Yatak Odası Dekorasyonu Yatak Odası Takımı Önerisi

NeuroCathy

❤.❤ Çoook şükür Allah'ım ❣
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2017
2.819
4.748
Arkadaşlar kaliteli dediğiniz marka önerisi ya da model önerisi varsa alabilirim çok teşekkür ederim:)

Merhaba. Ben doğtaştın marsala yatak odasını kullanıyorum. Ceviz rengi ve bordo renginden oluşuyo. Komodinlerinin üzeri cam, dolabı da çok kullanışlı basçekli çekmeceleri var. Çok şık görünüyor. 2018ocakta 8bin tlye almıştık şu an me kadar bilmiyorum biz çok memnunuz aşırı genç ve hoş bi model.

Merhaba. Ben doğtaştın marsala yatak odasını kullanıyorum. Ceviz rengi ve bordo renginden oluşuyo. Komodinlerinin üzeri cam, dolabı da çok kullanışlı basçekli çekmeceleri var. Çok şık görünüyor. 2018ocakta 8bin tlye almıştık şu an me kadar bilmiyorum biz çok memnunuz aşırı genç ve hoş bi model.
sağlamlığı kalitesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben evlensem dolabımı kesinlikle ikeadan alırım. Iç fonksiyonlarını ve dolabın büyüklüğünü ikeada kendin karar verebiliyorsun. Komedin ve makyaj masasınıda ikeadan alırım.
Yatağı başka bir yerden klasik beğendigim eklerdim.
Fiyat olarak daha uygun olmaz ama hem daha şık hemde daha kullanışlı olur.

Ikeanın türkiye sayfasında Pax dolap planlaması yok ama Alman sayfasında planlayıp, türkiyeden satın alabilirsin:

Enza aldım ben. Nişanlım eskiden mobilya sektöründeydi, tepehomeda. Ama orası bütçemizi aştığı için enzadan aldık. Yani alabiliyorsaniz tepehome kaliteli. Enza da daha uygun ama yine kaliteli.

Modalife vs alt segment oluyor. Uzak durun.

sağlamlığı kalitesi hakkında ne düşünüyorsunuz?
Kalitesi ve sağlamlığı güzel. Ceviz mdf mobilya. İş kısımları sıkıştırılmış sunta sanırsam çünkü tamamen mdf yatak odası görmüştük 13-14 bindi biraz pahalı. Kalitesine gelecek olursam biz çok memnunuz tüm evimizi doğtaştan aldık. Salon takımımıza özellikle bayılıyoruz insanın oturunca kalkası gelmiyo iskandinav tarzı duruşu. Yagak odasına gelirsem de hiç binsorın yaşamadım şu ana kadar bazası sağlam içini doldurduk. Yatak bazanın üstüne konunca dışardan gömme yatak gibi görünüyo yani aşırı bi yüksekliği yok ondan da çok memnunuz. Genel olarak güzel bence. Düşünebilirsiniz çünkü renk uyumunu ben daha önce hiçbi yerdr görmemiştim çok şık.

Kızlar ben mobilya ile ilgili başka birşey sormak istiyorum türkiye genelinde bir ilden beğenip alıp başka bir ile teslimat yaparlar mı gerçi bu iki il istanbul ve ankara. Ankara da beğensek istanbul a teslim edin desek ekstra birşey çıkmaz dimi bilgisi olan var mı

Kızlar ben mobilya ile ilgili başka birşey sormak istiyorum türkiye genelinde bir ilden beğenip alıp başka bir ile teslimat yaparlar mı gerçi bu iki il istanbul ve ankara. Ankara da beğensek istanbul a teslim edin desek ekstra birşey çıkmaz dimi bilgisi olan var mı
O alacağın yere bağlı. İstanbulda olmayan bi mağazadan alsan belki yol parası istiycekler ama genelde istemiyolar. Onun dışında da yine hem istte hem ankarada aynı mobilya mağazası olsa bile ödemeyi yaptığın mağaza mobilyanı ürettiriyor. Bi de franch usulü asam belki bayilik aldı isim hakkı var ama istanbulda bi yerle bağlantısı yok buna göre her şey değişkenlik gösterir. sizin gidip dolaşıp bizzat mobilyacılardan bilgi almanız lazım. Benim ablam boluya yerleşti mobilyalarını inegölden aldı ücretsiz nakliye yaptılar. Ben de mardine yerleştim mesela hiç riske atmadım eskişehirden mobilya falan bakmadım geldim buradan aldım çünkü uzak deyip üstüne para isteyebilirlerdi. Her şey ihtimal.

X