güyaa

bir de tabi klasik kadınlar da yedirememe

Ya erkeklerin umrunda değil ki hemen hayatlarına devam ediyorlar. Burada dün bir konu vardı. Neymiş burun estetiği olmuşta sevgilsiine söylememiş eğer öğrenirse çocuk hayal kırıklığına uğrarmış ve bundan dolayı vicdan azabı çekiyormuş 🤣🤣🤣
Yani allahın ona verdiği suratına neredeyse 5 kadindan 3unun yaptırdığı bir estetik yaptırmış bu yüzden vicdan azabı çekiyor 🤣🤣 adamlar 5 kizi aynı anda yürütüyor sevmedigi halde yatip kalkiyor sonra arkasina bile bakmadan baskasini buluyor vicdanın v si yok gayet relax mood takılıyorlar. Kızlar 1 hafta sevgili oluyor 3 ay aşk acısı evlenip boşanıyor yalvar yakar geri döndürme büyüleri 🤣🤣🤣

Konularınızı hatırlıyorum, her seferinde hayret içinde okuyordum, bu konuda da şaşırtmadınız beni. Ve en başından beri ciddi psikolojik rahatsızlığınızın olduğunu düşünüyorum. Yoksa bu takıntının başka bir izahı olamaz. Sizin açtığınız konuları başkası eşim bana bunları yapıyor diye açsaydı adamın ağzından girer burnundan çıkardık. Hoş, her konuda size de aynı sözler söyleniyor ama akıllanmamakta kararlısınız. Ne size ne eşinize, sadece evlatlarınıza acıyorum. Allah size de akıl fikir versin ne diyeyim, hala nikahı bırakmayayım diyorsunuz.bırakın ne olacak sanki, dördüncüye de evlenirsiniz.

Ablacım elin kadınıyla afedersin sidik yarıştırıcam diye çocuklarını ne duruma sokmuşsun. Bu zafer falan değil, Allah aşkına saçmasapan düşünceler içine girmeyin. İçini rahatlatacaksa söyleyeyim, seni aldatan kocan gün gelecek o kadını da aldatacak, çünkü aldatmak alışkanlık. Resmi nikah kıyarsa kıysın, sana ne? Adam başka kadınla birlikte olduktan, çocuklarına harcayacağı parayı başka kadınlara yedirdikten sonra senin elinde resmi nikah olsa neee, olmasa ne? Bitmiş sizin evliliğiniz. Başa çıkamıyorsanız psikolojik destek alın. Çocuklarınıza bunu yapmaya hakkınız yok.

Merhabalar,
Ben eski okyanus nickli , Karamelek nickli kişiyim. Ki konularımı birleştirdim. Yıllardır aynı hikaye. Artık kimse bana yazmıyor bile.. Yinede içimdekileri yazmak istedim. Beni bilenler biliyorlar.Bu adamla 3.kez evelndim. Her seferinde aldatmadan bitti. Şimdide 1,5 yıldır metresi var. Çok uğraştım. Mücadele ettim. Ne kadın ne bu adam vazgeçti birbirlerinden.. Anlaşmalı boşanıcaz.Kızlarım mahvoldu. Aslınca cuma günü itiraz dilekçesi verdik.Tekrar vazgeçtik. Kadın nikahı vermediğimi bilirse benim adam ona resmi nikah kıyamaz.
bu kadın benle konuştu. Senin yaşam standartın benim çocugumun yaşam standartı seninkilerle bir değil dedi. Senin kocan benim lüks hayatıma yetişemeyeceği için beni terk etti size döndü demişti. Ben 1.000 tl lık tşört , 3.000 tl ayakkabı giyerim.Yurtdısından parfümüm gelir dedi. Bende çocuklarımın rızkını bu kadar mal varlığını o kadına bırakmak istemiyorum. Ama 3.kez evlendik ve önceki boşanmalarımızda hiçbirşey almadım.Sadece ortak tapulu 2 ev var. Diğer 3 ev eşimin üstüne. Bilmiyorum şu an derdim maddiyat mı içimdeki o acımı. terkedilmişlik m , kadının zaferi mi, kadına istedğini verdim o mu...
sabah geldi eve.. bir haftadır onun yannda... kadın dört gözle boşanmamızı bekliyor. Zaten kadında evliydi. Eşim için kocasını boşadı.Hatta mahkemeye birlikte gitmişler tebligatı almaya.. Benimki tekrar kadını bırakıp bize döndü.Kadında ben yuvamı yıktım senin için sende boşanacaksın diyor. Ya bunlar bahane... Bizimki istemese kadın ne yapabilir diycem ama.Hocaya filan gidiyor. mesaj atıor.Ses kaydı atıyor.Hamileyim diyor.İntihar etti..Ve benimki ısrarla boşanmak istemedi.. Aslında derdi o kadına resmi nikah kıymak değill .Bende boşanmazssam beni bahane edecek. Hayatını yaşayacak.. Ben ne yapayım.. Ölmek istiyorum.Ama evlatlarım var. Bıktım.Yoruldum…
sabah geldi.. Galiba tekrar kadınla konuşmuş... kafası karışmış..

Sen bu evden çık diyor.Temmuz ayında ortak olan evimizdeki kiracının sözleşmesi bitiyormuş.Oraya git diyor. Üstün kirasınıda sen al diyor. Evin tapularınıda çocuklarımızın üzerine yapalım diyor. Kızların eğitim masraflarınıda kendi karşılayacak.
Bende ayrı evlerde yaşayalım nikahı vermiyeyim diyorum. O kadının istediğini vermek istemiyorum. Ama ben mi mutsuz olayım... Bilmiyorum.. Ne diyceksiniz şimdi sizlerdne çok ağır hakaretlerde duyabilirm…Haklısınız. Ben bir türlü bu illetten kurtulamadım. Yarın sabah ya gidip tertemiz boşanayım.. Yada Temmuzu bekleyip tapuları alıp boşanayım..Bilmiyorum protokolde yazılırsa bir yasal yükümlülüğü oluyor mu ? Çok kötüyüm.. Şu an ne yapacağımı bilmiyorum...
Bir ev tuttum.Ailemle oturayım diye. Tekrar vazgeçtim.Evdeki eşyaların hepsi kolilendi. Topladık. Tekrar eşyaları yerleştiridm evime. Kira sözleşmesini fesh ettim diye birde 4.000 lira ceza ödedim.. üstelik bir günde evi toplayıp yereştirdim tekrar... yani şu an ne yaptığımı bilmiyorum.. O kadar kötüyüm... lütfen çok ciddi yardıma ihtiyacm var. Evet sizin söylediklerini yapamadım ama nolur... Yardım edin.Fkir verin.akıl verin.. o kadının istediği olmasında diye mi kendim mi... bilmiyorum... herkes yapıyor ben niye yapamıyoeum... niye...niye..niye...

Boşanın boşanmasına da.. neden hiçbir şey talep etmeden boşanıyorsunuz? Al mal rejiminden kaynaklı haklarını, al maddi manevi tazminatını, al nafakanı, çatır çatır boşan. Sanki kusurlu taraf sizmişsiniz gibi neden hiçbir şey talep etmeden boşanıyorsunuz? Eminim avukatla da görüşmediniz ve haklarınızı bilmiyorsunuz..

Hahah burda kadını da adamı da görenler olmuştu. Bizi aydınlatsalar keşke. Tip, para değil ama bence ya daha başka aklımızın alamayacağı kabiliyetler bi bişeyler olmalı.
Valla ben baktim ne yalan soyleyeyim:) konu sahibi ilk konularindan birinde kendi yazdigi gunlukleri paylasmis, orada adi ve soyadi yaziyor. Merak ettim baktim az once facebooktan. Gordum o isimde birini ve buyuk ihtimalle onlar. Adami gorunce agzi cok laf yapiyot herhalde dedim, baska bir ihtimal yok yani, gobekli tamamen normal bir adam

X