Yatak odasi

Geçen gün de arkadaşlarla günüm var benim ayda bir olan.o da haftada bir kahveye gider arkadaşlarla.Gidecegimiz arkadaşlarla o güne denk getirdi.Baska gün yok muydu diye diye tamam az durup gelirim dedim önce.Sonra Bi arkadaşı demis ki o niye kendi etkinliği olduğu güne denk getirmiyor da sana denk getiriyor demiş onu anlattı sen haklisin demis tamam dedim ya gitmiyorum sen git.Tabi ardından saydirdim zaten her öğlen kahvelerin falan diye.Ertesi gün de konuşmadım hep suçlusun hem güçlü diyor güzelce deseydin gitmezdim zaten diyor bana değer vermediğini ima ettim o da sen vermiyorsun dedi ben de aynı yatakta iki yabancıyız zaten dedim gitmedi o gün ben çıktım gittim

Eşiniz biraz değişik instagramda da cıplak kadınlara baktığına göre aldatılıyor olma ihtimaliniz var mı bilemedim günahını almak da istemem ama soğumuş olabilir sizden bide kendini eksik görüyo olabilir konuşun birlikte terapi deneyin siz adım atın sizin için uğraşmasını isteyin eğer hiçbişey yapmıyorsa zaten sizin gitmenizi bekliyordur inşallah hayırlısı olur hakkınızda

Kızlar o kadını uyarmıştım eski konumu bilenler.Suan ne gördüm ben onu 15 tatilde uyardım ve okul açılınca aramış konuşmuşlar hala da arkadaşlıkları devam ediyor ortak okul grubunda konuşuyorlar yani gördüm simdi

Insagramina da baktım bisey yok dediğiniz gibi sadece o keşif yerde çıkıyor açık kadınlar beğenme falan yok

Peki neden silmez gormemi mi istiyor.Onun Bi gün öncesi sordum konuştunuz mu hiç diye yok merak etme sen dedi.Normal de konussalar bu araşmalar anlatilmaliydi ki böyle saklamali olunca pek normali de kalmiyor

Peki neden silmez gormemi mi istiyor.Onun Bi gün öncesi sordum konuştunuz mu hiç diye yok merak etme sen dedi.Normal de konussalar bu araşmalar anlatilmaliydi ki böyle saklamali olunca pek normali de kalmiyor
E biz size dedik kadınla muhatap olmayın diye. Eşiniz bikaç gün surat bi özür bi demet çiçekle her şeyin gül gibi olacağını gördü dedik. O zaman bik bik konuşuyordunuz ama bi daha olursa affetmem diyordunuz. Hadi bakalım sorun şimdi ne konuştunuz diye.

X