Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri yayılmış göğüs

Liar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2008
625
9
dağılmış göğüs nasıl toparlanır bunun nedeni nedir? herkesinki toparlak ayrık benimkinin niye ortası bitişik. nasıl ayrık olur toparlanır ?

Son düzenleme:
Hımm büyük göğüsler genelde bitişik olmazmı...:1closedeyes:
Yani benimkiler küççük olduğundan biri anyaya bakıyo biri konyaya...benneyaptımki

benimkiler de büyük ve ayrık ve yayılmış durumda çok sinir oluyorum yaa nasıl yola gelir bunlarkafamçokkarıştı:sm_confused:

ya kızlar ortası ayrık değil bitişiklik var ve yanlara doğru dağılmış toplu durmuyo sarkıkta değil daha değişik anlatamıyorumki kesin hatları yok yani dağınık hani sırt üstü yatarsın yayılar ya yanlara doğru benimkide öyle işte nasıl toparlanırki o kendimi bildim bileli hep öyleydi ergenlik döneminde normal sütyen yerine yarım atlek takmıştım ondan mı acaba

benım göğüslerimde öle yanı sorun etme buyuk ama akrık çok botışık değil ama ben kollardakı dırseklerı birleştrme hareketı yaptıgım zamnalarda hem sıkılaşmış hemde toplarlanmıştı ben bile şaşırmıştım şimdi üşeniyorum

benım göğüslerimde öle yanı sorun etme buyuk ama akrık çok botışık değil ama ben kollardakı dırseklerı birleştrme hareketı yaptıgım zamnalarda hem sıkılaşmış hemde toplarlanmıştı ben bile şaşırmıştım şimdi üşeniyorum
o hareket nasıl? tarif eder misisn bende yapmak istiyorum

canım herhalde arkadaşımız şu hareketten bahsedior Kolları harmandalı oynar gibi aç doksan derece sonra da sanki spor salonunda alet kullanıormuşsun gibi yüzünün önünde birleştir kollarını:1hug:

canım herhalde arkadaşımız şu hareketten bahsedior Kolları harmandalı oynar gibi aç doksan derece sonra da sanki spor salonunda alet kullanıormuşsun gibi yüzünün önünde birleştir kollarını:1hug:

canım çok komik anlatmışsın yaa :sm_cool::sm_cool:

üzülme bende senin durumundayım benimde koltuk altıma doğrı yayık sırt üstü yatınca tamamen dümüz oluyo çok küçük görünüyo şöyle toparlanda üzel dolgun duracakda evet galiba yarım atletten bende ergenlik çağındayken annem yarım atlet almıştı ondan galiba

Neden dert ediyorsunuzki. Kimsede olmayan illetin imrenerek baktığı dolgun iri ve yayvan göğüslere sahipsiniz. Millet göğsüm yok diye ağlıyor. Hem birleşik olması daha bir güzel işte. Ortasında müthiş seksi bir çizgi oluyor. Olmayanlar üzülsün bence. Harikasın tek kelime ile. Sevgile.

ya kızlar ortası ayrık değil bitişiklik var ve yanlara doğru dağılmış toplu durmuyo sarkıkta değil daha değişik anlatamıyorumki kesin hatları yok yani dağınık hani sırt üstü yatarsın yayılar ya yanlara doğru benimkide öyle işte nasıl toparlanırki o kendimi bildim bileli hep öyleydi ergenlik döneminde normal sütyen yerine yarım atlek takmıştım ondan mı acaba
canım ya nedir bu iri göğüslerden çekimiz:)))olmayan ister olanda istemez.iri göğüs bitişik olur ve dediğin gibi yanlara doğruda vardır.napsın zavallı memişler yer almıyor yanlara taşıyor.:)))Yapacak birşey yok ama toplayıcı sütyenler biraz işe yarıyor yani taktığımızda görüntü iyi oluyor yanlardan toparlanıyor.kilolu iken kilomdan böyle diyordum ama şu an 1.70 boya 58 kilo olmama rağmen yine iri.Valla kilo verilsede bu meret şeyler pek küçülmüyor.Önemli olan sarkmaması.Toparlayıcı sütyenler işe yarıyor aslında göğüs diklendirici hareketlerde işe yarayabilir.En azından göğüsler sertleşir ve şelidede toparlanma olabilir ama o egzersizleri yapmak lazım benim gibi üşengeç bi insan yapamıyor bunları.Ehh Allah vermiş ne yapalım ama ufak göğüslülerde bizim memişlere bayılıyooo olmayan olanı kıskanır tek tesellimiz bu olsunhihoyyyt

o hareketi bi anlatırmısın canım rica etsem,detaylı bi şekilde ama.

Benimde göğüslerim ayrık ayrık bir de sarkma var çok fena yatarken bile toparlayıcıyı çıkarmıyorum.Kiloluyum kilo verince egzersiz ve masaj yapıcam.Normalde de çok ağrıyor zaten keşke göğüslerim küçük olsa .Benim göğüsleri de kocam beğeniyor ama şahsen ben sevmiyorum.

X