Yay Burcu 23 Kasım - 22 Aralık Yay ve Boğa Uyumu

Ben de yayım, eşim de boğa.. Fırtınalı, heyecanlı, uyumlu, romantik, sinir bozucu, son derece güvenli ..... bir altı yıl geçirdik beraber.. Hala eşimi görünce midemde kelebekler uçuşur.. Zor ama değer..

yay ne kadar hareketli ise boğa da o derece statik bi yapıdadır
yay ufkunu genişletmek isterken boğa kendi konumunu korumak ister
biri ne kadar değişim isterse dieri de o kadar değişimden kaçar
zor yani

bizde 2,5 yıl bitrdik acayip aşığım ona böyle alıp içime sokasım geliyor ama çok büyük farklar var aramızda ben 2 ünv bitirdim o lise mezunu ben ders çalışmaya bayılırım o gazete okumayı sever.ben bulduğum her türlü sertifika programına yazılırım o playstationda futbol oynar.ben sürekli hareketli ve eğlenceliyim o ağır ama çok sevimli.eşime bayılıyorum yani o derece.laf aramızda bazende keşke biraz daha hareketli ve konuşkan olsa diyorum.demiyorum desem yalan yani.sırnaşık şey

slm kızlar ben bogayım eşimde yay biz bir 8 yılı devirdik :)
o eglenceyı sever dagınık özgur durust dobra aklına gelenı söyleyen sadık sevecem ama çok aksi:) boga olarak bense düzenli kaygılı evcimen durgun risk almaya sevmeyen alttan almayı çok ıyı beceren patladımıda tam patlayan aslında bakınca çok zıt karakterleriz ama birbirimizi çok sevdigimizden olacak ki 8 yıl bize agmen bitti :) sevgı ve saygı oldugu sürece burçlar bile engel olamıyor aşka kızlar :)

YAY VE BOĞA BURCU TAM ZIT BURÇALR ALLAH BÖYLE OLN CİFTLERE YARDIM ETSİN VALLA......
sırnaşık şey

aslında haklısın zıtlıklarımız çok fazla, ama o zıtlıklar birbrimizi tamamlamızı sağlıyor.. eşim boğa ben de yayım..bazen çok kızıyorum ona, ama hemen geçiyor onu çook seviyorum:asigim: hemen ardındana.s.a.s.

ben yay eşim boğa.. ama bu sadece öz burcumuzla bıtmıyor yukselen burclar da cok onemlı bır faktor ılıskıler de.. benım yukselenım akrep onun kı koc.. yanı bız capraz esıtlık saglıyoruz.. ne tam olarak boğa gıbı agır oturaklı ne de koc gıbı durdugu yerde durmayan bırı ıkısnın ortasında.. bense ne yay kadar ucarıyım ne de akrep kadar fazla agırım.. yanı dengelenmıs ve uc noktalarımız torpulenmıs durumda ben esımden cok memnunum onu cok sevıyorum aman nazar degmesın.. yeterkı daım olsun bu guzellık bu mutluluk..
:dance: :1hug:

Ben yay, eşim boğa..
Henüz yeni evliyiz:)
Ben kapalı bir kutu, o açık
Ben duygusal, o değil

Boğa burcunun özelliklerini taşıyo.
İnatçı, aksi negatif yönleri.
Sinirlenince hemen parlayıveriyor, sabit fikirli
Pozitif yönleri ise, düzenli, konuşkan,
espirili, sempatik, anlayışlı, evine bağlı,
Çok seviyorum ben onu:)

ben yayım eşimde boğa.onun dinginliğinde benim telaşımın,benim heyecanımda onun soğukkanlılığının bi anlamı var.4 sene 4 gün gibi geçti.hayatta neyim eksikse o tamamladı.çok şükür ki o var.tüm yaylara boğa tavsiye ederim :)))

yay ve boğa
bir elmanın iki yarısı gibi değildir zıt yönleri çok var en azından benim karşıma çıkan boğa öyleydi benim sıcak kanlı oluşum onun bir buz kütlesi olan yüreğini eritemedi...uzak durun bence

ben yay burcuyum erkek arkadaşım boğa burcu.. birlikte vaktin nasıl geçtiğini anlamıyoruz..ben çok eleştirelim o daha rahat.. ikimiz de gezmeyi seviyoruz..

ben yay kocacım boğa biz altı yıl oluyor evleneli inatçı sabit fikirli ama ona aşığım ve halen hecanlandırıyoz birbirimizi

aynen bizde ...ben yay eşim boğa...bizde 6. yılın içindeyiz....her nekadar ....anlaşamaz denilsede bence birbirini tamamlıyor yay ve boğa

alkisalkisalkisalkisalkisalkis
Kesinlikle...

3 buçuk yıla yakın bir ilişkim var ve sevdiğim boğa burcu :1hug:

Ben bir konuda hemen heyecanlanır telaş yaparım ama canımın içi soğukkanlılığıyla ilk beni sakinleştirir sonra herşey daha güzel olmaya başlar...

vs vs hayatımı tamamlayan parçam o benim :asigim:

Selam ben yay eşim boğa burcu burç uyumlarında her ne kadar zor burçlar arsına girsek dahi,bence birbirini tamamlayan burç,benim yere göğe sığmaz karakterimi o sakinleştiriyor uysallaştırıyor,Sevgi ve saygı olduğu sürece tüm burçlarla anlaşılır bence :) Eşimi çok seviyorum inşallah daima sevgimiz artar.. :)

ben yayım sevgilimde boğa 3. yılımıza giriyoruz:2:
aslında bakarsanız hiç kolay olmadı:KK75: en az haftada bir kavga ederiz.:KK22:
ama en geç bir saat dayanır gene barışırız:KK19: aslında biliyoruz yapmamamız gerekenleri ama yapamıyoruz ben özgürlüğümde sınır istemiyorum:KK36:
onu seviyorum kıskanıyorum:KK22: çok teleşlıyım bişey hemen olsun istiyorum onu her an düşünorum:KK69: o ise tam tersi sinirli mi bana dokunma sinirim geçsin der ne kadar ağır kavgada etsek siniri geçince ondan iyisi olmaz çok fazla konuşmaz kendini ifade edemez o benım aksime çok sakin ben eycan seviyorum o durgunluğu.....
ama diyebiliceğim bişey var yayla boğa burcu hayatta aşkları heycanları bitmiyor. yanı daha çok çekicem ben:KK66::KK1:

X