Yarını bekliyemedim buraya yazmak istedim sonucu sizlerle paylaşıyorum hanımlar

Hasret Umut

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2024
97
30
25
Merhaba hanımlar ben diğer konularda anlatmıştım zaten ben bugün kan verdim sonuç 1,20 çıktı 12 gün felan oldu mu bilmem ama o zmanda kan verdim 0,100 çıktı bugün ki sonucumada e nabizda baktım 1,20 çıktı hamilelik varmıdır internwten bakıyorum kimilerinde var diyor bazılarında yok deniliyor yarın gidicem zaten de bekliyemedim sabırsızlanıyorum yükselir mi ya benim ilk gebeligimde kızımda yani çok düşük çıkmıştı 4 haftalık felandi sanırım geç döllenme olmuştu acaba bu sefer yine mi öyle oldu.
Regl de 17 gün geçti regıl tarihinden bir gün önce lekelenme gördüm ve şuan sonuç bu

Eklentiler

• IMG_20240307_190139.jpg
    IMG_20240307_190139.jpg
    45,2 KB · Görüntüleme: 86
5 altı negatiftir kuzum. 5-20 arası gri alan kabul edilir iki gün sonra tekrarı istenir. 20 üstü pozitiftir

Merhaba hanımlar ben diğer konularda anlatmıştım zaten ben bugün kan verdim sonuç 1,20 çıktı 12 gün felan oldu mu bilmem ama o zmanda kan verdim 0,100 çıktı bugün ki sonucumada e nabizda baktım 1,20 çıktı hamilelik varmıdır internwten bakıyorum kimilerinde var diyor bazılarında yok deniliyor yarın gidicem zaten de bekliyemedim sabırsızlanıyorum yükselir mi ya benim ilk gebeligimde kızımda yani çok düşük çıkmıştı 4 haftalık felandi sanırım geç döllenme olmuştu acaba bu sefer yine mi öyle oldu.
Regl de 17 gün geçti regıl tarihinden bir gün önce lekelenme gördüm ve şuan sonuç bu
Sonucunuz negatif malesef değer 1.20 değil 1.20den küçük demek küçüktür işareti var zaten. Yumurtlama zamanını biliyorsanız ortalama 9-11 gün sonra beta salgılanmaya başlar

Eğer gecikmeniz fazlaysa bi doktora gidin bence başka bi sorun olabilir
Gittim gebelik yok dedi bana duphaston ilacını yazdı hamileysen bebeğin kalmasını sağlar değilsen adetini düzene koymasını sağlar dedi söktürücü değil dedi ve folik asit yazdı bakalim bı hayırlısı

X