Yaş sınırı

melek elif

Nirvana
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2007
170
13
41
Yaşım 36 KPSS A ya çalışmalımıyım.aof iibf mezunuyum.Bu sene mezun oldum.Nerden başlayacağımı da bilmiyorum..Dersane yok evde internetle çalışacağım. Hukuk iktisat muhasebe maliye bölümlerinin hepsine birmi çalışmalıyız sadece bir tanesini seçmek olur mu.Yoksa 2020 kpss b sınavınimi bekleyeyim.yaş sınırına takilirmiyim.CevreNizde 38-40 Arasi Atanan varmi

İlahiyatta sınırı yokmuş öğretmenlerde Acaba diger bölümlerde atanan Duydunuz mu Ona göre ders çalışmaya başlayacağım Çok kararsızım

KPSS beden sınava girmeye karar verdim ortalama 2 yıl var İnşallah yaşla ilgili bir sorun yaşamam internette birçok yere baktım 38 40 arası atanan kişiler de var

B grubu genel alımlarda yok..ara alımlarda var..A grubunda var diye biliyorum.memurluk yaş sınıri diye araştırınca bir kac makalede fikir sahibi oluyorsun..yani duruma gore alima göre değişen bir durum..ben de 36 yım..2018 81 puan aldım..2020 için baslamak istiyor..3 çocuk da cabasıvelhasıl çalışmaya hevesim var..ama yaş da düşündürmuyor değil..

B grubu genel alımlarda yok..ara alımlarda var..A grubunda var diye biliyorum.memurluk yaş sınıri diye araştırınca bir kac makalede fikir sahibi oluyorsun..yani duruma gore alima göre değişen bir durum..ben de 36 yım..2018 81 puan aldım..2020 için baslamak istiyor..3 çocuk da cabasıvelhasıl çalışmaya hevesim var..ama yaş da düşündürmuyor değil..
Çalışma planı varmı.Nasil yapıyorsunuz.Hemde 3 cocukla

Çalışma planı varmı.Nasil yapıyorsunuz.Hemde 3 cocukla
Düzenli bir planım olmadı..Ağustosta başladım ve mart gibi konuları bitirmiştim..sonrası türkçe ve mat hemen her gün düzenli 30 soru çözdüm..sonra sözelleri sou ve genel tekrarla götürdüm..ama sınava bir ay kala stresli ailevi durumları yaşayınca düzlüğe sağlam giremedim..neyse 81 tatmin edici bir puan değil ama çalışmanın muhakkak getirisi oluyor..konuları erken bitirip pek çok soru bankası çözmek gerek..günde max iki üç saatlik bir çalışmaydı benimki..saati artırtmak, tekrarları artırmak, soru çözümünü artırmak gerek..neyse yapan muhakkak fedakarlık yaparak yapıyor..

Düzenli bir planım olmadı..Ağustosta başladım ve mart gibi konuları bitirmiştim..sonrası türkçe ve mat hemen her gün düzenli 30 soru çözdüm..sonra sözelleri sou ve genel tekrarla götürdüm..ama sınava bir ay kala stresli ailevi durumları yaşayınca düzlüğe sağlam giremedim..neyse 81 tatmin edici bir puan değil ama çalışmanın muhakkak getirisi oluyor..konuları erken bitirip pek çok soru bankası çözmek gerek..günde max iki üç saatlik bir çalışmaydı benimki..saati artırtmak, tekrarları artırmak, soru çözümünü artırmak gerek..neyse yapan muhakkak fedakarlık yaparak yapıyor..

puanınız güzel bence. 3 çocuğu da işin içine katarsak. Bölümünüz nedir bilmiyorum, tercih yaptınız mı?
İnşallah gönlünüze göre bir kuruma atanırsınız.
Bugün son gün bildiğim kadarıyla.

X