Saç Rengi ve Saç Boyama Yarın boyatıcağım saç için işlemleri ve sizce fiyatı uygun mu?

helin57

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2011
65
0
3hafta önce evde açmaya kalktıgım saclarımı artık kendı basıma yapamıcagımı anladım ve bugun bu resımle önerilen bır kuafore ugradım.koyu kestane saçlarım 4kere evde boyamam sonucu turunculaşmış bir bakıra döndü.bu resım ıcın 140a anlastık.sizce uygunmu? saç konusunda ınanılmaz acemiyim.kuförde bundan faydalanıp bana olmadık bir saç yapabilir.ilk önce çırağına sormusum sanırım kendisi bana bu saçda röfle varmıki? sadece sıcak cıkolata gibi filan dedi.sasırdım kaldım.daha sonra asıl kuaförü çagırınca tatmin oldum.
kısaca sizden istediğim birincisi bu saçda bana uygulanıcak ıslemler sırasıyla neler? örneğin önce sacımı acıp sonra balyajmı golgemı roflemı ne atması gerek? sızce asıl taban rengı ne renk?
ıkıncısı ıse fıyatı uygunmu.daha uyguna bulabılırmıyım :) dun bı kuafor 250 dedı cunku bana.

Miranda-Kerr-Sa%C3%A7-Rengi.jpg

boyalı saçı bu fotodaki gibi doğal görünen bir renge döndürebilecekse gayet uygun bir fiyat. İnş. koyu olmaz saçın, koyu olur da sonra açılır merak etme derse inanma, inş. istediğin gibi olur bu rengi çok beğenirim ben de.

X