Yatak odası için koltuk ??

burcucello

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2008
1.203
2
42
koltuk_doseme.jpg

kızlar yatak odasına bu koltuklardan koymak istiyorum..nerelerde satılır bileniniz var mı?

hımmm jozefin dinlenme koltuklarından almak istiyorsun sanırım..
zor değil aslında bunları bulmak, özellikle iki sene önce çok modaydılar.
birçok mağazada bulabilirsin, netten bile sipariş edebilirsin.
yani biraz dolaşsan ve jozefin koltuk istiyorum dersen bulursun bence.

biz ablamın odasına almıştık 3 sene önce sanırım.. hiç kullanışlı değil. ya da o kullanmıyo.

onun yerine berjer alırdım ya da puf alırdım ben yatak odama senin yerinde olsaydım.
böylelikle kitap okurdum koltukta ya da pufa çıkardığım eşyaları, sabahlığımı vs koyardım.

puftan kastım küçük şeyler değil, uzun dikdörtgen şeklindeki hatta sandıklı puflar var ya onlar..a.s.

Son düzenleme:
canım en kötü ihtimal bir mobilyacıya da gidip istediğin renkte yaptırabilirsin..
ama bende yatak ucuna sandıklı pufların daha işe yaradığını düşünüyorum..

Ankara da oturuyorsun sitelerde yaptırabilirsin...
Bence de sandıklı ya da çekmeceli puf daha iyi arkadaşım çekmeceli almış içine çoraplarını koumuş hem çorap giyerken daha iyi oluyo sonra çoraplar için ayrı bir çekmece ayırmana da gerek yok

klasik şık görünüyorlar ama bencede sandıklı puf daha mantıklı ve kullanışlı. ama tabi senin kararın mobilyacılara sorsan bulmanın çok zor olcağını sanmıyorum.güle güle kullann huzurla otur a.s.

Bende sandıklı bir puf düşünüyorum.Bu koltuk çok estetik ama yatak odası takımında çok sıradışı -farklı olmalı.Her takıma yakışmaz bu koltuk.

kullanma alanı gibi sıkıntılarım olmadığından ben bunun peforjesini yaptırttım,baş ucuna da yine perforje iki şamdan.. çok estetik oldu....her gelen bayılıyor, en önemlisi ben çok sevdim......

X