Yaz tatili için otel??

voyage otellerinin hepsi, çocukluysanız voyage sorgun, alibey clup/park.
ayrıca amara wing ve aska larayı önerebilirim.
Bende antalya ve cevre ilcelerinde otel ariyorum acaba denize sifir olan hangisi yazdiklarinizdan.2 tane kucuk cocugunuz oldugu icin .deniz ile otel arasinda kucuk bi yol dahi olmamali.bide kumu incecik plaji olan otel ariyoruz.varmi bilginiz

daha dün döndüm.. rüya gibi dediklerinden.. Antalya Wow Kremlin Palace.. herşey düşünülmüş.

Ben de bu otele bakıyordum şimdi. Size de sormak istedim. Tüm şikayet sitelerinde çocukların el-ayak-ağız salgını olduğundan bahsediyorlar. Siz hangi tarihlerde konakladınız ve temizlik ile ilgili düşünceleriniz nelerdir?
Otel çok temiz,hijyenik,çocuk aktiviteleride fazla olduğundan o kadar çok çocuk oluyoki anlatamam...kaldığımız ilk iki yıl bu kadar değildi,bu yıl inanamadım ve tatilimizin son günü ne yazıkki bizde el ayak hastalığına yakalandık ki ben çocuğumu çocuk-bebek havuzuna hiç sokmamıştım bile,bu yıl Ağustosun ilk haftası oradaydık, büyükler kadar küçüklerinde düşünüldüğü bir otel ama fazla çocuk dezavantaj

Bende antalya ve cevre ilcelerinde otel ariyorum acaba denize sifir olan hangisi yazdiklarinizdan.2 tane kucuk cocugunuz oldugu icin .deniz ile otel arasinda kucuk bi yol dahi olmamali.bide kumu incecik plaji olan otel ariyoruz.varmi bilginiz
Balayinda corneliaya ya bu sene de eylulde susesine gittik cocugumuzla. Susesinde bebekle hic zorlanmadik. Cocuklar icin hersey dusunulmustu. En onemlisi de bu sene tatile giden bircok tanidin cocugu el ayak hastaligina yakalanirken cok sukur biz sorunsuz atlattik.

Balayinda corneliaya ya bu sene de eylulde susesine gittik cocugumuzla. Susesinde bebekle hic zorlanmadik. Cocuklar icin hersey dusunulmustu. En onemlisi de bu sene tatile giden bircok tanidin cocugu el ayak hastaligina yakalanirken cok sukur biz sorunsuz atlattik.
Tesekkurler cevap icin.biraz gec oldu ama olsun :) antalya larada baia diye bi otele gittik cok memnun kaldik.ama bu yaz farkli bi otele gidelim diyoruz.ayni otel olmasin farkli yerler gorelim hemde diye.bi kac ay onra erken rezervasyonlar baslar tur sirketlerinde.iste ozaman dediginiz yere bakarim insallah

Otel çok temiz,hijyenik,çocuk aktiviteleride fazla olduğundan o kadar çok çocuk oluyoki anlatamam...kaldığımız ilk iki yıl bu kadar değildi,bu yıl inanamadım ve tatilimizin son günü ne yazıkki bizde el ayak hastalığına yakalandık ki ben çocuğumu çocuk-bebek havuzuna hiç sokmamıştım bile,bu yıl Ağustosun ilk haftası oradaydık, büyükler kadar küçüklerinde düşünüldüğü bir otel ama fazla çocuk dezavantaj

Geçen hafta otele rezervasyon yaptırdım Temmuzun ilk haftası için. Benim çocuğum 2 yaşında. O sıralarda iki buçuk olacak, pek bir şey anlamaz diye düşünüyorum :) Ama yine de anne yüreği işte, eğlensin diye o oteli tercih ettik. Umarım dediğiniz kadar kalabalık olmaz ve bir virüs kapmadan döneriz.

Yardımınız için teşekkür ederim. :)

X