Yatak odasi

Peki neden silmez gormemi mi istiyor.Onun Bi gün öncesi sordum konuştunuz mu hiç diye yok merak etme sen dedi.Normal de konussalar bu araşmalar anlatilmaliydi ki böyle saklamali olunca pek normali de kalmiyor

Çünkü umrunda değil. İlk vukuatı affettiğinizde eşiniz umursama eşiğini geçmiş artık. Yakalanırsam da özür dilerim, bir daha yapmayacağım derim olur biter diye düşünüyor.

Peki neden silmez gormemi mi istiyor.Onun Bi gün öncesi sordum konuştunuz mu hiç diye yok merak etme sen dedi.Normal de konussalar bu araşmalar anlatilmaliydi ki böyle saklamali olunca pek normali de kalmiyor
Çünkü eşinin umrunda değil görüp görmemen, bir yalan uyduru geçer ona da. Söyleyecek laf mı yok?
Evdeki haline, tavrına bakılırsa seninle ilgili bir endişesi de yok zaten.

bu erkeklerin genelinde kadınsılaşma başlıyor resmen ne tetikliyor bilmiyorum da aşırı kadınsı özellikler size batmasının sebebi de bu enerjisel olarak da kadınlığınızı hissedemiyorsunuz çünkü karşınızdaki dişileşiyor.
Konuşsanız bile bir konuşmayla halledilebilecek bir şe olduğunu sanmıyorum bayağı uğraşacaksınız
kulaklık takıp dizi izlemek mi kadınsı?
belki vurdulu kırdılı dizi izliyor kore dizisi izliyor dememiş ki

kadınsı özellik sergiliyor olsa yatakta hiç konuşmadan, yanında insan mı var duvar mı var aldırmadan -hadi başka aktiviteyi geçtim!- dönüp arkasını uyumaz, bunlar gayet errrkkekkk özellikleri!

kulaklık takıp dizi izlemek mi kadınsı?
belki vurdulu kırdılı dizi izliyor kore dizisi izliyor dememiş ki

kadınsı özellik sergiliyor olsa yatakta hiç konuşmadan, yanında insan mı var duvar mı var aldırmadan -hadi başka aktiviteyi geçtim!- dönüp arkasını uyumaz, bunlar gayet errrkkekkk özellikleri!
Konu sahibinin tüm anlattıklarına istinaden evet kadınsı/feminen ve zaten konuşmuyor adam arksını dönüp uyuyor dizisiyle (konu farketmez burda) . Farklı bir aktivite nadiren olsa bile kadın orgazm olamadığını söylüyor.

Ne konuştular bilmiyorum sormak da gelmiyor icimden
Çünkü gerçeklerden korkuyorsunuz.
İs için konuşulmuş bir öğrenciyle ilgiliymis kaybolmuş bulunmuş falan
Ne olursa olsun ya kadınla değil müdürle falan konuşması ya da size haber vermesi gerekirdi. Sonuçta kadını bile arayıp rahatsız olduğunuzu belirttiniz, bir sürü tantana oldu. Demek ki eşinizin dediği “düşünemedim” falan filan hikaye.

Esiniz diledigi gibi yasamaya devam ediyor.
"Bu kadin müdür yardimcisi, diyalogu kesmem mumkun degil, bugun şu konu hakkinda bikac dakika konustuk" diyebilirdi size.
Ne konustuklarini bilemeyiz ama esiniz bu, kumaş bu, tercoh sizin

Konuyu hallettik yanlis anlamalar olmuş aramızda sorun yok şuan.Konusamamak bazen soğukluk yaratıyor onu konuşup hallettik

X