Yasmin kullanırken..

Nerede okuduğumu hatırlamıyorum, belki bu forumda belki de bir başka sitede, ülkenin birinde Yasmin'in yasaklandığını yazıyordu. İnanasım gelmedi tabi Türkiye'de paşalar gibi ilgi gören, her önüne gelene verilen hap nasıl olur da toplatılır ve satışı yasaklanır diye şaşkın vaziyette okumuştum. Taaaa ki dört gün öncesine kadar tabii ki. Korunma amaçlı doktorumun verdiği hapa ancak ve ancak dört gün dayanabildim ve geri kalanı çöpe attım. Aylık kontrol iğnesini kötü derdim ondan da kötü etkileri var. Geçmişinde migren ağrıları çeken ve midesi hassas kişilerin bu hapı yutması, bence, işkenceden öteye gitmez. Hapı yutmamla yan etkilerini yaşamam bir oldu. Bir şekilde migren derdimi yok etmişken, gece demiyor gündüz demiyor devamlı bir sızı başımda. Midemde devamlı bir yanma ve ekşime, ki normalde midemde böylesi rahatsızlığı hiç yaşamayan biriyim. Halsiz ve bitkin ruh haline ne olursa olsun katlanamam ve dayanamam.
Kesinlikle bu hapı önermiyorum.

5 aydır kullanıyorum adet oldugumu bile hissetmiyorum o derece iyi geldi bana acıkcası

7-8 yıl önce kullandım, iyi huylu bir kistim vardı yumurtalıklarımda ve 20 gün sürünce adetim doktora gittim
1 hafta kullanmamı istedi sonra normal 4-5 gün sürmeye başladı, düzene girdi ancak ağrılar aynı XD

X