Yazın meme büyütme

literallyme

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2023
5
1
26
Kas altı meme büyütme ameliyatı oldum. Çok ağrım olacağını göz önünde bulundurdum çünkü çok istiyordum. Gel gelelim ki ameliyattan sonraki gerilme hissini ve yaz sıcağını hiç düşünemedim. İlginç şekilde asla ağrım olmadı 3 gün oldu ve ağrı kesici içmiyorum bile çok şükürr 🥺 Bundan sonra ağrım olur mu bilmiyorum ama bu konuda dediğim gibi hiç sorun yaşamadığıma ben de şaşırıyorum. Gözümle görmesem protez konduğuna inanmayacağım😂 Ama benim gibi sıcak memlekette yaşayanlar çok dikkat etsinler kısın olma imkanınız varsa kesinlikle kış aylarinda olun. 3 gündür ben ben değilim sıcaktan uyuyamıyorum öyle bir baskı yapıyor ki ağrı diyemem ama aşırı bir baskı ve gerginlik sıcağa sicak katiyor. Yanıyorum dostlar klima altında bile sırtım terliyor 🥺🥺🥺

Doktor tavsiyesi olan var mı? Doğal ve güzel olsun istiyorum ama doktor bulamadım :KK43:
Forumda tecrübelerini paylaşanlardan yola çıkarak doktorunuzu seçebilirsiniz. Ben Ankara da Melike Oruç Özpostacı ya oldum. 4 ay oldu ve çok ama çok memnunum. Bence en zor aşama doktor seçimi, inşallah içinize sinen birini bulursunuz.

Bende 375cc birkaç oldu dikişlerim sanki sürekli açılacakmış gibi geliyor kızlar sizce kapanmışmı

Eklentiler

• IMG_20230717_223236.jpg
    IMG_20230717_223236.jpg
    45 KB · Görüntüleme: 71
  • IMG_20230717_223230.jpg
    IMG_20230717_223230.jpg
    45,9 KB · Görüntüleme: 70
Forumda tecrübelerini paylaşanlardan yola çıkarak doktorunuzu seçebilirsiniz. Ben Ankara da Melike Oruç Özpostacı ya oldum. 4 ay oldu ve çok ama çok memnunum. Bence en zor aşama doktor seçimi, inşallah içinize sinen birini bulursunuz.
Melike oruç doktora ne zaman oldunuz ben doktor arayışındayım lütfen yardım kızlar … Melike hanım ,diren Çelik , Nihal uzun çelebi . Birde onur kanidaci vardı ama onun yorumlarından dolayı vazgectım yardıma çok ihtiyacım var

Melike oruç doktora ne zaman oldunuz ben doktor arayışındayım lütfen yardım kızlar … Melike hanım ,diren Çelik , Nihal uzun çelebi . Birde onur kanidaci vardı ama onun yorumlarından dolayı vazgectım yardıma çok ihtiyacım var
Melike Oruç Özpostacı' ya Mart ayında kombine ameliyat oldum. Süreçten ve sonuçtan çok ama çok memnunum 💖 iyi ki ama iyi ki ameliyat olmuşum. Ameliyat sürecimi konu açıp ayrıntılı paylaştım. İçinize sinen doktoru bulup hemen karar vermenizi tavsiye ederim💐

Melike Oruç Özpostacı' ya Mart ayında kombine ameliyat oldum. Süreçten ve sonuçtan çok ama çok memnunum 💖 iyi ki ama iyi ki ameliyat olmuşum. Ameliyat sürecimi konu açıp ayrıntılı paylaştım. İçinize sinen doktoru bulup hemen karar vermenizi tavsiye ederim💐
Çok teşekkür ederim cvp yazdığınız için 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

X