Yaza fomda girelim mi 😀

Evet yaa 70 ler çok iyi olurdu🤩 hem daha çok motive olurduk 🙃 önümüzde epey zaman var aslında istikrarlı olursak 70 lere ineriz diye düşünüyorum 🙏🏻♥️
Ay hadi inşallah vallahi çok iyi olurr😍😍
Yaptirmadim hiç. Ama dogumdan sonra karın için hidip konusmustum. 1 yil once falan. Pahali gelmisti vazgecmistim
Bende merak ettim ise yarıyorsa yaptırmak istiyorum detaylıca öğrenmem lazım tabi

Kizlar simdi okuyorum mesajlarinizi hepiniz harikasiniz Cok guzel kilolar verilmis portakalafisildiyordum portakalafisildiyordum hanimcim pazartsi aramiza 68 kiloyla katildi ama onu gecen cumadan olarak guncelledim o sebeple haftanin iki tane birinciisi var H Himal_ arkadaslarimizi alkisliyorum 👏👏 kizlar supersiniz masallah 🧿🧿🧿
cok tesekkurederim darisi obur haftaya 🤗🌹

Gunaydin millet. Sabah firinda patates kizartmasi ve omlet yedim en sevdigim kahvalti olabilir🫠. Yarim dilim ekmekten de tost yaptim. Menengic kahvesiyle de keyfimi yaptim.

Simdi acikmayi bekliyorum :)) uzun yillar diyet yapmaktan acikma hissimi kaybetmistim. Doymak için degil zayiflamak için yiyordum resmen. sevmedigim seyleri bile. Ama Okudugum "zayiflama diyetleri çöpe" kitabinda gunde 2 kere gercekten acikip acikmadigimi anlamak icin yarim saat beklememi soyluyor. Tabi 2 den fazla yapmiycakmisim bunu. Onu denemeye basladim. Hatta cok sevdim cunku acikinca istedigim seyi yiyebiliyorum.

Bugun acıkınca ispanaklı icli kofte ve yaninda yogurt yiycem. Genelde 3 icli kofteyle doyuyorum bakalim. Hepinize tatlış haftasonları

Gunaydin millet. Sabah firinda patates kizartmasi ve omlet yedim en sevdigim kahvalti olabilir🫠. Yarim dilim ekmekten de tost yaptim. Menengic kahvesiyle de keyfimi yaptim.

Simdi acikmayi bekliyorum :)) uzun yillar diyet yapmaktan acikma hissimi kaybetmistim. Doymak için degil zayiflamak için yiyordum resmen. sevmedigim seyleri bile. Ama Okudugum "zayiflama diyetleri çöpe" kitabinda gunde 2 kere gercekten acikip acikmadigimi anlamak icin yarim saat beklememi soyluyor. Tabi 2 den fazla yapmiycakmisim bunu. Onu denemeye basladim. Hatta cok sevdim cunku acikinca istedigim seyi yiyebiliyorum.

Bugun acıkınca ispanaklı icli kofte ve yaninda yogurt yiycem. Genelde 3 icli kofteyle doyuyorum bakalim. Hepinize tatlış haftasonları

Afiyet olsun tam olarak nasıl bişi o 30 dk bekleme durumu?

on iki bucuktaki kahvaltimdan sonra dörtte yesil elma yedim, altida mercimek corbasi icecegim ardından kahve date 😜

X