Yay burcu adaletli midir?

blackswan9

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2021
48
21
29
Yay burçlarının inat ve bir o kadar da adaletli olduğunu, merhamet duygularının çok gelişmiş olduğunu duydum. Karşınızdaki kişi öz anne babanız da olsa eğer yaptığı bir haksızlık bir ayıp varsa ona karşı bile mi sessiz kalmaz ve sonuna kadar doğrunun arkasında durursunuz?

Son düzenleme:
Özel bir meselenin sonucunu tahmin edebilmek açısından sizlerin fikirlerini bilmek istedim. Yay burçlarının inat ve bir o kadar da adaletli olduğunu, merhamet duygularının çok gelişmiş olduğunu duydum. Karşınızdaki kişi öz anne babanız da olsa eğer yaptığı bir haksızlık bir ayıp varsa ona karşı bile mi sessiz kalmaz ve sonuna kadar doğrunun arkasında durursunuz?
Yay burcu kadınıyım tıpkı sizin dediğiniz gibi annem babam da haksız olsa derim yani haksısınız ancak asla inadımız yoktur aslında mesela körü körüne inat ediyorm böyle olacak demeyiz sadece kendi hayatımızı bu şekilde yaşayacaz inadımız vardır merhamet yönünden hem insani hemde dini olarak Allah’a mahçup olmamak için hep merhametliyizdir sessiz kalma konusuna gelirsem öyle bir toplumda aa haksızlık var va diyecek kadar çok bi cesarete sahip değiliz aslında kendi çevremizde susmayız ama yabancı çevrede biraz geri planda kalabiliyorz yani özel meselenden dolayı söylüyorm yay sana çok iyi arkadaş seni koruyan ve özellikle saatlerce dinleyen ileri görüşlü aşırı eğlendiren bi tip olur ama çok bi cesaretle seni savunmasına güvenme çünkü yapamayabilir

Ne adaleti aşırı patavatsız bir burç. Ciddi ilişki yaşamaları çok zor.

X