Yazın meme büyütme ameliyatı yaptıran var mı?

Tatile gidip döndükten sonra temmuz sonu düşünüyorum eylülde çalışmaya başlayacağım öğretmenim en uygun zaman yaz malesef
Sıkıntı çekeceğin sadece 2/3 gün. Ağrın sızın çok hafif olacak. Kollarını fazla kullanmayacaksın. Diğer kişisel tüm işlerini kendin yapabilirsin. Ben narkozdan ayıldım wcye kendim gittim, refakatçimi kaldırmadım bile düşün. Öyle korkulacak bir şey yok. Süreç çabuk atlatılıyor. Tabi bünye ile de alakalı ama yine de kolay bir süreç ☺️

Benim için kolay bir süreç değil açıkçası. 39.günündeyim, dikleştirme ve implant ameliyatının.Şişlikler asla inmedi, son derece rahatsızlık veriyor. Kollarını kaldırıyorsun iyi hoş da o dev memelerin inmesi 6 ay, normale dönüp yumuşaması 1 sene. Bu kadarda çiçek böcek değil yani.
Aylin Hanım’la ben de görüşmüştüm ve aklıma yatmıştı tatlı bir hanım ama kısmet erkek doktora olmakmış

Benim için kolay bir süreç değil açıkçası. 39.günündeyim, dikleştirme ve implant ameliyatının.Şişlikler asla inmedi, son derece rahatsızlık veriyor. Kollarını kaldırıyorsun iyi hoş da o dev memelerin inmesi 6 ay, normale dönüp yumuşaması 1 sene. Bu kadarda çiçek böcek değil yani.
Aylin Hanım’la ben de görüşmüştüm ve aklıma yatmıştı tatlı bir hanım ama kısmet erkek doktora olmakmış
Siz hangi doktora oldunuz ameliyatınızı? sizin dikleştirme de olduğu için belki daha ağrılı geçiyordur genelde okuduğum yorumlar da bu yöndeydi. En kısa zamanda toparlanırsınız inşallah 🙏

Teşekkür ederim ☺️ Ben, Aylin Bilgin Karabulut ile anlaştım yaşının verdiği tecrübe ile onu seçtim ve iyiki de öyle yapmışım. İstanbul Zorlu Center’da muayenehanesi. 2 sene önce 25 bine birazcık indirimli olarak ameliyat oldum. Ben olsam yaz, deniz, havuz demem hemen operasyon için gün alırdım. Zira Haziran ayında ameliyat oldum. Korse ile dışarı çıktım, gayette şıktı.😀 Üstüne tişört falan giymedim yani.

Gün geçtikçe şekere , pirince zam geliyor. Onlarda dolar bazlı olduğu için rakamlar uçuk .durumda. 80 binleri bulmuş
Aynen en çok her gün fiyatların aşırı artması gözümü korkuttu zaten normalde eylül başı düşünüyordum. Belki yine o zamana sarkacak ama kısmet bakalım ben görüşeceğim birkaç doktorla

Çok geçmiş olsun. Dikleştirme ve protez aynı anda bir arkadaşım ameliyat oldu çok zor günler geçirdiğini anlattı hep. Dikleştime farklı yöntem sanırım. Bünyeden bünyeye değişiyor tabi süreç. Ben 3 ay korse taktım. İlk 1 ay hiç çıkarmadım, sonra sonra geceleri çıkarmaya başladım o şekilde tamamladım 3 ayı. Oturma süreci yumuşaması vs çok güzel geçti bende.

Aynen en çok her gün fiyatların aşırı artması gözümü korkuttu zaten normalde eylül başı düşünüyordum. Belki yine o zamana sarkacak ama kısmet bakalım ben görüşeceğim birkaç doktorla
Kafanda kesin yaptırmak varsa ihmal etme görüş bir an önce. Tabii maddi durumun da el veriyorsa aksatma boş yere fazla para verme. Şimdiki protez fiyatlarıyla 2 sene önce hem burnumu hem göğüsleri yaptırırdım acayip uçuyor fiyatlar.
Haa aklıma gelmişken, ben damla protez istemiştim dekolte sevdiğim için doktorum kesinlikle önermedi. Aylin hanıma güvenerek yuvarlak seçtim, damlayı tavsiye etmedi. Aklında olsun 😉

Evet gerçekten çok zor dikleştirme işin içine girdiği için demek ki… bugün 41. Gün resmen gün sayıyorum. Psikolojimi çok bozdu, inşallah çektiklerime değer. Bu arada yara izlerine sarı kantaron, contract tubex, silkar sürüyorum ve silikon bantlardan takıyorum. Ödem içinde hirudoid ve arnica jel sürüyorum ama mevzu su içmek net

Prof. Dr. Ethem Güneren hakkında bilgisi olan varmı kızlar. Pazartesi gününe randevu aldım bezmialemde çalışıyor. Burada adı birkaç topikte geçmiş sadece. Meme büyütmeyle ilgili de bir kişi detaylı paylaşım yapmış. Olumlu olumsuz bilgisi deneyimi olan varsa paylaşabilir mi

bende mayısda amelıyat oldum sıcaklar olmadan olsun dedım ama cokda gogus kcuultmenın bır agrısı yok hıssetmıyosun bıle o yuzden sıcaklar etkısı olmaz korsede zaten bunaltan bısey degıl

bende mayısda amelıyat oldum sıcaklar olmadan olsun dedım ama cokda gogus kcuultmenın bır agrısı yok hıssetmıyosun bıle o yuzden sıcaklar etkısı olmaz korsede zaten bunaltan bısey degıl
Teşekkür ederim kime ameliyat oldunuz normalde küçültme biraz daha ağrılı diyorlar

Teşekkür ederim kime ameliyat oldunuz normalde küçültme biraz daha ağrılı diyorlar
hayir yaaa hic agrisi yok elini kolunu hareket ettirebiliyosun asla sorun olmuyo gogus buyutme agrili bence kucuktmede asla agri yok ben 5 gun sonra araba kullandim bana kalsa ertesi gun bile kullanirdimda iste dikkat etmek icin surekli elimle
kontrol ediyodum niye acimiyo diye ben agrisiz gecirdim acikcasi

hayir yaaa hic agrisi yok elini kolunu hareket ettirebiliyosun asla sorun olmuyo gogus buyutme agrili bence kucuktmede asla agri yok ben 5 gun sonra araba kullandim bana kalsa ertesi gun bile kullanirdimda iste dikkat etmek icin surekli elimle
kontrol ediyodum niye acimiyo diye ben agrisiz gecirdim acikcasi
Herkesin bünyesi farklı tepki veriyor anladığım kadarıyla. Doktor da önemli tabi sizin gibi kolay atlatırım inşallah ben de çok istiyorum artık netleştirmeyi

Herkesin bünyesi farklı tepki veriyor anladığım kadarıyla. Doktor da önemli tabi sizin gibi kolay atlatırım inşallah ben de çok istiyorum artık netleştirmeyi
umarim icinize sinen bir zamanda iyi bir doktor bularak olur asiri konforlu birsey keske cok onceden yaptirsaydim genc kiz sutyenleri alabilmek yeri gelince sutyen takmadan durabilmek cok hos bir duygu

umarim icinize sinen bir zamanda iyi bir doktor bularak olur asiri konforlu birsey keske cok onceden yaptirsaydim genc kiz sutyenleri alabilmek yeri gelince sutyen takmadan durabilmek cok hos bir duygu
Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim çok iyi niyetlisiniz ☺️ Gerçekten öyle özellikle yazın istediğim mayoyu bikiniyi giyememekten sıkıldım. İnşallah sorunsuz sıkıntısız ulaşırım o rahatlığa

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır meme büyütme ameliyatı olmak istiyorum. Son zamanlarda iyice kafama takmaya başladım. Ameliyat olmak istiyorum ama hangi doktora karar versem bir sıkıntı çıkıyor. En son sedat tatarla ilgili okuduğum yorumlar çok içime sinmişti ama onun fiyatı da çok uçukmuş daha da çok artmasından korktuğum için sonbahara bırakmasam mı diyorum yazın çok zorlar mı ameliyat sonrası, deneyimi olanlar ve doktor-fiyat önerisi olan varsa yorum yapabilir mi?
Merhaba ben 28 Haziran da ameliyat oldum .Bursa’da Dr vedat menderes.yazın hiç bir sorun olmuyor sadece tatili unutmak gerekiyor ☺️Onun dışında gayet güzel geçiyor günlerim .her gün bir az daha zam geliyor ne kadar erken yapsan o kadar iyi

Merhaba ben 28 Haziran da ameliyat oldum .Bursa’da Dr vedat menderes.yazın hiç bir sorun olmuyor sadece tatili unutmak gerekiyor ☺️Onun dışında gayet güzel geçiyor günlerim .her gün bir az daha zam geliyor ne kadar erken yapsan o kadar iyi
Burada yazmışsınız zaten teşekkür ederim kas altı mı kas üstü mü oldunuz

Bende 10 haziranda ameliyat oldum tatildeyim şu an memiklerime kumda yer açıp yüz üstü yatıyorum😂😂 çok özlemiştim yüz üstü yatmayı yüzmeyi denedim fakat kasılma oldu bolbol yatıyorum kızlar bi gazla yaptırın herşeye deyiyor desteksiz bikini sütyensiz dolaşmak paha biçilmez gerçekten 🙏🥳🥳

Bende 10 haziranda ameliyat oldum tatildeyim şu an memiklerime kumda yer açıp yüz üstü yatıyorum😂😂 çok özlemiştim yüz üstü yatmayı yüzmeyi denedim fakat kasılma oldu bolbol yatıyorum kızlar bi gazla yaptırın herşeye deyiyor desteksiz bikini sütyensiz dolaşmak paha biçilmez gerçekten 🙏🥳🥳
Merhaba bende 25 temmuzda olucam fakat cok endiseliyim sureci nasil gecirdiniz ilk gunu

Merhaba bende 25 temmuzda olucam fakat cok endiseliyim sureci nasil gecirdiniz ilk gu
Merhaba bende 25 temmuzda olucam fakat cok endiseliyim sureci nasil gecirdiniz ilk gunu
merhaba hayırlısıyla en kolay şekilde geçirirsiniz umarım 🙏 ameliyat günü korkudan vazgeçmek üzereydim neredeyse ve ağlaya ağlaya sedyeyle gittim 2saat sürmüş ameliyatım ben tabi 5 dakika uyumuş gibi hissettim çıktığımda baskı vardı ve narkozdan dolayı titreme üşüme kendime geldiğimde keşke daha önce olsaydım bumu gerçekten dedim eşime çok şükür gerçekten dayanılmayacak acı ağrı yok tabi bu kişiye göre illaki değişirde benim canım çok tatlıdır acı eşiğim çok düşük sadece üşüme kısmı çok kötü bence🥶 ameliyattan üç saat sonra yemeğimi kendim yedim ve hemen sigara içmek için kalkmak istedim eşim sırtımdan destekleyerek beni kaldırdı ilk yürüyüş tuhaf oldu ama ağırlık baskı tabiki normal olarak ben yürüdükçe kendimi daha iyi hissettim yatmak kalkmak gerçekten zorluyor ama gözünüz korkmasın kesinlikle dediğim gibi dayanılmayacak ağrı değil akşam ağrı kesici iğne yaptılar serum verdiler dahada rahatladım ara sıra uyandım gece damar yolu memelerimden daha çok acıttı canımı sabahta doktorum bandajlarımı çıkardı çok şişmişlerdi ama gördüğümde inanılmaz mutlu oldum damar yolundan kurtulmak ve hastaneden çıkmak istiyorum dedim ve taburcu oldum arabayla eve gitmekten çok korkuyordum oda sıkıntısız geçti şükürler olsun 36 yaşındayım ve keşke daha önce yaptırsaydım diyorum hep gerçekten büyük mutluluk🙏
Çok uzun yazmışım farkında değilim aklınızda soru varsa cevaplarım sakin olmaya çalışın her şey çok rahat geçer sizin içinde inşallah 🙏

X