Yaşpasta istekleri:/

Abartmayın ya ne olacak. 1. Erkek arkadaşın bunu kendisi istemiş yani ona yapıyorsun pastayı 2. Ailesiyle birlikte yerken ne kadar ince bir kız diye düşünürler kıza bak daha tanışmadan pasta göndermiş diye düşünen bir ailesi varsa asıl sıkıntı bu bence.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Imza atarim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben olsam gondermezdim...
Dogrusu yanlisini bilemem ama sanki insanlara kendimi sevdirmeye calisiyormusum gibi gelirdi ve asla boyle bir cabam olmayacagi icin bastan oyle anlasilsin istemezdim...
Sevgiliniz bir sey olmaz diyor ya, erkeklere gore hicbir zaman hicbir sey yok, siz yanda taramali ile birbirinize saydirsaniz, ne oldu ya bu esinti nerden geliyor, balkon kapisi mi acik derler :)
Demem o ki siz onun degil kendi yonlendirmelerinize, icinizden gelene, dogru buldugunuza gore hareket edin...
Ona da sizin kararlariniza saygi duymasi gerektigini, nerde nasil davranmaniz gerekiyorsa oyle yapacaginizi, sik bogaz etmesinin bir anlami olmadigini soyleyin...
Tatli dille anlatin, ailesi falan yokken de pastayi gonderin :KK34:

Not: Canim pasta cekti, gidiyorum ben :KK9:

Erkek arkadaşın ben istedim bana pasta yapıp göndermiş dedikten sonra ne olabilir ki:KK51:

Bence seni evlerine davet ederlerse bir gün çaya ya da yemeğe o gün yapıp elinde pastanla gidersin. Erkek arkadaşına da böyle söyle. Sen gitmeden pastan gitmesin kendini zorla davet ettiriyomuş gibi olmasın. Fazla istekli ve yaranmaya çalışıyor gibi görünürsün.

Erkekler bu inceliklerden anlamaz. Evet ona göre bir şey olmaz ama kadınlar detaycıdır. Annesi de emin ol konuşur. He iyi niyetle de karşılayabilir bilemeyiz ama riske atmaya değmez.

Son düzenleme:
O ne derse sen ona inanacaksin ki zaten. Mesela soracaksin yoo çok rahatlar falan der gönder diye ona sorun yapilacak bir şey değil gibi gelir öyle de konuşur..

Ya da sen adres yazma bayiye gelince hemen ararlar eve geçerken kargo bayisinden alsin oradan eve geçsin daha uygun olur..

O yokken eve gelen pastayi garipsememis olurlar hem alistirmis olursunuz hafiften:KK66:)))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

aynen öyle dedi canım.sanırım erkekler bu durumları hiç düşünmüyor.şimdi konuyu açıp artık göndermekten vazgeçtiğimi söylicem sanıırm...

Ben olsam gondermezdim...
Dogrusu yanlisini bilemem ama sanki insanlara kendimi sevdirmeye calisiyormusum gibi gelirdi ve asla boyle bir cabam olmayacagi icin bastan oyle anlasilsin istemezdim...
Sevgiliniz bir sey olmaz diyor ya, erkeklere gore hicbir zaman hicbir sey yok, siz yanda taramali ile birbirinize saydirsaniz, ne oldu ya bu esinti nerden geliyor, balkon kapisi mi acik derler :)
Demem o ki siz onun degil kendi yonlendirmelerinize, icinizden gelene, dogru buldugunuza gore hareket edin...
Ona da sizin kararlariniza saygi duymasi gerektigini, nerde nasil davranmaniz gerekiyorsa oyle yapacaginizi, sik bogaz etmesinin bir anlami olmadigini soyleyin...
Tatli dille anlatin, ailesi falan yokken de pastayi gonderin :KK34:

Not: Canim pasta cekti, gidiyorum ben :KK9:

aynen size katılıyorum..bende o duruma düşmek istemiyorum zaten anladığım kadarıyla ailesi yanlış düşünür...

Kızlar erkek arkadaşımla 2.5 saat mesafede yaşıyoruz.onun işi benim okulumdan dolayı çok sık görüşemiyoruz.bazen o istediği zamanlar benim derslerim çok yoğun olduğundan bırakmıyorum.sorun şuki arada birbirimize hediyeler gönderiyoruz.
Benden pasta yapmamı istemişti gelemediği bi dönem...bende güzel yaparım pastayı:) neyse yaptım tam 3 saatte güzel bi pasta.. gönderdim özenle.iş arkadaşlarıyla beraber yemişler çok beğenmiş fakat pastanın hemen bitmesine yakın uzak arkadaşlarının çullanmasına bozulmuş beyefendimiz:) sen yapmıştın özel bi pastaydı hemen bitti filan diyordu.şimdi yaklaşık 2 ay geçti ve arada yine pasta isterim diyor.bu sefer sanırım evine yani ailesine götürür.
ve ben henüz ailesiyle tanışmadım..bişey olmaz bilsinler senin olacağını diyor ama sizce bu doğrumu?
yani ailesi kız çok istekli daha gelin gelmeden tanışmadan pasta göndermeler falan garip değilmi?
erkek arkadaşım ısrar ediyor bişey olmaz diye ama onu kırmakta istemiyorum.
Sizce ne yapmalıyım?

Ben de aynen senin dedigin gibi dusunuyorum. Erkekler boyle mevzulara hic takilmiyor ama kadinlar aynen senin dedigin gibi dusunuyor. Benim de esim evlenmeden once seninkine benzer durumlarda yok ya annem oyle dusunmez, annem oyle demez, aman ne olcak bilmem ne derdi. Ama evlenince gordum ki kaynanam neler neler dusunecek, soyleyecek biri. Yapma, yollama pasta, aynen kiz cok istekli derler simdiden. Kendini agirdan sat.

X