Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Yavaş uzayan saçlar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

aleyynaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2021
3
1
25
Kızlar saç uzaması için kullanıpta memnun kaldığınız ürünleri paylaşırmısınız saçlarım aşırı yavaş uzuyor çözüm bulamadım ve artık kısa saçtan sıkıldımmm helppp

Kızlar saç uzaması için kullanıpta memnun kaldığınız ürünleri paylaşırmısınız saçlarım aşırı yavaş uzuyor çözüm bulamadım ve artık kısa saçtan sıkıldımmm helppp
Aynen benimdw öyle ya çok yavaş uzuyor artık yediklerimizden mi içtiklerimizden mi anlamadım kii

Yıllar önce kuandigim şampuan evde kalmadı param da azdı,gittim markete indirime girmiş markası olmayan bı şampuan aldım 1-2 kez kullanırım diye.
Bir kez falan kullandım sonra durdu o şampuan.kendi şampuanımi aldım
Eşim her banyoda o kullanmadığım şampuanı kullanıyormuş.
2 günde bir saçı uzuyor birde sakalları.
Bıktım artık diye bana söyledi sürekli traj oluyorum neden uzuyor diye düşünürken meğer sampuandan mis 😂
Aldığım şampuan markasını tam bilemiyorum ama REX ile başlıyor yada bitiyordu sarımsak özlü olan bişey.
Gerçekten şahit oldum bu sarımsaklı şampuanlar saç uzatiyormus bı deneyin belki işe yarar.
Birde saça Argan yağı çok iyi onu da kullanın.

Yıllar önce kuandigim şampuan evde kalmadı param da azdı,gittim markete indirime girmiş markası olmayan bı şampuan aldım 1-2 kez kullanırım diye.
Bir kez falan kullandım sonra durdu o şampuan.kendi şampuanımi aldım
Eşim her banyoda o kullanmadığım şampuanı kullanıyormuş.
2 günde bir saçı uzuyor birde sakalları.
Bıktım artık diye bana söyledi sürekli traj oluyorum neden uzuyor diye düşünürken meğer sampuandan mis 😂
Aldığım şampuan markasını tam bilemiyorum ama REX ile başlıyor yada bitiyordu sarımsak özlü olan bişey.
Gerçekten şahit oldum bu sarımsaklı şampuanlar saç uzatiyormus bı deneyin belki işe yarar.
Birde saça Argan yağı çok iyi onu da kullanın.
Sanırım rextorexten bahsediyor olabilirsiniz kullandım ama malesef yine yavaş uzuyor yada banamı öyle geliyor bilmiyorum 😭

Burada sinemaki kürü tarifleri var arama tuşundan aratın gerçekten işe yarıyor

Bu şampuanı kullan bana teşekkür edeceksin. İlk başta saçın sertleşebilir ama devam saçın alışsın

Eklentiler

• ACA65862-5230-4EC0-A3FA-BB7BE8CAE82D.jpeg
    ACA65862-5230-4EC0-A3FA-BB7BE8CAE82D.jpeg
    49,5 KB · Görüntüleme: 21
X