Anket Yaz Tatili için tavsiyeleriniz?

Yaz Tatili için tavsiyelerinizi bekliyorum kızlar 1 hafta 10 gün

• Kuşadası

• Ayvalık

• Bodrum

• Çeşme

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.

Taranta babu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2017
216
122
34
Merhaba,
Yaz tatili için 1 hafta 10 gün rezervasyon yaptırmak istiyorum kararsız kaldım. Hem deniz kum güneş hem gezip hem dinleneceğim bir tatil istiyorum.

Paramiza göre şekillenecek canım şuan bir şey diyemiyoruz. Ama yazdığın yerlerin hepsi beklentilerini karşılayacak ölçüde.
Beybi peki şurası bi tık daha iyi diyeceğin yer? Bodrum Çeşme sosyetik kekolarla dolu olur gibi geliyor ama hiç görmedim ya her yeri ayrı ayrı gezsem mi diyorum 2 gün 2 gün dfhgjhfg özel sektörde çalışan gariban 1 hafta yıllık izniyle tatil planı yapmaya çalışırsa.

Beybi peki şurası bi tık daha iyi diyeceğin yer? Bodrum Çeşme sosyetik kekolarla dolu olur gibi geliyor ama hiç görmedim ya her yeri ayrı ayrı gezsem mi diyorum 2 gün 2 gün dfhgjhfg özel sektörde çalışan gariban 1 hafta yıllık izniyle tatil planı yapmaya çalışırsa.
Bence ayrı ayrı gezme imkanın varsa hepsini gez. Kekoları boşver. Mükko yerler. Ve hepsinde sosyetik keko dolu 😂 Aslında hangi aylarda gideceğin de önemli. Yazın sonuna doğru diyorsan biraz daha sakin olur.

Ağustosla Eylül- eylülle Ekim fiyatları arasında fark var. Daha güneye bakıp bi tık daha uygun ve sakin bi dönemde tatil yapabilirsiniz
Temmuz sonu gibi düşünüyorum Alanya Antalya mı tavsiye ediyorsunuz Datça Fethiye? Her öneriye açığım bütçeyi de dert etmeyip kesenin ağzını açıyorum yıllardır iş yoğunluğu yok bebek için tedavi sinir stres derken tatil yüzü görmedim paraya kıycam artık yeto. :)

Kuşadası çevresi gezmeye daha uygun gibi, efes var, şirince var, tire var. Otel önersi verebilirim kuşadasından.
İlle tek yer olsun istemezseniz, akyaka 2 gece
2 gece dalyan(iztuzu plajı var) 4,5 gece fethiye gibi güzel olur bence. Dalyan akyaka fethiye hepsinde denize girilir. Akyakada evleri gezilir, nehirde tekne turu yapılır(gerçekten çok keyifli) . Dalyana giderken köyceğizde göl kenarı bi kahve içilir.Dalyanda caretta carettaları görmek güzel ( bir tane bakım evi var orada görebiliyorsunuz tedavi edilen caretta carettaları)iztuzu plajında yüzmek güzel, kral mezarları var. Dalyandan fethiyeye giderken yuvarlakçay var. Fathiyede kaya köy, saklı kent, ölü deniz var. Yakın bir çevre olduğu için çok yorucu olmuyor ben 7 aylık hamileyken yapmıştık bu rotayı.
Antalya rotası da gezmek için güzel hem antik kent var, hem şelaleler var, merkezde kale içi de gezmek için keyifli.
Ayvalıkta cunda adası ve küçük köy(yeniçoraği) var, ayvalık çarşıda keyifli dolaşmak için.yakında kaz dağlarına gidilebilir
Çeşmede kalesi var, yakında urla merkezde sanat sokağı var, , barboros köyü(korkulukları ile ünlü), ıldır ,alaçatı var, izmir merkez var.
Genel olarak aklıma gelenler bunlar😄 belki fikir olur.

X