Yaş 39, Ovitrelle ile 3. deneme

zorunlualanlar

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2022
196
325
40
Herkese merhaba🌻
Kısaca kendimden bahsedeyim, eşim 36 bense 39 yaşımdayım, 10 aylık evliyiz ama 1.5 yıldır korunmuyoruz. Tüm tetkiklerim iyi çıkıyor, sadece kistim vardı ilaçla temizlendi.
Nisanda klomen ve ardından iğne vuruldum. İlk denemeniz başarısız oldu. Sonraki ay sadece iğne yaptı doktorum. Klomenin etkisi bir iki ay sürüyormuş. Mayıs sonu gibi hamile kaldım. Çatlatma iğnesinin etkilerini dibine kadar yaşadım 🙈 hatta adetim gecikmeden kan verdim kesin hamileyim diye 2. haftada yakaladım. Neyse kalp atışını hiç duymadık bebişimizin ve 8. Haftada aldırmak zorunda kaldık... Kurtaj sonrası 3 ay adet olmadım. Adet sonrasını boş geçtik (rahmin dinlensin dedi Dr) Ve bu ay yine tedaviye başladık 🤗
Dün öğleden sonra çatlatma iğnesi vuruldum. İğneden bir gün önce ilişki vermişti Dr. Vurulduğum günü boş bıraktık. Bugün yine ilişki var programımızda 🤭
Şimdi iğnenin etkilerine gelelim, Karnım o kadar şiş ve gergin ki, herkes soruyor! (Zayıf olduğum için çok belli) Yumurtalıklarımda ve kasıklarımda miniminiş ağrılar var. Geçen seferki iğnenin 6. günü yerleşme kanaması olmuştu. Pembe renkte. Aşırı derecede mide bulantım ve koku hassasiyetim vardı. Tırnaklarım farkedebileceğim kadar hızlı uzuyordu. Bu yaşta yüzüm sivilcelenip üst dudağımda da kafam kadar uçuk çıkmıştı!🥴 Hiç sonu gelmeyen akıntı da cabası.... Hatırladıklarım bunlar 🤗 Şu an yine aynı belirtileri yaşamak istiyorum 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Allah hepimizin gönlüne göre versin 🙏🏻
Ovitrelle sürecini beraber yaşayalım 🙋🏻‍♀️

bende pazartesi vuruldum. ilk kez. sadece sanki üşütmüş gibi karın ağrım var onuda tam çözemedim hahaha iğneden mi yoksa gerçektenmi üşüttüm bilmiyorum. bu yerleşme kanaması benimde aklıma geldi her zaman olan bişey değil tabi ama yinede takip etmek için bu aralar beyaz çamaşır giymek iyi olabilir :))) aramızda 1 gün var birbirimize güzel dilekler pozitif enerjiler gönderelim hahah :anneadayı:

bende pazartesi vuruldum. ilk kez. sadece sanki üşütmüş gibi karın ağrım var onuda tam çözemedim hahaha iğneden mi yoksa gerçektenmi üşüttüm bilmiyorum. bu yerleşme kanaması benimde aklıma geldi her zaman olan bişey değil tabi ama yinede takip etmek için bu aralar beyaz çamaşır giymek iyi olabilir :))) aramızda 1 gün var birbirimize güzel dilekler pozitif enerjiler gönderelim hahah :anneadayı:
Tüm güzel dileklerim seninle cicekgil 🙏🏻❤️😇😇😇

25 Ekim'de çatlatma iğnesi vurulmuştum. Sabah uyandığımdan beri midem bulanıyor, hiçbir şey yiyemedim. Karnım da hala çok şiş ve yumurtalıklarımda ağrı var. Bağırsaklara doğru baskı yapıyor, oturup kalkarken hissediyorum o baskıyı. Sanki 5 gündür tuvaletimi yapmıyormuş gibiyim 🙄 Yumurta akına benzer akıntım da var, sanırım çatladı 2 yımırtam 🙏🏻😇

Ah şimdi çalışmayıp evde yatmak vardı...

Neyse, çok ama çok sabırsızım nasıl geçecek 2 hafta bilmiyorum 😐

25 Ekim'de çatlatma iğnesi vurulmuştum. Sabah uyandığımdan beri midem bulanıyor, hiçbir şey yiyemedim. Karnım da hala çok şiş ve yumurtalıklarımda ağrı var. Bağırsaklara doğru baskı yapıyor, oturup kalkarken hissediyorum o baskıyı. Sanki 5 gündür tuvaletimi yapmıyormuş gibiyim 🙄 Yumurta akına benzer akıntım da var, sanırım çatladı 2 yımırtam 🙏🏻😇

Ah şimdi çalışmayıp evde yatmak vardı...

Neyse, çok ama çok sabırsızım nasıl geçecek 2 hafta bilmiyorum 😐
Merhaba ben de 39 yaşındayım 2 sene oldu evleneli ve korunmayalı bikaç talihsizlik yaşadım o yüzden zor görünüyor bebeğimin olması
Görünce yazmak istedim o yüzden
Ben de dün iğne vuruldum bu gece 36.saat ilişkisi perş kontrole gidicem çatlayıp çatlamadığına bakacak doktor
Sen daha öndesin nasıl gittiğini sürecin yazar mısın tekrar buraya
İnşallah olumlu olur 🙏

İğneden sonra tam anlamıyla hamilelik belirtileri yaşayacaksın, ne olur aldanma test için kan vermek için acele etme 🙏🏻 Lütfen hiç düşünme, günlük hayatına devam et 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Kendini dinlediğin zaman çok umutlanıyorsun 😓

İğneden sonra tam anlamıyla hamilelik belirtileri yaşayacaksın, ne olur aldanma test için kan vermek için acele etme 🙏🏻 Lütfen hiç düşünme, günlük hayatına devam et 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Kendini dinlediğin zaman çok umutlanıyorsun 😓
Benim hiç olmadı daha önce hamileliğim o yüzden bilmiyorum hiç
Kasığımda hafif kıpırdanma gibi arada batma oluyor bide midem kazınıyor açlık hissediyorum gerçi sigarayı yeni bıraktım onun boşluğu da olabilir
Sen kaç gün oldu bekliyorsun daha gelmedi mi vaktin

Benim hiç olmadı daha önce hamileliğim o yüzden bilmiyorum hiç
Kasığımda hafif kıpırdanma gibi arada batma oluyor bide midem kazınıyor açlık hissediyorum gerçi sigarayı yeni bıraktım onun boşluğu da olabilir
Sen kaç gün oldu bekliyorsun daha gelmedi mi vaktin
14 günden sonra kan tahlili verebilirsin. İğnenin etkisi geçiyor. Benim 14 Kasım adet günüm 😐 Maalesef kan tahlilim negatif, pozitife dönme ihtimali de coook düşük 😕 Yumurtan için her gün avakado, havuç ve işlenmemiş kabak çekirdeği yemeye çalış olur mu? Sigarayı birakman çok güzel 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Daimi olsun inşallah 😇

14 günden sonra kan tahlili verebilirsin. İğnenin etkisi geçiyor. Benim 14 Kasım adet günüm 😐 Maalesef kan tahlilim negatif, pozitife dönme ihtimali de coook düşük 😕 Yumurtan için her gün avakado, havuç ve işlenmemiş kabak çekirdeği yemeye çalış olur mu? Sigarayı birakman çok güzel 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Daimi olsun inşallah 😇
Üzüldüm negatif olduğuna 😔inşallah döner burda çok okudum sonradan pozitife dönenleri 🙏
Yarın 4. Gün olcak iğnenin , doktor çağırdı çatlamışmı diye bakçakmış umarım tutar beklmekten başka bişey kalmıyor geriye
Tavsiyelerine uyacağım hemen yarından itibaren 🙏🙏

Üzüldüm negatif olduğuna 😔inşallah döner burda çok okudum sonradan pozitife dönenleri 🙏
Yarın 4. Gün olcak iğnenin , doktor çağırdı çatlamışmı diye bakçakmış umarım tutar beklmekten başka bişey kalmıyor geriye
Merhaba ben 37 yaşındayım kasım 1 de 2. İgnemi yaptım bu arada ben letu+ ovitrelle bu ay bide dostinex kullanıyorum ilk ignede bütün hamilelik belirtilerini yaşadım ama malesef regl la sonuçlandı bu ay hiç bir belirti yaşamıyorum sadece arada kasıklarimda batma oluyor ha bide ıgnenin 7.günü pembemsi birkaç damla lekeden başka hiç bişey yok acikcasi pek umudumda yok ama inşallah rabbim mucizesini hepimize gösterir 🤲

Merhaba ben 37 yaşındayım kasım 1 de 2. İgnemi yaptım bu arada ben letu+ ovitrelle bu ay bide dostinex kullanıyorum ilk ignede bütün hamilelik belirtilerini yaşadım ama malesef regl la sonuçlandı bu ay hiç bir belirti yaşamıyorum sadece arada kasıklarimda batma oluyor ha bide ıgnenin 7.günü pembemsi birkaç damla lekeden başka hiç bişey yok acikcasi pek umudumda yok ama inşallah rabbim mucizesini hepimize gösterir 🤲
İnşallah yerleşme kanamasıdır o , öyledir de muhtemelen . Karamsar olma vakti saati elbet gelecek Allah büyük. Verdiği de mermediğide başım üstüne derim hep ben. Tez zamanda hayırlısıyla inşallah bizim de kucağımız dolar🙏🙏 haberleşelim ben yarın gitçem bakalım doktora çatlamış mı diye daha çok var test yapacak vakte
Sen de umudunu kaybetmeden biraz daha bekle test yapana kadar moralini bozma bu ay olmazsa bidaha deniycez yine olmazsa yine Allah sağlık versin yeterki

İnşallah yerleşme kanamasıdır o , öyledir de muhtemelen . Karamsar olma vakti saati elbet gelecek Allah büyük. Verdiği de mermediğide başım üstüne derim hep ben. Tez zamanda hayırlısıyla inşallah bizim de kucağımız dolar🙏🙏 haberleşelim ben yarın gitçem bakalım doktora çatlamış mı diye daha çok var test yapacak vakte
Sen de umudunu kaybetmeden biraz daha bekle test yapana kadar moralini bozma bu ay olmazsa bidaha deniycez yine olmazsa yine Allah sağlık versin yeterki
Aynen rabbim ne zaman nasip ederse o zaman olur hayırlısıyla haberleşelim inşallah güzel sonuçlaniŕ isteyen herkesin kucağını hayırlı evlatlar doldurur 🤱

Ne oldu cnm gittin mi doktora çatlamış mı yumurta çok merak ettim 😊

Sen de var mı gelişme Özgenaz? 🙏🏻

Ya evet perşembe günü gittiğimde ikisi çatlamış ikisi çatlamak üzere dedi 😏 ctesi birliktelik dedi tekrar. 14 gün sonra test yap regl olursan da 3. günü gel dedi ..
böyle bişey duydunmu
Sen ne yaptın devam ediyor de mi
Evet banada öyle söyledi ama ben test yapmaya çekiniyorum sanırım adet günümü bekleyeceğim

X