Yaşça büyük sevgilim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir çok konuda pasif sevgiliniz belli ki. Bunu düşünemiyor musunuz cidden? Siz öyle elimi tutmanın ötesine geçmedi diye düşünüyorsunuz ama zaten geçemiyor da olabilir. Bazı şeyleri görmek istemiyorsanız ne yazılsa boş oluyor.

Sevmediği bir insandan iki çocuk yapmakta ne bileyim. Ama profesyonel bir yalancı adam şimdi hakkını yemiyim iyi oynuyor :)
Sevmediği değil aslında.Yalnız kalmaktan ve terk edilmekten fazla korkuyor.Karısının boşanmayı düşüneceğini de aklından bile geçirmemiş.Zaten yazdım.Ona kalsa hayatının geri kalanını boşanmadan eski eşiyle devam ettirirdi

Eski Eşi gelse sizinle iletişimi kesicek öyleyse

Düşünüyorum ama bu beni hissettiğim şeylerden alıkoyamıyor.Böyle pasif ve zaaflarını açık bir şekilde ortaya koyan zayıf birinden etkilenmemem lazım normalde

Hayır.Bunu sordum ona.Boşanmadan önce eğer bir kez bu kararı alırsak bunun bir geri dönüşü olmaz haberin olsun demiş.Bu şekilde bitmiş
Peki sen hiç sordun mu benimle evlenmeyi düşünür müsün diye sen böyle dediğinde ne dedi veya bu gibi şeyler hiç konusuldu mu (onayladigim için değil sadece adamın amacını anlamak için soruyorum)

Bir şekilde bu kadar iyi rol yapmayı becerebildiğini düşündüğüm durumda bile bir şeyler oturmuyor.Böyle birinin 1 yıl benimle ne işi olabilir ki ?

Peki sen hiç sordun mu benimle evlenmeyi düşünür müsün diye sen böyle dediğinde ne dedi veya bu gibi şeyler hiç konusuldu mu (onayladigim için değil sadece adamın amacını anlamak için soruyorum)
Evet, konuşuldu.Ben önümüzdeki 5 yıl içinde evlenmeyeceğimin kesin olduğunu düşündüğümü söyledim çünkü çalışma hayatım ve kariyerim de benim için önemli ve açıkçası 25 yaşından önce evlenmek istemem.Evlenmek için neyi öne sürersem ya da ondan ne istersem bunun için çabalayacağını söyledi.

Eğer eski eşim boşanmayı istememiş olsa ben onunla hâlâ evli olurdum ama aramızda cinsellik yoktu dedi

Bence bu adamin cinsel sorunlari var. Kim niye cinselligin yok olduğu evliliği surdurmek istesin? Evliliğinde cinsellik yok hadi boşandi yine gidip üstune 40 yaşinda adam coluk cocuk gibi 1 koca sene el ele tutuşmali ilişki içinde? Olacak sey mi...
Belki de sorunundan dolayi bu kadar kucuk kizlara takiliyor.
Neyse sorunu olmasaydi da boşver yani 20 yaş buyuk, cocuklu adam olacak iş degil. O hayatinin cogunu yaşamiş zaten her turlu, sen yolun başindansin sacma sapan hayatina seni dahil edip gencligini harcatma buna. Seni Psikolojin iyi degil muhtemelen ondan takilmişsin bu adama herhalde. Çok ustune düşüp drama yapma iyice kendini bağlama.

Sevmediği bir insandan iki çocuk yapmakta ne bileyim. Ama profesyonel bir yalancı adam şimdi hakkını yemiyim iyi oynuyor :)

Butun cocuklar sevgiden dünyaya geliyor olsa hayat ne güzel olurdu. Ama cocuk yapmakla sevginin alakasi yok malesef.

Tanıdığım,tanıyabileceğim bütün erkeklerden o kadar farklı ki..
Yani psikolojik ya da fiziksel olarak bana hiçbir zararı olmadı.Beni mutsuz eden tek nokta yaşı.

İleride pişman olacağın bir şeyi yaşamanı istemem,ben seni senden çok düşünüyorum der bana normalde
Anladım ama sende pek emin değilsin zaten başında sana evlenip boşandığıni gizlemesi çocuklarını saklamış olması çok büyük hata ki baştan 0 olmuş , ama hiçbir şey için geç değil yeterki iste ve unut , yasitlarinda sevgilileriyle yan yana uyumunu gör her konuda yani fiziksel algılama bunu

Cinsel sorunlarının olduğunu düşünmüyorum.Her şeyi benimle paylaştı.

Eski karısıyla cinsellik yaşamayı istememiş, konu sahibine de hiç o konuyla yaklasmamis, ben farklı bir yönelimi var gibi hissettim ama yokmuş sanırım

Ona o kadar bağlıyım ki yaşıtlarımı gördüğüm zaman benim de böyle normal bir ilişkim olabilirdi diye düşünemiyorum bile.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…