Yaz yamuru gibiydi ..

sevgili corel:burada sana söylenenler havada kalıyordur belki.insanın içi yanarken söylenen tüm teselli sözleri boş..5 gün oldu bugün ayrılalı..hayatıma ısrarla girdi,aşık oldum ve sebebinin ne olduğunu bile demeden terkedip gitti...aklıma geldikçe çıldıracak gibi oluyorum.bellki yanlış ama benim çektiğim sıkıntının daha fazlasını o çeksin istiyorum...hayatım altüst oldu sanıyorum..sanki artık hiçbirşey eskisi gibi olmayacak sanıyorum...dua etmekten başka yapacak hiçbişeyim yok..umarım en kısa zamanda bu yaşananlara güleriz,sen de bol bol dua et...

acın çok taze ..
ilk günleri atlatmak çok zor ..
benimde taze hala yaram ..
bir gün unuttum diyorum ..
öbür gün yaram kanıyor ..
bize zaman gerekli ..
ben istiyorum ki bir gün ben corel'e ne yaptım desin ..
desin o vicdan onu rahat bırakmasın ..
hepimiz için dua ediyorum canım ..
:Saruboceq:

Corelim :teselli:
güneş doğacak deme.
Güneş sensin biliyosun.
Sen kendin için kendine ışık yakacaksın.
Kendi güneşin olacaksın ve güçlü tarafınlar başı dik yanınla geçecek bu acın :teselli:
Ve yakında yeniden yüzün gülecek Şeniz
Hep yanındayım arkadaşım kaydirigubbakcemile5

Sağol dilomm
evet geçicek ..
corel dimdik devam edicek hayatına ..
dün biraz yalpaladım ..
dost kalalım dedi bana şaka gibi ..
rüyamda gördüm bide çok kötü oldum ..
ama güneşli bi istanbul gününde günümü onunla zehir etmeyeceğim karar verdim ..
kendi kendimin güneşi olucam inşallah ..ŞenizŞenizŞeniz

acını dibine kadar yaşayacaksın canım.. o kadar ki acı çekmekten sıkılacaksın.. içindeki zehiri iyice akıtınca bi bakacaksın ki güneş doğmu..
corel yeniden doğmuş a.s.

acını dibine kadar yaşayacaksın canım.. o kadar ki acı çekmekten sıkılacaksın.. içindeki zehiri iyice akıtınca bi bakacaksın ki güneş doğmu..
corel yeniden doğmuş a.s.

doğucam di mi fıstıkım ..
tozu dumanı ilk önce yutucam ..
sonra tozu dumana katıcam Şeniz

benim başlıkta konuşuyoruz sağol canım senin acın daha taze ama sen yine de beni teselli etmeye çalışıyosun,güç veriyosun ben de senin yanındayım unutma.
bu arada yanlız olmadığımı görmek güzel ama bu kadar çok ayrılan olması çok üzücü çok da düşündürücü değil mi?

Ben asla bir erkeğin sevgisine güvenmezdim ..
Ailevi sebeplerim var, geçmişte yasadığım kötü tecrübem var ..
Bunların ikisi yetiyordu ..
Hep derdi ki bana ''Sevgimi denemekten ne zaman vazgeçiceksin'' gülerdim bende ..
Sonra anladım ki içimde ki sesi bastırmakla hataa etmişim ..
O bağırıyordu çünkü ..
Yapma tülay hayatının merkezi yapma,ya giderse ?
Gerektiğinden fazla değer veriyorsun tülay yapma ..
dinlemedim bastırdım , duymadım kimi zaman ..
O kadar mutluydum ki sanki 30 yıl boşuna yaşanmıştı onsuz ..
O doğru erkekti ..
Bir gün bahçede köpekle oynamasını izlemiştim hayran hayran .. balkonun pervazına dayanarak .. evet demiştim ben bu adamdan çocuk yapıp, bu adamla yaşlanacağım .. yaşlanınca bile el ele gezeceğiz ..
gene alnımdan öpecek, sabahları uyan sevgilim diyecek ..
bi hayal dünyasında yaşamışım .. ama inanır mısın kötü bir tane bile anım yok ..
tek kötü anım ben istanbul'a döndükten 2 hafta sonra bitti demesi ..
ilkten yaradana kızdım bana 3 aylık bi cennet verip aldın benden diye ..
evet sadece 3 ay .. geceli gündüzlü dopdolu 3 ay ..
kiminize çok kısa gelebilir ama ben 3 ay boyunca onunla nefes aldım ..
beraber uyudum,uyandım .. 3 öğünü beraber yedim .. akşam kahvemi birlikte içtim. beraber temizlik yaptık,beraber gezdik..

şimdi ise yaradana diyorum ki mutluluk güzel şeymiş ..
tattırdın bana ..
ne olur hayata tutunmama yardım et ve bana daha büyük mutluluklar ver ..
bi kız çocuğu ve hayat yoldaşı ..
onu unutmama yardım et ama anılarım kalsın bana ..

saçmaladım biraz delikafadulden
işte böyle güzelim.

daha uzun bi ilişkin olsaydı ve ayrılsaydın daha çok üzülürdün biliyosun,madem o beraber yaşlanacağın insan değilmiş aslında bu kadar erken bittiği için sadaka filan dağıtman lazım bence.
Allah doğru insanı çıkaracaktır karşımıza inşallah ama çok korkuyorum güvenememekten.
neyse hayırlısı herşeyin.
çalışmak çok rahatlatıyo beni o yüzden işime hastalarıma verdim kendimi sen de öyle yap bence iyi geliyo inana.s.

çalışıyo olsam dediğini yapardım ..
antalyadan istifa ettiğim için döndüm evime ..
iş bulursam daha kolay olur belki herşey ..

ah canım o 3 ay her gün beraberdik .. işimiz ve evimiz ortaktı .. çok şey sığdırdık .. ama daha ilerde gitmesinden iyidir tabi ki ..

evet bence hemen bi iş bul gerçekten çok iyi geliyo kafan gün boyu başka şeylerle başka insanlarla meşgul oluyo bir bakıyosun akşam olmuş,bir de tabi belki de en önemlisi dua ve tevekkül et Allah'ın herşeyi bildiğini ve gördüğünü bilmek yani uğradığın haksızlığın bişekilde cezasız kalmayacağını bilmek de çok rahatlatıyo insanı,ben de dua etcem sanaa.s.

nedenlerle başlayan asi cümlelerim olsa ardı ardına..sıralasam.. duymasan da bağırsam..olmuyor ki..tek bir neden yok bu aptallık için.. yapay öfkeler yaratıyorum kendime..seni haksız çıkarmayı denedim,belki rahatlarım diye..anlık avuntulardan öteye geçemedim..ne zaman seni suçlasam, itiraz eden yüreğimi buluyorum.. öyle temizsin ki içimde
benim için o kadar kolay olmasını bekleme amacım seni rahatsızz etmek değildi.. sadece özledim ve söylemek istedim
ona yollayamadım ..
buraya yazayım dedim ..

Ah canim yaaa... Allah yardimcin olsun; insaallah en kisa zamanda acin hafifler...
Zaman herseyin ilaci; bir de bakmissin ki maziden geriye kalan sadece tatli ama buruk bir gülümseme...

Güneş açtı ..
ıçim sıcacık ..
Şimdi kaprizsiz,neşe dolu hayatın keyfini çıkarıyorum.
Allahım nazarlardan saklasın ..
Sevgilimle barışalı 20 gün oldu ..
Sonsuza dek sürmesi dileği ile ..
Hayırlısı olsun demeden geçmemek gerek gerçi ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…