Yazım Yanlışları ❌✔️

kedilinick

Nirvana
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2020
19.915
29.049

Eklentiler

• IMG_20220110_205353.jpg
    IMG_20220110_205353.jpg
    36,6 KB · Görüntüleme: 6

Dilekbltylmz1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2016
7.218
4.713
34
Bir Trakyalı olarak arttırıyorum ve H harfinin kullanılması gerekirken kullanılmaması
Bakınız..astane 😅 kullanılmamasi gereken yerde kullanılması bakınız..olmadıhi :olamaz::KK70:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 12-05-2022

Hamileliğimin 25. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 106 gün kaldı.

Şu ana kadar tıkalı olan bebeğinizin burun delikleri açılmaya başladı. Bugün itibariyle bebeğinizin akciğerlerindeki kan damarları gelişimini tamamlamış olmalıdır. Doğumdan sonra bu damarlar akciğer içinde dolaşarak, akciğerlerdeki oksijeni kana alacak ve bebeğinizin diğer dokularına taşıyacak. Diğer kültürlerde doğum : Bazı kültürlerde baby shower denilen doğum öncesinde anneye hediye verme partisi düzenlenir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

dayler dayler

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2014
6.598
13.423
34

Dilekbltylmz1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2016
7.218
4.713
34
Banane ❌, Bana ne ✔️ 🥰

Bir Trakyalı olarak, hiftira atmanız iç oşuma gitmedi. 🤣🤣🤣
İç bilene iftira dehil 😅 bazen benim eşim bile yapiyo bu yazım hatalarını koca bir Trakyalı olarak ama naaaparsin coğrafya kaderdir 🥰🤤

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 12-05-2022

Hamileliğimin 25. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 106 gün kaldı.

Şu ana kadar tıkalı olan bebeğinizin burun delikleri açılmaya başladı. Bugün itibariyle bebeğinizin akciğerlerindeki kan damarları gelişimini tamamlamış olmalıdır. Doğumdan sonra bu damarlar akciğer içinde dolaşarak, akciğerlerdeki oksijeni kana alacak ve bebeğinizin diğer dokularına taşıyacak. Diğer kültürlerde doğum : Bazı kültürlerde baby shower denilen doğum öncesinde anneye hediye verme partisi düzenlenir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

ordinary

What can i do sometimes...
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Mart 2013
91
45
Banane mi bana ne mi ?
Sanane mi sana ne mi ?

Hilfe bitte
Ben bir yerde şöyle okumuştum. Kalıplaştığı için bitişik de yazılabilirmiş. Kullanıldığı cümlede de soru işaretinin kullanılması gerekirmiş. Ne kadar doğru bilmiyorum tabi.