Yatırım bizden sorulur! :)

Kasım ayi geldi. Benim karantina bitti. Bu ay ayrıca evlilik yıl dönümümüz❤🥰👫

Bu ayın yatırımı,
100 TL para mayaladim bereket gününde,
100 TL (yaza doğru arkadaşlarla gideceğimiz tatilin birikim kumbarasi)
150 TL lik hisse, (genel birikim)
355 TL , (0.50 GR altin +7 eur kendi birikimim bir süredir tl de bekliyordum bugün dışarı çıkmışken hallettim)
166 TL lik altın ve gümüş (8 gr gümüş, kalanı altın. Çocuklar için yaptığımız birikim)

Selam herkese,
50 bin liram var vadelide ama çok bı getirisi yok. Ne onerirsiniz ?
Ben fiziki altına yatırırdım hep uzun vadeli birikim düşündüğüm için her seviyeden aldım son 2 senedir denk gelirse gayrimenkul için biriktiriyordum .Ve çok şükür denk geldi 15 ekimde dükkan alırken hepsini sattım.
Yine param olsa yine tercihim altından yana olurdu

Bana böyle bir mesaj geldi. Sevindim valla,doğru bir karar olmus.
IMG_20211105_163128.jpg

Bana böyle bir mesaj geldi. Sevindim valla,doğru bir karar olmus.Eki Görüntüle 2946554
Ay inşallah olur bende garanti bankası kullaniyorum. Hatta bugun 150 tl lik alınca yine daha pahalıya aldığım için kendi kendime söylenmiştim 😀
Normalde 8 tl olan hisseden 100 tl lik alınca 9 tl den alıyoruz.
Bana da gelmiş mesaj banka msj bildirimini kapatmıştım şimdi baktım.
Keşke sabah gelseydin. Belki 2 lot fazla alırdım 😀😀
Neyse sağlık olsun 😊

Birsey anlatacağım aksam aksam şoklardayım.
Ben hisse senedi almaya başlamıştım bu sene yatırım için.
Az az birkaç firmanın kağıtlarını biriktiriyorum
Bu akşam üstü bakayim dedim birde ne göreyim yaklaşık 4500 tl lik bir hisse senedi daha görünüyor hesapta ben şok.
Bende mesela 12 tane olan hisseden ilave 90 tane daha var hesapta görünen 😱
Ne oldu, nasıl oldu, yanlislik mi oldu olduysa nasıl olur böyle birsey bilmiyorum.
Şuan hisse hesabımda +4500 civarı havadan gelen birsey var. Doviz artınca da dün ekra görüntüsü almıştım hisselerin kar-zarar durumunu göreyim diye, şimdi de Ekran görüntüleri aldım. Bakim ne çıkacak bu isin sonunda
Bu arada bu ay para mayalama işini yapmıştım. Hani diyorum onun mu etkisi oldu diyeceğim ama yok ya o kadar da değildir diyorum. Eşime gösterdim şuan o da şaşırdı beklemedeyiz pazartesi olsun ortaya çıkar.

Para mayalama nasıl oluyor ?

Selam kızlar
Robot süpürgesinden memnun olanlar marka ve model paylaşabilir mi ?
Özelden direk link de atabilirsiniz ..
Kasım indirimlerinde indirime giriyorsa almak istiyorum ..

Neye göre belirleniyor

Gerçekten işe yarıyor mu tecrübe ettiyseniz
Hicbirsey olmasa bile düzenli para yatırıp birikim yapmış oluyoruz. Ben 5 bereket gününde para koymuştum geçen gün gidip onunla 40 euro aldım, birikmiş oldu.
Onun haricinde genel olarak hayatın her anında bereket olabiliyor.
Benim 1 senedir kiraya vereceğim eşim vardı. Gecen ay birini, yarın da diğerini kiraya vereceğim 😀
Tam sıkıştık diyoruz ödeme günü gelen ödeme için ne yapacağız derken musterilerimizden ödeme geliyor 😉

X