Aile Planlaması yasmini birakinca istah acilmasi

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

zelischhh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2019
801
337
kizlar degisik birsey fark etttm olmamasi gereken birsey bnce .yasmini gecen ay birsktm istah acio die birakinca kesilmisti ilk bir kac gun sonra yine acildi daha ye i biraktm diemi acaba
boyle yasayan varmi zamanla gecermi acaba

Bende iştahı açmadı ama acayip mide bulantısı yaptı. Sonra doktora sorup değiştirdim. Bence herkese yan etkisi farklı oluyor.

Bende iştahı açmadı ama acayip mide bulantısı yaptı. Sonra doktora sorup değiştirdim. Bence herkese yan etkisi farklı oluyor.
duydum iki grup var anladm biri mide bulantisi istahsizlik yapio digrr grupda bnjm gbi surekli yiyio ama mide bulantisi yok istah acio .biraktm istahim dahada acildi kimisi oyle oluo bir sure glb vucut o hornonlari atana kadr sanirim yapay hormonlari ilk defa bole bisi duydum hapi birakincada bur sure istahin acik kalmasi goguslerim kuculdu ama istahim acik normalinden yandik vala

ne kullaniosun peki yazz ve diane35 kilo aldirmio diolar dogrumu ki yoksa denemekmi lazm birde cinsel istekszlik yapio ama bilmiorm yapmayani varmi

ne kullaniosun peki yazz ve diane35 kilo aldirmio diolar dogrumu ki yoksa denemekmi lazm birde cinsel istekszlik yapio ama bilmiorm yapmayani varmi
Kullanmiyorum artık çocuk istediğim için. Diana35 kullanmıştım onda problem yaşamadım.

evet biraz iştah açıyor. o yüzden sporu hayatta sürekli hale getirmek lazım
dimi dogru fark etmisim zamanla gecer heralde kullanirlen istah acio anladm ama birakinca nie devam edio bu istah acilmasi.spora devam ediormda yinede gozumden kacmadi istahim acik okdr olmamali normalde

Kizlar bende dun yasmine basladim dun adetin 1.gunuydu aksam ilaci ictim ama cuma gunu yerine persembe gunune denk gelen ilaci ictim smdi bu sekilde devam mi edeyim gunleri karistirmisim ilk kez basladim yasmine

Kizlar bende dun yasmine basladim dun adetin 1.gunuydu aksam ilaci ictim ama cuma gunu yerine persembe gunune denk gelen ilaci ictim smdi bu sekilde devam mi edeyim gunleri karistirmisim ilk kez basladim yasmine
edebilirsin toplamdanordan21 tane 21 di galiba dimi yani ordaki tum sayiyi okadar gunde bitir bazen bndensasiriordm sey yapsana program indr tele takip eden var ya adet gunlugu gbi oraya ilac ekliousn ve sana saatnsaat her gun hatrlatior oyle yap unutma sansinda olmuor gun gun kaydettinmi hapdaki yaziya da dikkt etmen gerekmez

edebilirsin toplamdanordan21 tane 21 di galiba dimi yani ordaki tum sayiyi okadar gunde bitir bazen bndensasiriordm sey yapsana program indr tele takip eden var ya adet gunlugu gbi oraya ilac ekliousn ve sana saatnsaat her gun hatrlatior oyle yap unutma sansinda olmuor gun gun kaydettinmi hapdaki yaziya da dikkt etmen gerekmez
Ilac bitince 7 gun ara vericem sonra diger kutuya hangi gun baslamam gerekiyordu bilmiyorumda 6 sene once kllanmstim oyuzden unuttum smdi daha dun basladm kullanmaya

Hamgi gunden baslamam gerekiyor smdi 1. Kutuyu kullaniyorum ben 1.kutu diyelim sali gnu bitti 2.kutuyada carsamba gununden mi baslayacagim yoksa nasil olacak
hayir 1.kutu bittiyse bu 7 gunluk araya girdin demektr 8.gun ikinci kutuya baslicaksin yani 21 gun 1.kutu biticek toplamda dimi sonra 1 die saymaya basla 8.gun geldiğinde 2.kutuya gec o 7 gunluk aradada adet olucaksin oda ne zaman 7 gunluk arada 5.gun ve ya 4.gun gelmeye baslicak adetin.

hayir 1.kutu bittiyse bu 7 gunluk araya girdin demektr 8.gun ikinci kutuya baslicaksin yani 21 gun 1.kutu biticek toplamda dimi sonra 1 die saymaya basla 8.gun geldiğinde 2.kutuya gec o 7 gunluk aradada adet olucaksin oda ne zaman 7 gunluk arada 5.gun ve ya 4.gun gelmeye baslicak adetin.

Smdi 2 . Kutunun arkasndada gunler yazacak ya ben hangi gunun hapini icecegim onu bilmiuorum iste dun basladim ilaca persembe gununun hapini icerek baslamisim smdi 2.kutuya basladigimda hangi gunun hapini icmem gerekecek nask anlicam onu bilmiyorum

Smdi 2 . Kutunun arkasndada gunler yazacak ya ben hangi gunun hapini icecegim onu bilmiuorum iste dun basladim ilaca persembe gununun hapini icerek baslamisim smdi 2.kutuya basladigimda hangi gunun hapini icmem gerekecek nask anlicam onu bilmiyorum
hee onemli deil o ya anladm persembe de bitti olsun sen cumartesiden basla madem sasirma bugun cumartesi 2.kutuya yeni gectysen sasirma o sekilde devsm et toplamdada 21 gunu tamamlamis ol bnde ssasiriordm onemli deil gunler

birde geriye diyelim cuma gunku kaldi onuda en son gun ic bugun cumartesi ile devam edersen bemde pyle yapiordm yanlis basladysam en son hangi gunun kaldysa onu iciordm toplamda her gun yani 21 boyinca her gun 1 tane icmis ol

kizlar degisik birsey fark etttm olmamasi gereken birsey bnce .yasmini gecen ay birsktm istah acio die birakinca kesilmisti ilk bir kac gun sonra yine acildi daha ye i biraktm diemi acaba
boyle yasayan varmi zamanla gecermi acaba
Ne kadar süre kullandin8z yasmini. Bırakınca adetiniz düzenli oldu mu. Sivilcelenme probleminiz oldu mu. Bende sivilce nedeni ile kullanmaya başlıyacağım

Benim de hap kullanmaya başladığımın 2. ayından itibaren iştahım çok çok açıldı. Gerçi genelde iştahlı biriyim o yüzden haptan olabileceği aklıma gelmedi şimdi bu başlığı okuyunca acaba benim de mi iştahın sebebi bu haplar...

Ne kadar süre kullandin8z yasmini. Bırakınca adetiniz düzenli oldu mu. Sivilcelenme probleminiz oldu mu. Bende sivilce nedeni ile kullanmaya başlıyacağım
bence kullanma sivilce hapi birakinca yine olur krem filan verio doktorlar onu kullan.bnm birakinca duzenli olmadi tabi hala ddaha oynar ama takmiorm artik 1 yil kullandim sanirim

X