Oğlak Burcu 23 Aralık - 20 Ocak Yay Erkeği??

emotion_emotion

_Herşeyimm Eylül'ümm_
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2012
178
9
eşim yay burcu bi türlü çözemedim,ne desem ne yapsam yanlış anlıyor,onun dilinden konuşmak istiyorum bilgisi olanlar??

BEnimde esim yay burcu canim ayni sorun bizde de var,herseyi kendileri biliomus gibi davraniyorlar ve hicbirseylerine karistirmak istemiyorlar.En iyisi sen kafana cOk fazla takma nasilsa yarim saat sonra bisi yokmus gibi davranmaya calisacaktir.her dedigine hee de gec daha sonra kendi bildigini yap :)

BEnimde esim yay burcu canim ayni sorun bizde de var,herseyi kendileri biliomus gibi davraniyorlar ve hicbirseylerine karistirmak istemiyorlar.En iyisi sen kafana cOk fazla takma nasilsa yarim saat sonra bisi yokmus gibi davranmaya calisacaktir.her dedigine hee de gec daha sonra kendi bildigini yap :)

aynen ya herseyi kendisi biliomus gibi davraniyor,yarim saat sonra bisi yokmus gibi davranmaya calisıyor tuhaff

Allah sabır versin tatlım:)

Yay burcu erkekleri zor ya. dengesiz olduklarını okumuştum bir yerde. cidden öyleler. pohpohlarsın pohpohlanmak istemezler, terslersin onu yediremezler. ilginçler.

ama lotus arkadaşa katılıyorum he de geç :)

nişanlım yay burcu hakkaten de çok zor ben hayatımda böylesine zor bi varlık görmedim çözmek mii imkansız sanırım he de geç olayı da hiç bana göre değil :KK43:((

X