Kekler - Pastalar Yaş Pasta Resimli

myflowers

biroyana birbuyana salla
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2008
2.366
14
MIKRODALGADA KOLAY YAS PASTA

KEK ICIN 1 CAY BARDAGI SEKER 1 YUMURTA 1 CYBARDAGI YOGURT 1CYBARDAGI YAG KABARTMA TIZU VE VANIL UN KARISTIRIP YUVARLAK BORCAMA DOKUN MIKRODALGADA 7 DAKKA PSIIRIN DIGER FIRINLARDAAA 190 DERXCE PISIRINN SONRA USTUNE KREM SANTI MUZ DAMLA CIKOLATA VEYA MESVSIM MEYVELERI ILE SUSLEYEBILRIISNIZ

YOGURT
SEKER
YUMUJRTA
YAG
KABARTMNATOZU VANILYA
KREMSANTI MUZCIKOLATA SOSU
DAMLA CIKOLATA

TARIFII BI KISMINI ATEN YUKARDA BELIRRTIM SANIRSAM YUKARDA BIRAZ ACELE ETTIM :d

pic2004dd0.jpg

w240.png

pic7004za7.jpg

w320.png

pic6693vs0.jpg

w240.png

pic4019zd6.jpg

w240.png

Son düzenleme:
bu pansdıpanya deıl bıdenem sadece keke yaptımm tabı mıkrodalgalar kekeı fazla kızarmıyo sankı cıgmıs gıbı cıkartıyooo ondan bı borcamım varr yuvarlak ondaa yaptım gayet gusel pıstı ayrıca bu pandıspanya hamuruu dııll

yyyaaaa nıye kımse yorum yapmmaıs pastacıgımaa kımse beyenemedımı yoıksaaaa

ayyy canım benım begenmene sevındımmmm bı dahakı sefere yapınca cay demlede beraber ıcelım

microdalgada islak kek yapiyordum bende bunuda denemek istiyorum ellerine saglik

Cok guzel olmus bu yaa,ellerine saglik..Mikrodalgada hic yapmadim ama,bu tarifi denerim insallah... a.s.

valla bende yenı aldım mıkroyu denıyım dedımmmm gusel oldu nedense anlamadım amma kızartmıyooo pısırdıgı seylerıııı

Sakin kimse ellemesin cekilin uleyyyynnnn hepsi benimcokacimcoook

Ellerine saglik canikom cok lezziz görünüyoa.s
.

det det hadiii kımse sanan pasta vermıyoooooo sen cekıl pastamın yanındannn uleynnnnnnnnnnn hahhahahahhh kkkda herkese pasta varr sanan yokkkkk :KK70:yasasınnn kotulukkkkk

neyi yoksa neyi yoksaaaa :KK70: ne edem yaaa yenı orreneıdmmmmmm ısteee

kizim grill fonksiyonu = kizartma fonksiyonu
standart mikrodalgalarda yoktur ve ucuzdur
basacan parayi alacan kizartma fonkisyonlu baggg nasi gizartiyo, temmemi güzel gözlü yavru kuskaydirigubbakcemile:1hug:

vermessen verme lo pasta, zaten hec gözel olmamis, bikere benim cikolatali muzlu pastam daha gözel oluyo bigün yapar korsam görürsün ozaman ebenin canagini,sanada yok:mymeka:

X